שרשור בדיקות לשבוע חדש

אני עשיתי באסותא

אצל ד"ר הגש.

הבדיקה עצמה ארכה כמה דקות. ממש אולטרסאונד רגיל.

לגבי ד"ר הגש, לפני הבדיקה גם אני קראתי שיש לו בעיות ביחסי אנוש, אך הוא מקצועי ביותר. האמת, שכשהייתי בבדיקה לא הבנתי מה רוצים ממנו.
הוא אמנם לא היה הרופא הכי לבבי שפגשתי בחיי, אך היה חביב, ענייני ומקצועי. לי זה לגמרי מספיק.

(חייבת לציין שאני לא מאלה שצריכים הסבר בכל שניה בבדיקה. מספיק לי שיגידו לי בסוף - היה תקין / לא היה תקין + הסבר. אני לא קרדיולוגית/גניקולוגית/ וכו' ולא מתכננת להיות כזו בשנים הקרובות, אז אין לי שום צורך בהסברים תוך כדי הבדיקה. מניחה שאם את מאלה שכן אוהבות הסברים וכו', יש מצב שתתאכזבי ממנו.)

בהצלחה ובשורות טובות.

העמסת סוכר אחרי בדיקת דם

שלום,
קבעתי תור לבדיקות דם והעמסת סוכר באותו היום. האם יש מניעה לעשות אותן ברצף?

בד"כ עושים יחד עם ספ"ד

שגרתית של שליש שני בהריון.
אם יש לך גם בדיקת שתן לעשות באותו יום, מאד חשוב לתת אותה לפני שתיית הסוכר.
בהצלחה!

טישו ל

New member
סקירה מוקדמת- מושב סלומון- מי מכירה?

אשמח להמלצות/ דיס המלצות על סקירה מוקדמת אצל מושב סלומון.
האם הוא מומלץ גם כשבאים אליו דרך קופ"ח או רק פרטי?
איך הוא?

תודה!

nao14

New member
סקירה מוקדמת - טובבין

היי

מישהי עשתה סקירה מוקדמת אצל טובבין ויכולה לספר לי פחות או יותר למה לצפות?
כמה זמן אורכת הבדיקה? האם היא בטנית או לדנית?
איך טובבין באופן כללי- האם מקצועי? נחמד?

האם הסקירה אצלו בתלת מימד? מקבלים דיסק? :)

rcdance

New member
אמנם לא טובבין אלא מימון, שעובד איתו בראשון

...
רציתי לטובבין אבל הוא היה בחופשה בתאריכים שהתאימו לי, אז המליצו לי על פרופ' רוני מימון שעובד יחד איתו בבית הרופאים בראשון לציון.
הסקירה היתה בתלת-מימד, קיבלנו דיסק + שתי תמונות (בעצם אני חושבת שהיו 3 תמונות ששתיים אותו הדבר).
הבדירה היתה משולבת וגינלית ובטנית.. התחיל וגינלי - עבר לבטני - חזר לוגילני וסיים בבטני.
(אני יועדת ששאלת על טובבין, אבל על התמונה של האולטרסאונד רשום גם את שמו של טובבין וגם מימון, אז סביר להניח שהם עובדים עם אותו מכשיר).

buzhietta

New member
אנ עשיתי אצל ד"ר טובבין שקיפות ושתי סקירות

ואני מאד מאד מרוצה ממנו.
ראשית הוא נחמד, מאד מקצועי.
אני לא יודעת אם את מכירה את הנסיון שלו - אבל הוא מנהל חדרי הלידה של אסף הרופא. רופא מאד מנוסה ונחשב.
סקירה מוקדמת רובה וגינאלית.
תהיי מוכנה לזה שהחדר קטן ואין וילון, ככה שמה שעזר לי זה ללבוש טוניקה גדולה מעל טייץ או מכנסיים, וככה לא הסתובבתי ערומה באמצע החדר..
מקבלים דיסק בסוף.

mitmit11

New member
עשיתי מוקדמת אצלו לפני כמעט שנה

הוא ממש נחמד (קריר כזה, אבל אני אוהבת ככה). בדיקה וגינלית (ואני רזה). ארך כחצי שעה + קצת זמן עד שצרב את הדיסק. וכן - תלת מימד. הוא עבר והסביר הכל. אם שאלנו או התעניינו הוא הראה עוד זויות וממש נתן הסבר מעמיק.

בלוטת התריס בשבוע 13

טוב אז אחרי חודש שבו העלנו את המינון (קצת יותר מחודש) התקשר הרופא היום ואמר לי שהבלוטה עדיין לא מאוזנת ושאני צריכה להגביר את המינון.
אני מאוד מפחדת על תינוקי, האם חודש וחצי של מינון לא תקין או אפילו 13 שבועות הייתי אומרת ישפיעו עליו לרעה?

kill tslil

New member
תוך כמה זמן מקבלים תוצאות של סיסי שילייה?

אני מחכה כבר שבוע ואני עוד רגע יוצאת מדעתי ..
במכון הגנטי הסבירו שלוקח עד שבועיים ולפעמים הרבה לפני , יש לכן מושג במה זה תלוי?
תודה

למעלה