שרשור ערב+תכנית ליום ה47 בעיר 2025

לגמרי חברה, חברת אמת לאודטה, כי לימור

בגדה באמונה אפילו שהצילה אותה פעם.
צעד חכם עשתה לגבש לה את חברי האמת

krumi

New member
הפעם היא לא העבירה ללימור כי היא ידעה שדודו יעביר

היא לא טיפשה. קלטה את דודו. ודודו אחרי שהתגלה הפרצוף שלו לא יכול לטעות ולא להעביר ללימור. אגב הסכום - זה show off. והיא גם העבירה לאודטה רק 2000 שגם אם לימור לא הייתה מקבלת ורומי כן - אודטה עדיין הייתה נשארת מתחת ללימור. לנטע ראש מתמטי

krumi

New member
היא חברת אמת, ודווקא כי היא חברת אמת היא יודעת שלימור

אצלה מקום ראשון אך אינה בטוחה במקומה אצל לימור. עולמה התערר אחרי שחברה הטוב של לימור ירה בה מאחור. בחברות אמת לא צריך לפחד לשאול שאלות ״מה אני עבורך״ כשעולמך אינו בטוח - כי כרגע העיר הזו היא עולם שלהם. אני לגמרי מבינה אותה וגם אני הייתי נוהגת כך. לאור כל הצעקות ליבה רוצה להאמין שלימור היא אותה לימור שהיא רואה אותה אבל השכל אומר שמשהו שם לא לגמרי גלוי

נכון

דווקא הפרק היום איפשר לי לראות את נטע באור אחר,
את נטע שאני די מפספסת בשידור החי. אני רואה אותה בלייב והיא מעצבנת אותי
והיא עיצבנה אותי מאוד כשהתחברה לדודו וללימור והפכו לרביעייה עם דניאל,
אבל בשיחה האחרונה עם לימור הבנתי שהיא נואשת לחברה אמיתית ועד כמה
היא רואה את החברות של הודיה וסיגל כסמל לחברות אמיתית.
אז כן, היא מעצבנת בחסכנות שלה ומעצבנת בבכיות שלה, אבל היא נורא אמיתית.
זאת נטע. תאהבו אותה או לא. זאת היא. והיא הוכיחה שהיא יודעת להיות חברה
אמיתית ואם מישהי צריכה אותה, היא תעמוד ותהיה לצידה וכאן היא לא חוסכת
בכסף.
זה מאוד מעניין הקטע הזה אצלה.
היא תחסוך על עצמה באוכל, בבגדים, בסיגריות,
אבל לא תהסס להעביר כסף לחברים או לקנות מתנה לחבר.
אני הגעתי למסקנה שהילדה הזאת פשוט צמאה לחברה.

הילדה הזאת בוגרת וחכמה יותר מהרבה שם,

היא חוסכת מעצמה, כי נסיבות
החיים אולי הרגילו אותה כך.
או שהיא פשוט מבינה יותר מאחרים
שהמשחק הוא חסכנות כדי שבסוף
תנצח, בחורה הגיונית אך גם רגישה,
נאמנה לחברתה אודטה,
וטוב שהצילה אותה,
היא כמו אמא מבינה ודואגת עבורה,
מכל הבחינות ניצחה.

krumi

New member
אני גם בלייב רואה את האמת שלה שאת מדבר עליה

זה ככ שקוף בעייני שאי אפשר לפספס. היא מאד אינטליגנטית אבל יחד עם זאת מאד רגישה
ולרוב פועלת מהלב כשזה נוגע לאחרים. וזאת החולשה הגדולה שלה - הלב. זה שהיא לא מבזבזת על עצמה ויחד עם זאת מוציאה כספים בהעברות או קונה בגדים לחברים יוצר דיסוננס ולכן אנשים חושבים שהיא מזוייפת. בסך הכל היא אוהבת ורומה לקבל אהבה חזרה וזה לא פשע לרצות להיות נאהב, היא נאמנה לכן עומדת מאחורי לימור לא משנה כמה ילכלכו עליה - למה לא רואים זאת כנאמנות ואומרים עליה שהיא טיפשה? אלה הערכים שלה וכל אחד היה רוצה חברה כזאת! ואומנם זה משחק אבל גם במשחק אפשר להיות אסטרטג ולשחק נקי בלי לפגוע באחרים. וככה אני רואה אותה
אני מזדהה איתה בזה לכן מאד קל לי לזהות את הצד הזה אצלה כי גם אני ככה. לא רוצה להאמין כשאני אוהבת מישהו שהוא/היא רע כאשר מנסים לפכוח לי את העיניים. וגם אני בכיינית - אני בוכה גם כשמישהו עושה משהו מרגש עבורי :)

בוףףברכה

Well-known member
יאללה שישחררו אותה..מהעיר...רוצה כבר לראות..את "הירושה"..

עוברת..חשבון בנק...

אליסה...תתכונני הפן השבוע ע"ח רומי...
כולל ארוחת שף....ושהייה בבית..רק
היא ודומיניק...

הצודקת11

Well-known member
כן העלוקה תהנה מהכסף של רומי,גם ג'ו הקמצן....אליסה הבינה

שכדאי להם שרומי תודח,
היא ידעה שרומי תעביר את הכסף לדומיניק.

Goneril

New member
והסיפור הבא.. בחירתו של דומיניק

האב או הכלה מקדימה

סטילהוק

New member
מה אמרתי לכם שזה הפוך על הפוך ורומי תודח הערב?

