בלי ילנה איסינבייבה ה"אולימפיאדה" לא שווה

אז למה פסלו את איסינבייבה?

למה היא אמורה להענש בגלל "מדינה"?
מה זה במקרה הנ"ל "מדינה"?
אם מישהו נקודתית חטא ופשע, למה צריכה להענש כל המדינה?

אני כבר לא מדבר על חוסר השקיפות, על המגמתיות הבולטת של כל הפרסומים, על העדר הוכחות לאמיתותם.

בנוע ל"התחלה" אתה טועה. זה התחיל הרבה קודם. לא שמת לב שכבר שנים רבות מתנהלת מלחמת עולם תקשורתית נגד רוסיה, המציגה אותה כסמל הרוע העולמי?

Marvel3

New member
כי היא ספורטאית יפיפיה ותחרותית מאד

לכן פסלו. אם אני לא טועה בלונדון היא זכתה במקום השלישי או השני (באותה השנה זכתה אמריקאית במקום הראשון), אבל אמרה שתחזור ובגדול ותקח את המקום הראשון שוב. ברור לכולם שילנה סיימה את הקריירה שלה כי ב-2020 היא כבר לא תשתתף ולא תחזיר לעצמה את התואר. הרושם שהעולם רוצה לייצור מובן - אף אחד לא הביס את איסמבייבה עד שלא באה אמריקאית דגולה אחת ועשתה את איסמבייבה, ומאז איסמבייבה לא החזירה לעצמה את התואר. זה מה שהעולם רוצה שנחשוב. ברור לכולם שלא תהיה עוד איסמבייבה. היא אחת במינה. מצער שהפוליטיקה נכנסת לספורט.

אני חייב לציין

שתמיד מצחיק אותי שכל מי שמגיע איתי לדיון על רוסיה, תמיד מדבר על איסינבייבה. נראה שלא מכירים אחרים ואחרות :)

למה פסלו אותה? כי כשיש ספורטאים שמשתמשים בחומרים אסורים, פוסלים אותם. כשהשימוש הוא ממסדי, כשהדג מסריח מהראש, צריך לפסול את כולם. כך אני סבור.

וזה שמתנהלת מלחמת עולם תקשורתית נגד רוסיה איננו רלוונטי לספורט. אלמלא סרט תיעודי חריף מאוד ב-2014, כולל חושפי שחיתויות מתוך רוסיה, כנראה שלא היינו מגיעים למקום הזה.

אתה צודק, זה אכן מצחיק מאוד.

רלוונטי, לא רלוונטי, לפסול את כולם, המסריח זה תמיד מישהו אחר. העיקר שאתה יודע.

למעלה