שרשור בוקר ליום ה-55 בעיר 2025

בוףףברכה

Well-known member
עם דודו הוא לא יכול לדבר ככה...

כי דניאל כ"כ...אוהב לחפור...עם דימויים+ מסכנות+בליל
של מילים ארוכות ומשפטים...ומוסיף המון מלל..לניתוחי מצב...
וכמה הוא ..."מרגיש פאלש"...שלא יכול להיות אמיתי עם אנשים...
עם דודו זה תכל'ס...
עם נטע הוא רוצה להשמיע את משנתו.....
.מהטופטפת.(טיפ)..סטייל אודטה...

בדיוק, והיא נותנת לו לדבר, ואילו קובי רק משמיע את המונולוגים

שלו. דודו הוא מלך העולם. הוא כל כך בטוח שכל מה שהוא אומר זה דברי אלוהים חיים עד כי אף אחד אחר לא יכול להוציא מילה מפיו.

בוףףברכה

Well-known member
דודוK......יותר קרוב לעולם של דניאל מאשר נטע.....

עם דודו הוא לא יכול לייפות את הדברים...

מדודו הוא נזקק ל"שוק הבשר שלו"....
ומנטע הוא נזקק לשוק הפאלשיות שבו....

וגם אסטרטגיה.. על דודו K...גם על לימור...
..דרך נטע...
דניאל משחק ת'משחק...הכפול...
ועושה רושם שהמהלכים העתידיים שלו יהיו לפגוע בדודו ולימור...
הם לא מתעסקים למשל בשאר...לא בדומיניק לא בג'ו
לא בהודיה סיגל אליסה...

אוי נטע @@@@@@@@@@@@@@@@

ראו כמה קשה לנטע ללא
דודו ו. ממש עגום לה...
סיפרה לנו שהיא תמות אם הוא יצא !!
וראו זה פלא היא ממש פורחת...
מקווה שאלה שנשבו בקסמה והאמינו לה שהיא באמת אוהבת את דודו ו.
יבינו עד כמה היא לא אמינה ולא אוהבת אף אחד חוץ
מאת נטע...
נצמדה אליו יום וחצי לפני שהוא יצא אחרי שהוא היה רוב השבוע עם דומי ועליזה
העבירה לו את כל כספה בידיעה ברורה שיחזיר לה עם ריבית
בכתה עליו חמש דקות שיצא ונכנסה לז'קוזי עם הבוגד דניאל כמה צביעות תאבת בצע
ובעיקר גזענות

poseidon111

Active member
באמת לא מובן. העובדה שהיא בכתה רק חמש דקות ולא חמישה ימים

כמו שמצופה שיבכו בעת לכתו של אדם אהוב, העובדה שהיא מתלבשת היום כרגיל ולא שמה שק אפר על הראש די מעוררת חשד.
גם העובדה ששבועיים לפני סוף המשחק היא עסוקה בלחשוב איך היא זוכה בדירה במקום לחשוב מה עושה עכשיו דודו ו ואיך הוא מרגיש די מחשידה.
זה גם בניגוד גמור לדודו ק. שכל היום עסוק בהפרחת דברי אהבה וחיזוק לכל אדם באשר הוא אדם. רק נטע עסוקה במשחק וממשיכה הלאה לאחר שהבינה שלהחזיר את דודו ו. היא לא יכולה.
שמע, עלית על סטארט-אפ.
הייתי קורא לו "עלייתה ונפילתה של הצפייה האובייקטיבית".

חחחחחחח הצלחת להעלות חיוך על פניי :)

כל מה שנטע עושה, זה צביעות. כל מה שדודו עושה, זה גאונות. זאת הברקה. טוב, גם אני רוצה ללעוס גת ולשכוח את כל צרות העולם.

יחפה @@@@@@

שמתי לך עןבדות מצולמות לא שיקרתי במאום לגבי נטע מה קשור דודו לגבי מה שכתבתי
אולי דיגדגתי לך במשהו לגבי המועמדת הגיזענית שבחרת ואת משייכת בגלל שדודו הוא הנמסיס שלה
וכן אני על גת ותבררי דברים לגבי הגת זה לא עושה את הבנאדם מסטול זה מחדד את המוח ונותן אדרנלין ועירנות לא לכתוב דברים מצוצים מהאצבע
אני זוכר לך הרבה ימים ולילות יפים שעברנו בתוכנית "ההיא" ואהבו את אותו מתמודד משמע שזהינו ביחד תכונות שאהבנו באותו מתמודד לא מבין אגב מה רע כלכך בדודו
הוא אמיתי כנה ואומר את האמת בפנים זה פורמט אחר לגמרי תעשי את ,ההפרדה"
מדובר פה בכסף שנותן דירה לזוכה דודו הבין את בפורמט יותר מאלו שהמציאו אותו ולכן אני נהנה לראות אותו קורא מהלכים קדימה משאר המתמודדים תודי שנהנת אתמול ממנו בסוף התוכנית
אגב הפורום הזה רחוק מאוד מהמציאות תראי מה הולך בפייס והאתרים השונים ההערצה לדודו היא עצומה זאת עובדה
ואני יודע שחול יש הרבה וזהב מעט ושווה הרבה יותר אבל לא במקרה הזה פה החול שווה יותר מהזהב
על חומדת הירושות שבחרת אני יכול לכתוב הרבה מאוד דברים שראיתי מהדקה הראשונה עוד שהרבה ראו את סוף האח הגדול ואני עזבתי לתוכנית הזו כי היא לדעתי הרבה יותר מעניינת
דרך אגב מה דעתך על המשפט אנחנו הלבנים ננצח את השחורים שדומניק לבוש בשחור ?

