בלי ילנה איסינבייבה ה"אולימפיאדה" לא שווה

בלי ילנה איסינבייבה ה"אולימפיאדה" לא שווה

זה כבר לא ספורט, רק פוליטיקה מזוהמת, עונשים קולקטיביים, פסילת ספורטאים שהם ללא רבב, כמו ילנה איסינבייבה, שלא היה לה שמץ של קשר לשימוש בחומרים אסורים, ולא להתחמקות מבדיקות, שעברה אינסוף בדיקות ברחבי העולם.

rapgamer4ever

New member
אפרופו- השחיינית יוליה אפימובה לבסוף תשתתף באולימפיאדה

לאחר שהושעתה יחד עם עוד מספר שחיינים רוסים שנתפסו על שימוש בחומרים בעבר, הערעור שלה משום מה התקבל ברגע האחרון.
לדעתי זו בדיחה. לא אופתע אם עבר שם כסף מתחת לשולחן.

הפסילה שלה היתה בלתי חוקית

בזמנו היא אכן נתפסה והושעתה לתקופה מסוימת, אך תקופה זו כבר עברה מזמן.
הוועד האולימפי המציא במיוחד עבור רוסיה "כלל" לפסילת השתתפותם של ספורטאים אשר הושעו בעבר על שימוש בחומרים אסורים, למרות שתקופת השעייתם הסתיימה. את ה"כלל" הזה הפעילו רק על ספורטאים מרוסיה. זו פוליטיקה נטו.

בנוגע לאיסינבייבה, אשר מעולם לא דבק בה רבב, ההחלטה השערורייתית לפסול אותה הופכת את כל האולימפיאדה לבדיחה תפלה.
לא רק בגלל שזו איסינבייבה הגדולה, כמו בגלל עצם ההחלטה הבלתי ספורטיבית לגבי ספורטאים כלשהם, רק בגלל שמישהו אחר מאותה ארץ חטא ופשע.

rapgamer4ever

New member
פליטיקה נטו?

ומה לגבי העובדה שהם יצרו תעשיית סימום שלמה בחסות המדינה- לא רלוונטי?
&nbsp
אני לא טוען שזה צודק כלפי איסנבאייבה אבל אם אתה מעוניין להיפטר מתופעת הסימום בספורט- זו אחת הדרכים היותר יעילות.
&nbsp
כמובן שאפימובה זה סיפור אחר והיו צריכים לזרוק אותה מכל המדרגות. גם כדי להעניש אותה באופן אישי וגם כדי להעניש את רוסיה כמדינה. החוקים כיום רכים מדי וזו הסיבה ששווה לספורטאים להשתמש בחומרים ובמקרה הכי גרוע להיתפס ולחזור להתחרות תוך שנה-שנתיים.

"היגיון ברזל"

"אני לא טוען שזה צודק כלפי איסנבאייבה אבל אם אתה מעוניין להיפטר מתופעת הסימום בספורט- זו אחת הדרכים היותר יעילות." - במילים אחרות, הדרך היעילה ביותר להיפטר מתופעת הסימום היא להעניש מישהו שאין לו קשר לתופעה זו

"כמובן שאפימובה זה סיפור אחר והיו צריכים לזרוק אותה מכל המדרגות. גם כדי להעניש אותה באופן אישי" - כלומר, כבר אין חוקים? זה שהיא נפסלה לתקופה מסוימת, ותקופה זו כבר חלפה, זה לא נחשב?
ואם כך, מדוע הנצחת פסילה ישנה מופעלת רק על ספורטאים מרוסיה? שיפעילו על כולם, ואז זה לא ייראה כפוליטיקה נטו.

rapgamer4ever

New member
מסבירים לך 3 פעמים ואתה מסרב להפנים אז זה באמת מצחיק

במציאות וירטואלית שבה רוסיה לא הקימה תעשיית סימום בחסות הממשל זו באמת הייתה פוליטיקה נטו. אבל בוא נשתדל להיצמד למציאות הנוכחית.

