שרשור בוקר היום ה-51 בעיר 2025

בוףףברכה

Well-known member
אליסה..."הודיה יותר מפחידה מדודו"...נטע.."סיגל יותר מפחידה".

ואליסה לא מבינה ....
איך לא רואים שהודיה יותר מפחידה מדודו...

אחרי רגיעה נטע אומרת לדניאל "לא נורא היום עוד ארוך"

לא מאמינה שהצליחו לעבוד עליה למרות שידעה שהתאריך 1 באפריל ענק!!!
שאפו ליוצרים דודו.ו אליסיה

Vertigo555

New member
שיעבדו על כולם שדניאל החליט לעזוב את המשחק...

או שיעבדו שוב על נטע... כאילו ישתפו אותה במתיחה על דומיניק... ושדומיניק יגיב בצורה קיצונית בכאילו ויגיד שהוא עוזב את המשחק...

בוףףברכה

Well-known member
שומע נימת ביקורת בקולה של אליסה על...הודיה...

גם על סיגל הייתה נימת ביקורת.....

חחח..ירד בטיימינג ל
דודוK....

מזל שדודו ו. הכניס את אליסה ודומיניק למשחק ומסביר להם

דבר או שניים בנוגע למהלכים.
הוא ניסה להסביר לנטע מול מה היא עומדת אבל היא מסרבת ועומדת על דעתה.
דודו ו. הוכנס למשחק בשלב המאוחר הזה כדי להעיר גם את המשחק וגם חלק מהשחקנים שהיו ממש בתרדמת עמוקה. זק לא יכול להרשות לעצמו שרק שחקן
אחד מנהל לו את כל העניינים בעיר.
הודיה וסיגל תקועות אחת בתוך הישבנון של השניה, נטע עיוורת לכל הסובבים אותה ודואגת רק לצבור כסף כדי לעזור לחברים בשעת צרה, ג'ו הגיע לחופשת הכל כלול בבית מלון ביבנה, אודטה היא הכוהנת הגדולה ששומעת את מצוקות הדיירים והיא מצידה מעניקה מהתובנות שלה לחיים, וכמובן שדומיניק שקע בזרועותיה של
אליסה ושכח שהוא בכלל במשחק כלשהו והרגיש לו שהוא במן סדנת השלמה לניקוי רעלים.
זק לא יכול היה להמשיך עם משחק כזה ולכן הכניס את וענונו כי הפרישה האחרונה של מנואל בישרה לו את בוא הקץ של המשחק.
מה עושה וענונו?
על ההתחלה עוד בימים שהסתתר בבית עם נטע ודודו הוא התחיל להתווכח עם דודו כשההוא סיפר לו על מעללי הגבורה שלו. גם כשישן במיטה עם נטע ניסה להזהיר אותה מפני החברים החדשים שלה, קרי דודו ולימור. כשזה לא עזר, הוא התחיל לעשות רעש ולהגיד את דעתו מול כולם במסגרת מה שמותר לו להגיד.
כנראה שזק נתן לו אפשרות להגיד יותר ויותר וכך הגיע המצב שהוא כבר מזהיר את נטע בריש גלי ועושה ריב גדול מול דודו ומול כולם. מלמד את דומיניק ואליסה כמה
כללים על אסטרטגיה ומכניס אותם למשחק. מסביר להם שהם בכלל הרבה הרבה מאחור כשדודו ולימור כבר חושבים על המיסויים הבאים, הם עדיין תקועים במיסויים הישנים. הוא מנסה לעורר אותם מתרדמתם.
איכשהו אליסה מתחילה לתפוס את המשחק. לדומיניק לוקח לו זמן. אני לא בטוחה שגם עכשיו הוא מבין את המשחק. מה שבטוח זה שאליסה כן הבינה את המשחק לפי מה שקלטה מוענונו והיא זאת שתנהל את דומיניק ולא להיפך.
עכשיו צריך להשאיר במשחק את וענונו כי הוא היחיד שעוד יכול לשמור עליהם עם העצות שלו.
אודטה ודניאל יכולים כבר ללכת. אין להם שום תרומה משמעותית למשחק.
האמת היא שגם לסיגל ולהודיה אין שום משמעות למשחק, אבל אותן אי אפשר להאשים בכלום. הן מגיעות לגמר ובצדק, ככה מתחת לראדאר.

