עידכונים 2.11

t o m a k

New member
פפארצי חדש של בריטני בקליפורניה 4.11.14

בריטני ספירס נצפתה כשהיא יצאה מחנות Vons בקליפורניה שלשום.
נראית נהדר רק לא ברור מה אלו הדברים האלה שהיא נעלה (לקורא להם נעליים תהיה מחמאה)..

t o m a k

New member
לבריטני יש חבר חדש?

על פי חדשות ערוץ E!, בריטני ספירס והמפיק והסופר צ'רלי אברסול הם זוג. על פי האתר, הזוג החדש התחיל להתראות בשבועות האחרונים.
אני שמח שהיא מצאה זוגית אבל גאד, את בריטני פאקינג ספירס את לא יכולה למצוא בן זוג חתיך לשם שינוי?

Shiri from the block

Active member
כן אין לה טעם טוב בגברים

למרות שהוא נראה יותר טוב מדיויד זה בטוח.
וג'ייסון בסופו של דבר די ניהיה חתיך..

GM1988

Well-known member
את בטוחה שירן? כי ככה הוא נראה נכון לעכשיו

מפתיע אותי שאחרי עבודה ממושכת על עיצוב הגוף שלו, הוא חזר לג'אנק וגידל בטן.

t o m a k

New member
היום לפני שנה שוחרר הסינגל האחרון (נכון להיום) של בריטני

היום לפני שנה, בריטני ספירס שיחררה באופן רשמי את הסינגל השני (וכנראה האחרון) מהאלבום "בריטני ג'ין" - Perfume.
השיר נכתב על ידי בריטני ספירס, סיה פרלר וכריסטופר ברייד.
השיר הופיע לראשונה ב=Billboard Hot 100 במיקום # 76 וב- Billboard Pop Songs במיקום # 37.
הקליפ שוחרר כחודש אחרי, ב -10 בדצמבר.

DCOW123

New member
קליפ, שיר והפקה- גרוע.

הווקאלס מעולים. בין הטובים שלה בעשור האחרון.

t o m a k

New member
Work Bitch מחזיק מעמד במצעד הבילבורד

אז למרות ש-Perfume עף מהבילבורד אחרי שבוע אחד בלבד, השבוע בבילבורד, ההצלחה של בריטני ספירס ממשיכה במצעד עם Work Bitch שבקטגוריית "שירי דאנס אלקטרוני זורמים" הוא נמצא במקום # 5

GM1988

Well-known member
השיר הזה מוכיח את עצמו במבחן הזמן

לא התלהבתי ממנו בתקופה שיצא כסינגל, אבל לקח לי כמה שמיעות חוזרות כדי להידבק לסגנון ולאהוב את זה...
שיר משעשע עם הומור קל, טיפשות והפקה טובה ומרקידה.

t o m a k

New member
נכון..

אני זוכר שבשמיעות הראשונות חשבת לעצמי - למה לעזאזל היא הלכה על הסגנון הזה..
כיום אני מתלהב כל פעם שאני שומע את השיר הזה..

t o m a k

New member
בריטני ספירס מאשרת את היחסים עם צ'ארלי אברסול

בראיון לEXTRA, בריטני ספירס אישרה את מערכת היחסים שלה עם צ'ארלי אברסול. הזמרת אמרה שזה מאוד חדש, אבל זה מיוחד. ספירס גם דיברה על ג'ניפר לופז וטיילור סוויפט.

בריטני ספירס דיברה על החדשות והשמועות האחרונות שאומרות שהיא יוצאת עם מישהו חדש "כן, יש מישהו מיוחד, אבל אני לא יכולה לתת פרטים כי זה משהו חדש," היא אמרה.

ספירס גם דיברה על העובדה שג'ניפר לופז הגיעה להופעה שלה והודתה שהיא הייתה לחוצה מאוד עקב נוכחותה. נסיכת הפופ גם התייחסה לשמועות שלופז תהיה הקולגה שלה בלאס וגאס, ואמרה: "אני חושבת שזה מצב אידיאלי להיות בלאס וגאס, זה משב רוח רענן, חלום שהתגשם עבורי! להיות במקום אחד והיכולת לטוס הלוך וחזור.. וכמובן, שזה טוב לילדים!"

לבסוף, נאמר לבריטני שטיילור סוויפט לא הצליחה לשבור את השיא שלה לאלבום הנמכר ביותר בשבוע הראשון שלו והיא ענתה "אני אפילו לא ידעתי שזה המצב, זה מגניב מדי, ופנומנלי" אמרה כשהיא צחקה .

לראיון בוידאו

t o m a k

New member
ניק ג'ונאס: המופע של בריטני ספירס הוא נהדר

ניק ג'ונאס דיבר על החוויה שלו בהופעה של בריטני ספירס בלאס וגאס. לזמר היה רק שבחים על ההופעה ועל נסיכת הפופ.

בשבוע שעבר, דווקא בליל כל הקדושים, חבר לשעבר בלהקת האחים ג'ונאס, ניק ג'ונאס היה בהופעה "Piece Of Me". הזמר כבר שיבח את הקונצרט דרך Twitter, אבל הפעם הוא נשאל על כך בתכנית 106 & Park on BET. הוא אמר:

"זה היה מדהים! הלכתי בליל כל הקדושים. אני זוכר את ההופעה, אבל אחרי זה ... (צוחק) בכל אופן, זה היה נהדר! זה מדהים לראות אייקון על הבמה!"

למעלה