עכשיו נשאלת השאלה כיצד אפשר להעניש את רוסיה בתור מדינה, וליצור הרתעה. עונש קולקטיבי הוא אחת הדרכים (למעשה מהדרכים היחידות). אתה יכול לצחוק עד מחר אבל התאחדות האתלטיקה לא המציאה את העונש הקולקטיבי ולא תהיה האחרונה להשתמש בו.

אני חושב שהיה צריך להעביר מסר ברור ולהרחיק את רוסיה מהמשחקים האולימפיים. למען יראו ויראו. אז בשחייה החליטו לא ללכת עד כדי כך רחוק, לא להרוס את החוויה לספורטאים נקיים אלא רק לרמאים עם קבלות. גם לזה אתה מתנגד? אז מה אתה מציע בעצם- להתעלם מהתופעה, לתת עונשים מצחיקים למי שנתפס ומי שלא נתפס אז עוד יותר טוב?

בוא נשמע מה אתה חושב שצריך לעשות וכיצד הפיתרון שלך ימנע ממקרים כאלו לחזור על עצמם.

את ה"הסבר" שלך ראיתי 333 פעמים

הטענה בדבר "תעשיית הסמים הממלכתית" ברוסיה מעולם לא הוכחה. הקהל במערב פשוט רגיל להאמין לכל מה שכותבים על רוסיה. אתה למשל לא ראית שום הוכחות, לא שמעת את גרסאות הצד השני, אבל אתה מקבל מראש את הטענות. אם זה נגד רוסיה, אז מבחינתך זו אקסיומה.

אך בוא נניח לרגע שהטענה נכונה, ששר הספורט בכבודו ובעצמו מעורב אישית בזיופי בדיקות סמים (בהנחה האווילית שהוא היה יכול להשפיע על בדיקות שנערכו בארצות אחרות על דגימות שנלקחו בארצות אחרות). נניח, לצורך העניין.

אז איך, ריבונו של עולם, קשורה לזה איסינבייבה?!
האם הרחקתה מהווה "עונש מרתיע" לגבי אותם עבריינים? מדוע אתה כל כך בטוח שהענשת איסינבייבה מזיזה להם?

בדיוק להיפך.
היותו של העונש בלתי צודק בעליל, מבטלת את כל העוקץ שלו!
עכשיו השורה התחתונה היא כבר לא הסמים, אלא הרדיפה הפוליטית!
וזאת על רקע מלחמת העולם התקשורתית שמנהל המערב נגד רוסיה בשנים האחרונות בכל החזיתות.

אפשר לחשוב שכל הארצות האחרות צחות כשלג

כן, בטח: לא נתפסת - לא אשם. ביחוד כאשר המטרה הברורה היתה לתפוס מישהו מסוים ולא לתפוס את האחרים.

קח למשל את סיפור המלדוניום - תכשיר רפואי לחיזוק הלב, בו השתמשו ספורטאים רוסיים (ולא רק) עשרות שנים, בגלוי, באופן לגלי.
אז יום בהיר אחד הוחלט באופן פתאומי לאסור את השימוש בו - וזאת, מבלי לאסור תכשירים מקבילים הנמצאים בשימוש במערב!

את שרפובה, שפספסה את האיסור החדש, פסלו לשנתיים, למרות שהפספוס שלה היה בתום לב - היא הרי לא אידיוטית, שתחשוב שלא יגלו בבדיקה.
ובמקביל, את ברברה לפצ'נקו הקנדית, שנתפסה בדיוק על אותו תכשיר, פסלו לשלושה חדשים בלבד, והיא כבר משתתפת בתחרויות.

rapgamer4ever

New member
אין ספק שהכחשה זה הדבר הבוגר לעשות

חבל שאחזור על אותם הדברים. הטיעונים לא השתנו והמציאות לא השתנתה. אם לא הבנת עד עכשיו את היתרונות בענישה קולקטיבית של הספורטאים הרוסים בעקבות הסימום הממשלתי של מדינת רוסיה, כנראה שלא תבין גם בהמשך.
&nbsp
אני עדיין מחכה לשמוע את הפתרון שאתה מציע שימנע ממקרים כאלה לחזור על עצמם.