ידידי התימני משכבר הימים

כמו בכל עונה, יש לנו פייבוריטים שונים ומשתנים.
הפעם אני לא מסוגלת להתחבר לפייבוריט האהוב על כולם, כי אני לא מתחברת לרוע לב ולרשעות ובטח שלא לגסות רוח וניבול פה. לא משנה לי שמדובר בפורמט חדש. אני מתחברת לאנשים אם הם בני אדם. דודו היה בלתי נסבל בעיניי מהיום הראשון שבו הוא התחבר עם סמי ומיד הבנתי עם מי יש לי עסק. לא סובלת אותו וזאת זכותי.
אין ספק שהוא קורא מהלכים, והוא אסטרטג וטקטיקן מבריק. לי אישית הוא לא עובר טוב בגרון. כל פעם שהוא על המסך עם הדיבורים שלו, אני פשוט עוברת למקום אחר. לא בא לי טוב בעיניים. מותר לי?
בנוסף הוא השליך את כל הפוביות שלו על האחרים. תגיד, איזה מוח חולני יכול להמציא ביטויים כמו ציידת הירושות? רק מישהו עם מוח קרימינלי. ולדודו יש מוח קרימינלי הנערץ על ידי המון אנשים. אז שיהיה לכם לבריאות. עיני אינה צרה על יושבי פייסבוק למיניהם שנהנים מהמעללים של דודו ולימור. באמת שלא. כל אחד
וההנאות שלו בחיים.
ובקשר לגת, תמיד אמרתי לך שאני מתה פעם אחת ללעוס גת ולראות אם זה באמת נותן אדרנלין כמו שאתה אומר או סתם מוחק את המוח כמו שאחרים חושבים. המחקרים לא בדיוק מחמיאים לגת.

יחפהאני יוצא לצעוק ולהפוך את העיר @@@@@@@

צריך לעשות שם סדר
לבנתיים קחי משהו על הגת
עלי הקאת הצעירים, מכילים את החומרים הפעילים קאתין (Cathine) וקאתינון (Cathinone), אלקלואידים הקרובים למשפחת האמפטמינים ונחשבים לסמים פסיכואקטיביים בדרגה בינונית-קלה. השפעת החומרים הפעילים משתנה על פי הכמות, אורך זמן צריכת הקאת, והיא גם משתנה מלועס ללועס. יש מי שחשים בשעת הלעיסה תחושה של עליזות ושמחה, ויש מי שצריכת הקאת גורמת לו לתחושת אופוריה קלה, התרגשות, עירנות מוגברת, כושר ריכוז, ביטחון עצמי, ידידותיות, שביעות רצון, השראה מוגברת ועידוד הדיבור.
&nbsp
צמח הקאת מורכב מחומרים רבים ולכן אינו קל למחקר. ממה שידוע הצמח בטוח ללעיסה וללא נזקים בריאותיים, למי שאינו לועס באופן יומיומי כמויות משמעותיות. מי שכן לועס עשרות שנים באופן יומיומי - מומלץ לבדוק את בריאות הפה והלב. כמו כן התגלו מקרים של תלות פסיכולוגית. לא נמצאה התמכרות פיזיולוגית. ככלל, השפעת הגת אינדיבידואלית. אנשים שונים ילעסו את אותה הכמות באותו זמן וירגישו דברים שונים. נמצא כי הלעיסה משפיעה לרעה על הנהיגה אצל חלק מהנהגים ואצל אחרים - כלל לא.
&nbsp
מחקר השוואתי בנושא נזקי סמים פסיכואקטיביים שפורסם בירחון המדעי-רפואי Lancet, דירג את צמח הקאת במקום האחרון אחרי אלכוהול סיגריות וקפה
&nbsp

אין רגע דל. הירושה של דניאל הכי הכי חשובה לה כרגע כי אף אחד

לא יתנדב להוריש לה. היא יודעת טוב מאד את זה. אבל כהרגלה היא תגיד מה פתאום שאני אבקש. היא כבר אמרה לו כאילו בצחוק. והוא ענה לה "ממש לא"! אז לא מאמינה לו. לא מאמינה לה. נראה אם דניאל יבין סוף סוף שהוא כלי שרת.

למעלה