Vertigo555

New member
ניתוח מדוייק רק לא מסכים לגבי השורה האחרונה

לדעתי אודטה וג'ו סיימו את תפקידם במשחק, ואילו לדניאל יש עוד מה להציע וההתפתחות שלו כדמות עדיין לא הגיעה לסיומה, כשנכון לעכשיו קשה לנחש לאיזה צד הוא באמת נאמן, והוא גם שחקן דרמטי ממש מחונן ויודע לזייף יותר מכל אחד שם.

מעניין איך זק יהנדס את ההדחה ביום חמישי.

ג'ו לצערי יישאר במשחק כי דומיניק יתאבד עליו

דומיניק אין לו מושג בשיט על המשחק. יש לו איזו שריטה בנושא אבא.
לכן לצערי נצטרך לסבול את ג'ו כל זמן שדומיניק עוד במשחק.
דניאל הוא דמות צבעונית, עגולה תרתי משמע שמבחינתי היא סיימה להתפתח
ברגע שהוא החליט באיזה צד של הפרוסה הוא רוצה להתמרח. הוא כבר לא מעניין.
הוא עניין אותי כל זמן שהוא התהפך מצד לצד כמו סטייק עסיסי. עכשיו הוא סתם
חמאה מרוחה על פרוסה.
אבל אני מוכרחה להוסיף שאני ממש ממש מקווה שאני טועה
והוא בכל זאת יתהפך על המחבת.

Vertigo555

New member
אני עדיין לא בטוח מי המספר אחד שלו

כי עדיין לא הייתה לו שיחה עמוקה אחד על אחד עם נטע בנושא מאז אתמול בלילה, יכול להיות שהוא עדיין שומר עליהם על אש קטנה אבל בעצם נאמן רק לנטע?

לפי מה שהבנתי, דניאל אמר לדודו ק. שהוא שוחח עם נטע

ואמר לה שהוא בחר צד והוא לא ייתן למישהו שהגיע מבחוץ לקלקל לו את החברויות שהיו לו עד עכשיו והוא לא מוכן שזה יפריע לו ביחסים עם אנשים שהוא אוהב ואי לכך הוא ונטע יגורו באותו הבית אבל נטע תהיה עם דודו ו כשדניאל לא שם, ודניאל יהיה עם דודו ק. כשנטע לא שם.
זה מה שהוא סיפר לדודו קובי. היום בבוקר.

בוףףברכה

Well-known member
ומה יצא לרומי...שנכנסה בפול גז למשחק...?...חברים שלה לא שמרו

עליה...
לאיזה מהלכים בדיוק דודו ו' הכניס אותם?...
גם לפני שהוא נכנס...היה אותו הדבר...
"צריך להיזהר מדודו K"...
פשוט מאוד דודוK..מדברר את המהלכים שלו...
ואם הם היו חכמים... לא דודוK הוא הכתובת....

רוצים לנצח במשחק....תורידו את דומיניק.....
הוא מתמודד חזק על הבית...ויכול לקחת אותו בסיבוב....
דודו K ראינו ממנו הכל לטוב ולרע....הוא סוחב
על גבו ...את העונה...וזה בא ע"ח..אחרים..

ומה עם לקחת בחשבון שהקהל לא הצביע לו בפורים...
והוא לא קיבל מענק.... ואליי שווה דווקא איתו להגיע לגמר?..
ישנה גם את נטע...
וממה שאני ראיתי ישנה יריבות סמויה בינה לבין דומיניק...
דודו ו'...לא פותח לאף1 את העיניים...
העיניים שלהם פקוחות....
הוא מעוור אותם לגבי השאר שבמשחק...
ותלוי מה המטרה של כל 1.....אם לזכות בבית?..
או..רק שדודוK..לא יזכה בבית...

אם אני הייתי בבית הייתי מוריד את כל החבורה של דומיניק...
מגייס גם את נטע גם את סיגל והודיה דניאל ואודטה....
דומיניק....היה שווה להוציאו מהמשחק...