רומי תחסר מאוד על המסך, למרות שבפרקים הערוכים מגמתית של זק היא בקושי מופיעה ועל פי המניפולטור שבקיר, ספק אם היא בכלל קיימת בעיר 2025. אך אני מאמין שדווקא כשהיא תצא היא תהפוך לאחת הסלביות הגדולות בארץ, כי אין ספק שיש לרומי את כל החבילה, כריזמה, יופי, אינטליגנציה, שכל, כישרון, חריצות, צחוקים, סקס אפיל, רגש, לב טוב, נאמנות, ובעצם הכל. ויציאתה מהתוכנית הערב תשאיר חור ענק שאף אחד כבר לא ימלא אותו אחרי צאתה.

לחיי רומי, ובהצלחה בחיים האמיתיים

נטה אונה

Well-known member
בקיצור הודיה נתנה לדומיניק 2000 ש"ח

נראה אותו עכשיו לא מזמין אותה לארוחת שישי

berens

New member
אם רומי היתה מקבלת את ההצעה של סיגל, היתה נשארת

נטה אונה

Well-known member
מה הם רציניים שהם רוצים שדודו החדש יהיה הומלס?

איזה קקות!
אליסה עולה לי על העצבים ברמות
ומי הולך לסוויטה?
ומאיפה לדניאל יש כסף לדירה? הוא מגרד את הלמטה בכסף

סטילהוק

New member
הערב הפיאסקו שנקרא 2025 מסתיים מבחינתי.

אז כמו שחששתי, רומי הודחה והלכה הביתה הערב ועזבה את קן הצרעות וחבורת הצבועים של העיר 2025 מאחוריה. ואיתה גם התוכנית 2025 מסתיימת מבחינתי. תוכנית ריאליטי עלובה, משעממת וכושלת עם רייטינג נמוך ומדשדש מבית היוצר של זק המניפולטור שהסתיר אותה לחלוטין דווקא בפרק הגורלי של שלישי בערב בכדי לעשות לה וידוא הריגה כהרגלו בקודש.

ואחרי שרומי שעוד הכניסה קצת חיים ואינטליגנציה לתוכנית הכושלת הזאת יצאה, השיעמום שם עכשיו יחגוג עד שלכולם שם יימאס והם פשוט שם יטרפו אחד את השני.

ונטע שהתגלתה כלא חכמה במיוחד, וזאת עוד בלשון המעטה, כדי שלא אומר מה אני באמת חושב על הפייבוריטית הכי גדולה שלי מתחילת העונה ואכזבתי הגדולה ממנה, תישאר בדיוק כפי שהיא ובדיוק כמו המסר המרגיע והמטעה שאחיה שהיתה לו כנראה הרבה יותר חשובה התלהבותו מזה שהוא מופיע בטלויזיה מלהזהיר את אחותו מפני אויביה שאיתם היא ישנה תרתי משמע, להישאר כפי שהיא, קרי עיוורת לנעשה מסביבה ונאמר מאחורי גבה, ולא חכמה במיוחד, העביר לה.

ולהערכתי גם דומיניק שנראה שנשבה לחלוטין בכשפיה של אליסה הפתיינית שבכלל שמה על דודו ששם לה ברקס על ההתחלה, ורק אז עברה לדומיניק, יפסיד את הזכייה בדירה רק בגלל שנפל בפח של אליסה, כמו ששמשון הגיבור נפל בפח של דלילה. כמו שכבר אמרתי, אשה בונה, אשה הורסת. ואליסה לא אשה בונה. וגם הירושה שהשאירה לו רומי לא תספיק לו בגלל אליסה.

הבנתי שהציעו לרומי לעזור לראש העיר בפרויקט החדש שיהיה בעיר בשבת, אז אולי היא תיענה להצעה ואולי לא. בכל אופן, היא כבר הכריזה שביום ראשון היא טסה ישירות לפריז. אז שתהנה בעיר האורות ותעשה כיף חיים.

דבר אחד בטוח מבחינתי, רומי תחסר מאוד על המסך, למרות שבפרקים הערוכים מגמתית של זק היא בקושי מופיעה ועל פי המניפולטור שבקיר, ספק אם היא בכלל קיימת בעיר 2025. אך אני מאמין שדווקא אחרי שיצאה היא עוד תהפוך לאחת הסלביות הגדולות בארץ, כי אין ספק שיש לרומי את כל החבילה, כריזמה, יופי, אינטליגנציה, שכל, כישרון, חריצות, צחוקים,
אפיל, רגש, לב טוב, נאמנות, ובעצם הכל. ויציאתה מהתוכנית הערב תשאיר חור ענק שאף אחד כבר לא ימלא אותו אחרי צאתה. אך לא ממש איכפת לי בכלל מה יקרה אחרי צאתה כי מבחינתי התוכנית הסתיימה עם צאתה של רומי ממנה. אולי מקסימום אחזור לצפות בגמר שלה רק מתוך סקרנות לגלות מי מכל הצבועים בקן הצרעות 2025 בכל זאת ניצח. ויש לי תחושה שזה לא יהיה לא דודו ולא דומיניק.

לחיי רומי והמון בריאות והצלחה בחיים האמיתיים.

ושלום ולא להתראות 2025 ולזק המניפולטור שבקיר.

למעלה