ביקורת אלבום - Platinum

LeAnnDylan

Well-known member

זה הסינגל הראשון שלה שישר התאהבתי בו מהאזנה ראשונה. יש בו משהו מאוד כובש ונוסטלגי.
הפשטות שלו והרצון הזה לחזור לתקופה פשוטה יותר לא מרגיש כמו משהו אוטנטי אבל בהחלט עושה משהו בלב.
היו הרבה דברים פעם שאני מתגעגעת אליהם שלא קיימים היום. פעם גם ידענו להעריך את השירים יותר.
היינו מקבלים אלבום חדש אחת לשנה ואז היינו חורשים עליו יום וליל בלי סוף עד שהיינו יודעים לשנן גם את התודות בחוברת.
היום יש כל כך הרבה אלבומים חדשים כל יום שאם אני משקיעה באלבום יותר משבוע, זה נדיר.
ועדין אני חושבת שאני מעדיפה את זה מאשר את הדכאונות של גיל 14 על זה שליאן שיחררה סינגל שלישי מהאלבום ועדין לא שמעתי את השני כי אין יוטיוב ואין טורנט והאינטרנט גיי...

אחח, היו זמנים...

קרלס: את זה אני מכירה נכון?
דילן: נכון
הוא מהמם

נראה לי זה הסינגל הראשון מאלבום שלה שאני אוהבת ישר מהאזנה ראשונה.
תמיד לסינגל הראשון מכל אלבום שלה אני צריכה זמן הסתגלות
את זה אהבתי ישר

בעיקר בגלל הקטע של להקליט שירים מהמצעדים
כזו ילדת ניינטיז

קרלס: חחח
דילן: אז ברור ש-10

קרלס: אתן לו 10
כי ככה
דילן: יאי

אני חושבת שבגלל שהיה לי המון זמן לשמוע אותו לפני האחרים אני אוהבת אותו קצת פחות עכשיו כי יש לי שירים אחרים להתלהב מהם. אבל זה לא הופך אותו לפחות מוצלח. כי הוא ממש מוצלח!

Guncrazy

New member

אני אוהבת את זה. לא הדבר הכי טוב ששמעתי אבל הוא בהחלט חביב.

LeAnnDylan

Well-known member

לירית זה שיר מצוין. אוהבת במיוחד את הפזמון שלו.

קרלס: שם כה משונה
דילן: שמות מוזרים בדר"כ הם הכי טובים
אני אוהבת ממש את It's amazing, the amount of rejection
That I see in my reflection
קרלס: אני לא אוהבת את השיר הזה

אתן לו 7
דילן: אני חושבת שלירית הוא מוצלח מאוד.
בדר"כ השירים שמירנדה כותבת לבד הם בלדות ולדעתי גם זה היה אמור להיות כזה עד שמשהו קרה בדרך
לא רע רק לא תואם ציפיות. אבל אני אוהבת
אז אממ,, אלך על 8.5
קרלס: וואו
איזה שירים היא כתבה לבד נגיד?
חוץ מגרייהאונד שהוא באמת בלדה
דילן: בעבר?
קרלס: יאפ
דילן: אלה שאני זוכרת ככה בשלוף, Dear Diamond, Love Your Memory, Safe, Dead Flowers, Maintain The Pain, Makin' Plans, Love Letters, Desperation, More Like Her, There's a Wall
אה ו- Love Is Looking For You

אגב את גרייהונד היא כתבה עם אבא שלה
קרלס: טוב, אולי השיר הזה אז נועד להיות בלדה.
אתן לו עוד הזדמנות אחר כך

LeAnnDylan

Well-known member

שיר אדיר! ליריקס מעולים! אוהבת אוהבת אוהבת!

קרלס: לא אהבתי
עוד 7
דילן: אם לפני זה אמרתי שיש שירים שאני יודעת שאני פחות אוהב, אז זה נגיד שיר שהיה לי ברור שאני אוהב כי לייק, מה יש לא לאהוב בשיר שקוראים לו קקי ישן? זה אדיר! גם הייתה לו נשמה ישנה כזו, זה אדיר. אני אוהבת את זה! זה לגמרי 9
קרלס: אני לא מבינה איך לפעמים אני לגמרי מסכימה איתך ולפעמים אני בכלל לא מבינה אותך.
אבל שיהיה
דילן: אני חושבת שיש לנו הסכמה לגבי הצד הפופי, כל מה שנופל מחוץ למסגרת הפופ הוא לגמרי טריטוריה חדשה ולא ידועה

Guncrazy

New member

אני מפתיעה גם את עצמי עם זה אבל אני ממש אוהבת את זה!

LeAnnDylan

Well-known member

שירים כאלה גורמים לי לסלוח לה על זה שהיא הייתה פאקצה בתחילת האלבום. זה כזה שיר אדיר, ואני מתה על הקצב שלו.
וכל שירי ה'גט דה הל אאוט אוף היר' הם תמיד מעולים

תמיד כשהוא מגיע בשאפל בא לי לשים אותו בריפיט אין סופי ולרקוד כמו משוגעת

קרלס: 8
מאוד חמוד
אני אוהבת את ההתחלה
דילן: מאוד לורטה לין כזה. זה מעולה
הסוף מעולה
נראה לי אלך על 8.5 אני אוהבת שיש לה שירי אולד סקול קאנטרי הונקי-טונק כאלה. זה נחמד מידי פעם לשמוע כאלה באלבום מודרני.

Guncrazy

New member

לא הכרתי את המקור וגם לא ידעתי שזה קאבר עד שקראתי את התגובה של רווית אז הלכתי לגגל והמקור לא נשמע משהו בכלל. מה שהופך את הגרסה הזו לממש מוצלחת מבחינתי.

LeAnnDylan

Well-known member

בסט. סונג. אבר.

דילן: אפשר להגיד אחרי 20 שניות בערך שזה לגמרי 10?

איזה שיר אדיר

קרלס: אני גם אוהבת
ולכן אתן לו 9.5
דילן: טוב אז זה נגמר וזה לגמרי אדיר וגרביטי איז א ביץ' אינדיד אז ברור ש-10
קרלס: ברור
דילן:

למעלה