אני מתנצלת מכל הלב אבל לא הצלחתי להבין על מה אתה מדבר

נטע בהתחלה הייתה די אהובה עליי.
את דומיניק דווקא לא ספרתי. אמנם הצבעתי לו אבל זה בגלל שהיה צריך להצביע ל-6 אז הוא היה ביניהם.
ככל שהתקדם המשחק, הבנתי את מי אני לא סובלת, מי מעצבן אותי ואת מי אני לא רוצה לראות.
הם בתוך השכונה לא רואים את מה שאנחנו רואים מכאן מהכורסא שלנו.
אתה יודע שדומיניק הוא מועמד לזכיה אבל הם שם לא יודעים את זה.
הם רק יודעים שהוא כל שבוע מקבל כסף מהבית, אבל באותה המידה גם אחרים
מקבלים. הודיה מקבלת כל שבוע והיא מועמדת לזכיה לא פחות מדומיניק. אז למה אותה הם לא מורידים? זה הולך לפי מי שאוהבים ולפי מי שמתחברים.
אז לדומיניק התחברו יותר אנשים על ההתחלה ואילו דודו ק. בידל את עצמו מכל השאר, תפס את סמי ואת ג'קי והתבודדו להם בסוויטה, ואחר כך באכסניה וכל זה בשיחות אישיות במרוקאית שאף אחד לא הבין. הוא זה שבידל את עצמו. אף אחד
לא החרים אותו.
לעומתו, דומיניק יצר קשרים מהירים עם המון אנשים. אז למה שידיחו אותו?
אף אחד לא חשב שהוא כזה מועמד וודאי לנצחון.
נכון לעכשיו, הסיכוי של הודיה לזכות הוא יותר גבוה משלו. אז אני לא מבינה למה צריך להיפטר מדומיניק דווקא?
שים לב כמה שעות מסך מקבל קובי וכמה זמן מקבל דומיניק. דומיניק לא מקבל אפילו חצי מהזמן שקובי מקבל.

Vertigo555

New member
ההבדל שיש איזה דיבור בעיר שלדומיניק "מגיע" לזכות

ושמעתי כבר מאיזה שלושה שחקנים שהם בכלל לא רוצים לנצח אלא רק רוצים שדומיניק ינצח. לא ברור לי מאיפה זה התחיל. כנראה בגלל סיפור הרקע שלו. ודיבור כזה בסוף יכול ליצור מציאות. לכן הוא השחקן הכי חזק שם כרגע.

מי אמר את זה? אני לא שמעתי "דיבור" כזה...

אם אתה מדבר על ג'ו אז זה הגיוני כי הוא לא מצפה לזכות בעצמו אז מעדיף שבן טיפוחיו יזכה.

נו, ברור כי הם התחברו אליו וידעו שאין להם סיכוי כי לא קיבלו

מהבית כסף.
תמיד אנשים שמבינים שהם לא במקום הראשון אצל הצופים בבית, הם תמיד יפגינו נאמנות למי שהם אוהבים ויגידו שמגיע לו לזכות בדיוק כמו שהם עושים זאת באח הגדול.
אבל אף אחד חוץ מהם לא אמר שמגיע דווקא לדומיניק לזכות. ממש לא. הסיפור שלו מעניין להם את הישבן.

Vertigo555

New member
יכול להיות שאת צודקת,

אבל נניח הגמר יגיע למצב שלימור צריכה להכריע מי יזכה בדירה, דומיניק או דודו ק, את לא חושבת שיש סיכוי קטן שהיא תחליט בסוף לתת לדומיניק כי "מגיע לו"?

לא. ממש לא. את דודו היא אוהבת והיא תעשה הכל שינצח

מה גם שיש דיבורים שהם הסכימו לחלוק ביניהם את הדירה שאחד מהם יזכה בה.

Vertigo555

New member
זה לא סתם שמועה?

אם דיברו על זה בלייב ההפקה היו יודעים לא? לא נשמע לי חוקי במיוחד...

לרונטל

New member
למה זה לא חוקי? מי שמקבל את הדירה יכול לעשות איתה מה שבא לו

לחלוק אותה עם לימור, או למכור אותה או לגור בה, בקיצור, לעשות מה שבא לו אחרי הזכיה

למעלה