ביקורת אלבום - Platinum

LeAnnDylan

Well-known member
ביקורת אלבום - Platinum

שם האמן: מירנדה למברט / Miranda Lambert
שם האלבום: Platinum
תאריך שחרור: 03/06/2014
מספר רצועות: 16

האלבום Platinum הינו אלבומה החמישי של מירנדה למברט. האלבום שוחרר ב-3/6/14 (אחרי כמעט 3 שנים בלי אלבום
) וכבר הספיק להיכנס למקום הראשון (עם מכירות של 180 אלף עותקים בשבוע הראשון) במצעד אלבומי הקאנטרי, מצעד האלבומים הכללי וגם במצעד האלבומים בקנדה. מה שהפך אותה לאמן היחיד שהצליח להכניס את כל חמשת האלבומים הראשונים שלו הישר למקום הראשון

מהאלבום שוחררו עד כה שני סינגלים. הראשון – Automatic הגיע עד למקום הרביעי במצעד הקאנטרי (ועדין צועד), למקום השלישי במצעד האירפליי ולמקום הראשון במצעד סינגלי הקאנטרי עם מכירות של למעלה מ-300 אלף עותקים דיגיטליים עד כה.
הסינגל השני, הדואט עם קרי אנדרווד לשיר Somethin' Bad שגם עדין צועד וכרגע נמצא במקום החמישי, מכר עד כה 280 אלף עותקים.

באלבום השתתפו מיטב כותבי הקאנטרי מה שמבטיח לא מעט להיטים בפוטנציה. אז אתם כבר מכירים את הנוהל-
לשרשור הזה אשרשר את כל הקישורים הרלוונטיים, אתם מאזינים, אוהבים ובאים לספר לנו כמה מירנדה אדירה.
לא אוהבים? שמרו לעצמכם. אותי זה לא מענין

אנג'וי

LeAnnDylan

Well-known member

אהבתי את השיר הזה מאוד מהאאזנה ראשונה וזה רק משתפר בהמשך. שיר מצוין לפתוח איתו אלבום. קליט, כיפי וכל כך מירנדה.

כמו תמיד, קרלס ואני עשינו השמעת בכורה משותפת והנה הממצאים:
דילן: יאללה, בנות
הפזמון האחרון ממש מוצלח. בכלל הקול שלה על השיר הזה

קרלס: אני ממש אוהבת
שזה קצת מפתיע אותי
אני אסתכן ואתן 9
דילן: אסתכן עלק
זו מירנדה!!
לא איזה טיילורית

קרלס: כן, אבל מסוכן להתחיל בתשע
דילן: לא מסוכן בכלל
9 זה נהדר אנד אייל רייז יו טו 9.5
אמרתי או לא אמרתי שניקול ונטלי זה שילוב טוב

קרלס: אמרת

אני כבר רואה את עצמי צריכה למצוא כותרות חדשות לכל שיר, כי אני סו הולכת לתת 5 כוכבים לכל שיר בלי קשר לכלום ותפוז הזבל ינסו לחסום אותי

אה, כן, השיר מהמם

Guncrazy

New member

אני אוהבת את הרעיון של השיר. הביצוע בסדר כזה. לא משהו לדורות.

LeAnnDylan

Well-known member

יש שירים שאני שומעת בהאזנה ראשונה ולא כל כך מתרכזת בליריקס וחושבת שהם נחמדים או לא, ואז כשאני מאזינה לליריקס באמת, אני מתאהבת בהם ממש.
במקרה הזה זה היה הפוך. שמעתי את השיר בפעם הראשונה ולא הכי התרכזתי בלירקס וזה היה נשמע לי אדיר. אני חולה על איך שמירנדה אומרת פלטינום

ואז כשהקשבתי ללירקס הבנתי שזה איזה שיר פאקצות טיפוסי.
משעשע אבל לא משובח כמו דברים אחרים באלבום.
ועדין זה הפך להיות סוג של גילטי פלז'ר כזה. שיר דפוק אבל ממכר מאוד!

קרלס: גם נחמד
אהבתי את ההתחלה יותר מהסוף
דילן: נדפק לי משהו באייטונס. אבל גאד אני מאוהבת!
זה מושלם

זה שיר כזה מגניב. אני כבר רואה אותו הופך לאהוב עליי ביותר
מזכיר קצת את Only Prettier באופי שלו, לא?
10!
קרלס: קצת
עוד 9
דילן: נדיבה את היום
קרלס: נכון