מי מכריח אותך לחזור על אותן מילים בלתי משכנעות?

אני מציע את הדבר הפשוט ביותר: לקחת דגימות מספורטאים, ולהעניש את האשמים בנטילת חומרים אסורים נקודה!
מה כאן לא ברור?
ובנוסף, אני מציע פתיחות מקסימלית בקטע הזה: מניעת אפשרות פיזית של זיופים (והענשת אחראים לזיופים, שלא תפגע בחפים מפשע), וכן שקיפות בבדיקות עצמן, שיהיה ברור לכל מה בדיוק בודקים ולמה, מי החליט ועל סמך מה. וכן מניעת אפשרות זיוף מצד הבודקים עצמם.

מסובך?

rapgamer4ever

New member
בקיצור- אתה מתעלם ממקרים של סימום בחסות הממשלה

מבחינתך אם משרד הספורט סימם את הספורטאים ופעל אקטיבית לזייף תוצאות מעבדה לא מגיע לו שום עונש על כך. רק לספורטאים שנמצאים בתחתית השרשרת.
&nbsp
אני בטוח שהפיתרון שלך מאוד ירתיע אותם מלהמשיך ולרמות. בפעם הבאה אולי תוסיף "נו נו נו" וזה יעשה את העבודה.

כן, בטח, "סימום בחסות הממשלה".

באמת "מעניין": אתה חוזר ואומר ואומר ואומר, ואני מתעלם מתעלם מתעלם

נכון חוצפה גדולה מצדי?

בוא נעזוב לרגע את הפרחת הסיסמאות, גם אם אתה מאמין בהן ללא סייג ובמלוא הכנות, ונראה מה קורה.
הועד האולימפי מקבל החלטה: בכל ענף ספורט בנפרד, יקבל האיגוד החלטה משלו בדבר השתתפות הספורטאים מרוסיה.
וכאן מתחיל דבר מעניין: כל איגוד בוחר לו קריטריונים משלו, פוסל את מי שהוא רוצה, או להיפך - שים לב: בלי שום קשר למעשיות שפורסמו על "משרד הספורט".

איגוד האתלטיקה הקלה מקבל החלטה כזו: ספורטאי רוסי החי ומתאמן ברוסיה - פסול מראש! לא משנה שממילא יקחו ממנו דגימות בריו דה ז'ניירו, אותן שר הספורט הרוסי לא יוכל לזייף

rapgamer4ever

New member
די, מספיק עם המציאות הוירטואלית שאתה יוצר

אתה מוזמן לשים בבולד ולצעוק ולצחוק אבל זה לא ישנה את העובדה שיש קשר ישיר בין הבחירה של רוסיה לסמם ולזייף לבין ההרחקה של ספורטאים רוסים.
&nbsp
איסנבאייבה סובלת מעונש קולקטיבי שנועד להעניש את ממשלת רוסיה ובנוסף לכך להרתיע את המדינות הבאות שיארחו משחקים שמא יעזו גם הן לרמות בצורה דומה.
&nbsp
תגיד שהעונש לא צודק או לא אפקטיבי? יש על מה לדון. להציע עונש חלופי כבר ראינו שלא הצעת. אבל אתה פשוט יוצר לעצמך בראש מציאות מדומה שבה רודפים את הספורטאים הרוסים ללא סיבה וללא מטרה.
&nbsp
אם כבר אנחנו בתחום ההזיות לא יותר פשוט לדמיין שאיסנבאייבה משתתפת?
&nbsp

סיסמאות, סיסמאות, סיסמאות...

