שרשור בדיקות לשבוע חדש

shira29

New member
תודה!

הקטע הריגשי הוא נורא קשה פה, כי כמו בהריונות הקודמים, גם עכשיו, אני מרגישה את הדגיגון הקטן זז אצלי בבטן. זה הופך מאד מוחשי והמשחבה לאבד את ההריון מאד קשה לי.

תעשי מי שפיר ותהיי רגועה! זו בדיקה

סטטיסטית, אני כן אופטימית אבל עם זאת ריאלית ויש לדעתי לעשות מי שפיר ולא להסתמך על כל מה שאחרות כותבות, לאחת התוצאה יכולה להיות נהדרת ותינוק בריא ולשנייה לא. לא שאני חלילה מזלזלת באחרות אבל בכל זאת רק את צריכה להיות בטוחה!
מאחלת לך שהכל יהיה בסדר ויעבור בשלום

shira29

New member
בוודאי שאני עושה מי שפיר

ידעתי מיד אחרי תוצאת השקיפות שאין בכלל דילמה.
אני פשוט מחפשת קצת אור בחושך הזה שנפל עלי היום.

shimiw

New member
ברור שלעשות מי שפיר

לרגע לא התכוונתי בתגובה שלי להגיד שלא צריך לעשות. פשוט היא ביקשה עידוד אז ציינתי את הסיפור שלי עם תוצאה דומה ומי שפיר תקינים

mica35

New member
1:4 הולך?

אמנם לא שלי אלא של חברה טובה. הילדה היום בריאה ומקסימה בת שלוש וחצי.
גם במקרה שלך 1 ל30 זה בעצם 29 ל30 שהכל בסדר. הסטטיסטיקה ממש איתך.
באחוזים 96.6 שהכל בסדר.
אז נכון זה לא נעים, אבל 96.6 אחוז סיכוי שהכל יהיה בסדר.

גוביר

New member
אין עידודים, רק להחזיק לך אצבעות

מקווה שהכל יהיה בסדר....
חברה טובה שלי.. התקשרו אליה שהיא נדבקה בc.m.v אח"כ תוצאות האולטרסונד לא היו טובות אח"כ חלבון עוברי לא טוב..
היא עשתה מי שפיר והכל יצא תקין מבחינה גנטית.
עשתה עוד אולטרסונד והכל הסתדר..
אני מאחלת לה שתלד ילד בריא והכל יסתדר.... אבל לפי מי השפיר הכל תקין.
לגבי מי שפיר בהריון הקודם יצא לי סיכון לטריזומיה 18 עשיתי מי שפיר + בדיקת fish ואז קיבלתי תוצאות תוך 48 שעות לתסמונת דאון, טריזומיה 18 וXהשביר...
ככה אחרי 48 שעות נרגעתי שיצא תקין.. ולא הייתי צריכה לחכות בלחץ הרבה זמן לתוצאות מי השפיר....
שווה את הכסף הנוסף...

Shirka9

New member
תוצאה של 1:5

אצלנו בסקר שליש שני קיבלנו תוצאה של 1:5 לתסמונת דאון. אחרי כמה ימים של טירוף ותחושה שהעולם מתמוטט עשיתי מי שפיר ופיש ותוך יומיים קיבלנו תוצאה שהכל בסדר :)

shira29

New member
תודה!

כן, מההתחלה היה ברור לי שאני אוסיף פיש.
והודעות כאלו זה בדיוק מה שחיפשתי. אלו קרני אור עבורי!
בתוך תוכי יש לי תחושה יותר חזקה שהכל בסדר משלא בסדר, אבל אין לדעת כמובן.
שוב, המון תודה!

זכורה לי מההריון הקודם

מישהי שסיפרה פה על תוצאה של 1:2 ועובר בריא.

מחזיקה לך אצבעות לבשורות טובות
.

פנדה30

New member
,גם לנו יצא 1:5.

יומיים אחרי כבר עשיתי מי שפיר+פיש,שלושה ימים אחכ קיבלנו תשובה שהכל בסדר.כמעט שבוע בלי שינה...אתמול קיבלנו תוצאות סיות של המי שפיר,והכל בסדר.
אגב,גם לנו שוחט אמר שככל הנראה מדובר במשהו שלייתי-אני עם שיליית פתח, והhcg יצא מאוד גבוה, וזה כנראה ההסבר.

בהצלחה!

smiley42

New member
אקו לב

שלום! חדשה -ישנה פה עם שאלה...אני צריכה לעשות בששבוע הבא אקו לב עוברי מסיבות שונות. קבעתי תור דרך מכבי באסותא בתל אביב ובמכון הלב בתל אביב (אותו בניין מסתבר...)
אני כמובן צריכה לבטל אחד מהם...מישהי עשתה באחד המקומות האלה? ובכלל מישהי יכולה להסביר ל ימה מהלך הבדיקה? (באינטרנט רק הצלחתי להבין את הסיבות שעושים את הבדיקה הזאת ולא על מהלך הבדיקה...)
אשמח לעצתכן!
תודה

guligirl

New member
אקו לב באסותא

היי,
אני עשיתי לפני כמה ימים את הבדיקה באסותא השלום (אני מניחה שלשם התכוונת). מהלך הבדיקה זה ממש כמו אולטראסאונד רגיל, אין שום הבדל, רק שמתמקדים בבדיקת הלב, והבודק אמור להיות קרדיולוג.
לי אישית היתה חוויה לא כ"כ טובה באסותא, אבל זה לא בגלל המקום אלא בגלל הרופא הספציפי שנפלתי עליו (ד"ר הגש, שבדיעבד הבנתי שכבר יש לו מוניטין מפואר כרופא חסר רגישות במיוחד), והבנתי שיש מספר רופאים שמבצעים את הבדיקה שם. דווקא שאר הצוות היה חביב ויעיל.

בדיקה של 10 דק' טופ

עשיתי באסותא, לדעתי גם אצל ד"ר הגש שכתבו עליו מעליי. סתם אולטרהסאונד רגיל שמתמקדים בו בלב של העובר, זרימות דם וכיוצ"ב. הרופא נראה מקצועי אבל צריך לדובב אותו קצת. חוצמזה אין לי תובנות כלשהן.

guligirl

New member
אמרו לך את זה באסותא או במכון הלב?

הבדיקה שלי גם היתה רק דקות ספורות - וזו היתה בדיקה לתאומים. אך כמו שאמרתי, יש לי כמה השגות לגבי הבדיקה באסותא, אז מעניין לדעת אם במכון הלב הבדיקה אורכת שעה.

מה שטוב

New member
אומרים שתקחי בחשבון שעה במקום

כולל המתנות למיניהן. מה שבטוח. הבדיקה עצמה קצרה מאוד. עשיתי היום.

למעלה