LeAnnDylan

Well-known member

טוב אז בהאזנה ראשונה זה לא תפס אותי כמו שירים אחרים. אבל יש לו קצב מגניב ואגב, בקרב מעריצי מירנדה שענו על איזה סקר באתר שלה, מסתבר שזה השיר הכי פופולארי באלבום, הרבה הרבה יותר מכל השירים האחרים. ואם לשפוט על פי סקרים קודמים באלבומים קודמים, למעריצים שלה יש משקל גדול בהחלטה על סינגלים ככה שלא אתפלא לראות את השיר הזה משתחרר כסינגל באיזשהו שלב.
אני חושבת שיש משהו מגניב בשיר הזה אבל כמו הקודם ממשיך קצת את מגמת הפאקצה שהיא סיגלה לעצמה. לא בטוחה אם זה דבר טוב או רע. ז"א, פאקצה זה תמיד רע אבל יוצאים מזה כמה שירים מהנים. אז אולי אפשר להקצות לה איזה 2 שירים פאקצות לאלבום

קרלס: 7/5
דילן: היא גרה באוקלהומה.. זו לגמרי קרי

אם רק היא הייתה בענין של מגפי בוקרים

יש בזה משהו מגניב
7.5 נראה לי מעט מידי. יש לה טוני לומס בשיר. זה צריך איזה 9
קרלס: אבל פחות מהאחרים
דילן: כן, בגלל זה הוא מקבל פחות מהם

אני גם חייבת לציין שאחרי שבאלבום האחרון שלה (וגם לצורך הענין, של קרי) ממש לא התלהבתי מהשירים בהאזנה ראשונה, זה ממש נחמד לי להתלהב ככה כבר מההתחלה
אולי כי ממש התגעגעתי

קרלס: נכון
אני גם יותר אוהבת את זה מהקודם בינתיים

Guncrazy

New member

עוד שיר דבילי לחלוטין. העיבוד שלו מוצלח. אבל אני לא מתגברת על הטמטום של הליריקס

LeAnnDylan

Well-known member

זה מזכיר באופי שלו קצת את Another Sunday in the South ויש לו את ליטל ביג טאון בשיר ככה שזה אמור להפוך אותו לשיר האהוב עליי באלבום. אבל איכשהו משהו תמיד חסר לי בשיר הזה.
תמיד כשהוא מגיע בשאפל אני חושבת לעצמי אם באמת בא לי לשמוע אותו או שבא לי להעביר אותו. זה לא קורה לי בדר"כ עם שירים חדשים של מירנדה אבל אם בסוף אני מחליטה לא להעביר אותו, אני נהנית ממנו מאוד אז לא יודעת מה לחשוב עליו.
אני חושבת שאו שבעתיד אוהב אותו ממש או שממש לא אוהב אותו.
אגב אני ממש לא אוהבת את זה שמהרגע ששרים את השורה האחרונה בשיר יש מוזיקה למשך עוד איזה 2 דקות. חסר פואנטה לחלוטין! שיר של 5 וחצי דקות ושרים מתוכו 3 דקות זה מיותר.

דילן: ליטל ביג טאון

זה אמור להיות ממש מוצלח
לוק
שיין
נטלי

וכמובן מירנדה ולב"ט

קרלס: 9.5
דילן: זה נשמע יותר כמו שיר של ליטל ביג טאון מאשר שיר של מירנדה
קרלס: אולי יהפוך ל10 בעתיד
דילן: האמת שבינתיים נראה לי אתן לו 8.5 ואשאיר מקום לגדילה. בכל זאת שיר 4 וזה.
קרלס: חחח
פתאום את קמצנית

Guncrazy

New member

נפלא! וכן, יש מצב שזה בזכות ליטל ביג טאון אבל אני ממש ממש אוהבת את זה!

LeAnnDylan

Well-known member

השיר הזה התחיל עוד לפני ששמעתי אותו בכלל בעמדת נחיתות כי לא אהבתי את השם שלו והחלטתי ביני לבין עצמי שאני לא אוהב אותו אבל הוא התעלה על כל הדעות הקדומות והפך לאחד האהובים עליי. חוץ מזה שזה גם אחד משלושת השירים האהובים על קלי קלרקסון ואם קלי אוהבת את זה, מי אני שאחלוק עליה?

דילן: את מכירה את זה שיש שירים שרק לפי השם שלהם את יודעת אם תאהבי אותם או לא?
אז את השיר הזה ידעתי שאני פחות אוהב בגלל השם שלו. ואני חושבת שצדקתי. לפחות לפי האזנה הראשונה. בינו לבין בנות (אותם כותבים), הוא הפחות מוצלח.
קרלס: גירלז אבל ממש מוצלח
דילן: יש לו את הקטע שלו ואני רואה את עצמי אוהבת אותו יותר בהמשך (בפוטנציה) אבל כרגע הוא פחות מושך. אז נראה לי 8 או 7.5
קרלס: את זה הכי פחות אהבתי בינתיים
ואלך גם על 7.5
דילן: לא נורא, יש לשלושתם הזדמנות נוספת בהמשך לגרום לנו לאהוב אותם שוב

למעלה