עידכונים 2.11

t o m a k

New member
תמונות מליל כל הקדושים עם הרקדנים שלה

וצייצה: "אני והצוות שלי בליל כל הקדושים! #SoFierce"

Shiri from the block

Active member
איזו חמודה היא

אני אוהבת לראות תמונות כאלה חייכניות ושטותניקיות שלה!
לדעת שהיא עדיין יודעת לכייף ולהנות.. איזה כיף!

t o m a k

New member
האישה הסקסית ביותר של 2014 - בריטני ספירס

נסיכת הפופ עדיין בראש! בריטני ספירס נבחרה כאישה הכי סקסית מספר אחת בעולם הפופ ע"י מאזיני רדיו Capital FM!

t o m a k

New member
שיתוף הפעולה בין בריטני לליידי גאגא הוכחש

מאז שחרורו של "בריטני ג'ין" נפוצו שמועות על דואט בין ליידי גאגא ונסיכת הפופ. האחרונה בהם היא שהזמרת הקליטה שיר שכותרתו "Freak Like Me", אך נראה כי זו הייתה רק שמועה.
במהלך ראיון לקידום מכירות בצרפת, ליידי גאגא דיברה עם תחנת רדיו אירופה 1 ודיברה על זה.
היא אמרה שאין לה שום דבר המתוכנן כרגע "..אם זה השיר הנכון, אבל הכיוון שלי הוא לא אותו הדבר אני חושבת שאני מעדיפה דואט עם אלטון ג'ון קודם"

אני מבחינתי שמח מאוד שהשתיים לא ישתפו פעולה!!

GM1988

Well-known member
לא חושב שדואט בין השתיים יתרום משהו לפופ

או לשתיהן.
הן ממש לא צריכות יחסי ציבור עכשיו כדי לחזור לתודעה כי לשתיהן יש המון מזה ושתיהן עובדות במסלולים שונים.
מבחינה מוסיקלית ממש לא בא לי עוד שיר פופ מפגר העיקר שיהיה רשום "בריטניFEATליידי גאגא".

חדשות מעולות

Shiri from the block

Active member
דווקא בא לי שזה יקרה!
אולי לא עכשיו אבל עוד שנה-שנתיים אם עוד יזכרו מי זאת ליידי גאגא

t o m a k

New member
נראה לי כבר עכשיו שכחו ממנה..

נתוני המכירות והצפיות מדברים בעד עצמן..

GM1988

Well-known member
העניין בה באמת ירד בשנים האחרונות.

היא מנסה את זה בכל מיני דרכים אבל זה לא עובר את החודש-חודשיים עד שהעניין בה שוב יורד.

ככה זה כשעושים הרבה ובבת אחת, אין מקום ליצירתיות ולהשאיר טעם לעוד.

t o m a k

New member
בריטני ספירס זוכה ב-now million award

אתר המוזיקה NOW בשיתוף עם Twitter פרסם סקר לבחירת השיר המוצלח ביותר בכל זמנים. הם אומרים, "אתם גרמתם להם למכור מיליון עותקים, עכשיו אתם תצביעו עבור האהוב ביותר בכל הזמנים!"
המנצחת הייתה בריטני ספירס עם סינגל הבכורה שלה '... Baby one more time ' עם כמעט 5 מיליון קולות.
בריטני תקבל פרס NOW Million מיוחד ובנוסף הולכת להיות תכנית טלוויזיה של 20 השירים הנבחרים. מזל טוב בריטני!

למעלה