"הבחירה של רוסיה לסמם ולזייף" - ניסוח גאוני

"העובדה שיש קשר ישיר..." - נו, אם אתה חוזר על זה בפעם האלף

אתה יודע מה? שכנעתָ אותי שאתה בעצמך מאמין בסיסמאות שלך.
נו, טוב, לא ממש "שלך", אבל אתה מזדהה איתן כאילו הן שלך

ואיך הצלחתם "להעניש את רוסיה"! הרשתם השתתפותם של 200 ספורטאים - אבל בלי החזקים ביותר

rapgamer4ever

New member
טוב, זה הרי ידוע שבעצם הכל קונספירציה של המערב

או בעצם של היהודים.
&nbsp
אם זה היה תלוי בי לא הייתי מרשה השתתפות של ספורטאי רוסי אחד. אבל אני מעדיף שחלקם יושעו (=עונש כבד יותר) מאשר שאף אחד לא יושעה (=הבדיחה שאתה קורא לה פיתרון).
&nbsp
יש לי נטייה כזאת- לחזור על דברים שקורים במציאות, כשאני מתווכח עם אדם שמתכחש לה. אבל האמת שהדיון אבוד מהרגע הראשון כי אתה לא מעוניין להקשיב או להבין אלא רק לצווח ולשקר לעצמך.
&nbsp
עם יד על הלב כשנכנסתי לדיון הזה הבנתי עם מי יש לי עסק, אז אני לא אאשים אותך בבזבוז הזמן שלי. אבל פה זה נגמר.

באופן עקרוני הייתי נגד עונשים קולקטיביים

אבל המקרה הרוסי חורג מכך לטעמי. יש הבדל בין מדינה שיש לה סיפורי חומרים אסורים, לבין מדינה שבה יש סימום שיטתי שמגיע מהראש - משרד הספורט עצמו.

כשזה המצב, כשהרוסים מראים שוב ושוב כמה הם מתוחכמים בשיטות שלהם, כאשר גם בדיקות חוזרות מלונדון ובייג'ין חוזרות עם תוצאות חיוביות, לטעמי כבר אי אפשר לראות בספורטאים האלו נקיים עד שהוכח אחרת.

מבחינתי היה צריך להדיח את כל המשלחת הרוסית.

כן, בטח, "סימום שיטתי ממשרד הספורט"

נכון, זה מה ש"אומרים". מבלי להציג שמץ של הוכחה. אם זה נגד רוסיה, הקהל רגיל להאמין מראש.

אך גם אם נניח שאגדה זו היא אמת לאמיתה, למה זה אמור לפגוע בספורטאים, אשר נבדקו שוב ושוב, בכל רחבי העולם, ומעולם לא נמצא בהם רבב?

כי בדיקות הן לא דבר הרמטי

וכפי שאמרתי, ראינו את זה שוב עם כל הבדיקות החוזרות ממשחקים קודמים.

אף אחד לא סימן את הרוסים וניסה לעשות להם דווקא. הכל הם הביאו על עצמם.

מה בדיוק איסינבייבה "הביאה על עצמה"?

מובן מאליו שסימנו אותה.

גם סיפור הבדיקות החוזרות ממשחקים קודמים מעידות בדיוק על כך, שמחפשים מישהו בכוונה.
מה הפריע לבדוק את הדגימות בזמן אמת?

אתה גם מוזמן לשמוע את תוצאות "הבדיקות החוזרות", ואז נראה אם הן יתאימו לסטטיסטיקה הרגילה, או שמסמנים מישהו.

איסינבייבה לא הביאה כלום

(בהנחה שהיא נקייה). רוסיה, כמדינה, הביאה את זה על עצמה.

האם היא סומנה? נגיד. הרי הכל התחיל בסרטים תיעודיים שנעשו עליה. אבל היה מה למצוא, והרבה מאוד.

סיפור הבדיקות החוזרות לא מעיד על כלום, כי בדקו מחדש את כל הדגימות של כל הספורטאים, לא חיפשו את אחד בכוונה. דגש על בדקו מחדש. כלומר, הן נבדקו גם במקור, אבל מאז פותחו שיטות נוספות ומסוגלים לזהות דברים נוספים.

למעלה