שרשור צפייה ב"יצורים יפהפיים"!!

deathly hallows

New member
סרט גדול!

הרבה זמן לא היה לי סרט שראיתי בקולנוע ומיד רציתי לראות שוב. חוץ מדמדומים כמובן. הבנתי שהרבה פה לא קראו את הספר אז לספר אתייחס בסוף.
אהבתי כל כך
אהבתי את המקוריות שלא בחרו את השחקנים היפיופייים הסטנדרטיים
אהבתי את ההומור
אהבתי את הדמות של איתן. ואת השחקן מאד מאד מאד אהבתי את הדיאלוגים את הרומן שמוצג באופן שונה מהרגיל. הבימוי היוצא דופן בקיצור סרט אדיר ודורש צפייה שנייה דחוף.

אגב, לפי מה שהבנתם מהסרט הם שכבו ?
אהבתי את זה שזה לא היה אישיו כמו ברוב הסרטים בגאנר שזה היה פייד טו בלאק ולא לעסו את זה בכלל

ספויילר לספר&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& אל תקראו כי הספר והסרט שני דברים שונים לגמרי&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&ספויילר

אז כך לא הפריע לי ששינו דברים קטנים ולא משמעותיים כמו שאיתן מצא את התיליון לבד ובתחילת הסרט.
או שיום ההולדת של לינה ב 21 בדמבר במקום 11 בפברואר למרות שבשני המקרים לא ברור לי מה שירתו השינויים האלה.

כן הפריע לי שהנפיצו שמייקון היה מאוהב באמא של איתן. למה זה טוב התוספת הזו? סתם היה נראה כמו חיכוי של עלילת סנייפ-לילי פוטר-הארי פוטר

זה שהסוף שונה לגמריייי לא הפריע לי להיפך אהבתי יותר את הגרסא של הסרט (דטס א פירסט) היה הרבה יותר דרמטי שלינה מראש גילתה שעליה להקריב את אהובה והמוות של מייקון מרכיש פחות מיותא ויותר הירואי מאשר בספר "נהרג בטעות"

לא הפריע לי שהתגלה ממש מוקדם שאמא של לינק היא בעצם סרפין

וזהו נראה לי

אגב בספר הבנתם שהם שוכבים?

aviv32

New member
שמעתי ממישהי שקראה

(אני לא ממש מכירה אותה אבל ראיתי שהיא פרסמה סטטוס בפייסבוק שלה) שהיא קראה את כל הספרים בחמישה ימים, לא יכלה לעזוב אותם... אני לא אספיילר אותך כי היא כתבה משפט כלשהו שקשור בסוף של הספר אבל היה נראה שהיא התלהבה מאוד מהספרים...

לגבי הספרים- הספר האחרון יצא ב2011 כך שייתכן שיהיו עוד ספרי המשך.

זהו בגלל זה אני מחפשת מישהי שקראה

מישהי שקראה תדע להגיד לי אם זה הספר האחרון או שיש עוד פתח להמשך
ואם אין עוד את האחרון אני לא רוצה להתחיל לקרוא, אני אתחרפן מהציפייה...

יעלי1232

New member
הספר הרביעי הוא האחרון -ללא ספוילרים.

והוא יצא לפני שלושה חודשים בדיוק. הוא זכה בספרי YA בפרסי ה Atlantic Wire awarded יחד עם אשמת הכוכבים (המדהים) ועוד כמה טובים מאוד.

והקטגוריה שלו לכתר הייתה "סיום מופתי" :

In their 2012 Y.A./Middle-Grade Book Awards, the the book with the "Best Conclusion" award for having a "beautiful, powerful conclusion".

וזה הציטוט על הזכיה

Best Conclusion. Beautiful Redemption, by Kami Garcia and Margaret Stohl (Little Brown). "A beautiful, powerful conclusion to an epic saga. I'm sorry to see it end, but what a way to go," says Mafi of the last book in the Beautiful Creatures series.

אז זה הסוף. וכנראה שהוא טוב.
תקראי

אולי אני אקרא. בינתיים אני בשייקספיר
ודוקטור הו
ועוד כלמיני דברים בריטיים

אההההה עשית לי חשק עכשיו!!!!

אוחחח... חייבת להשיג את כל הספרים ומייד.

סדרות ספרים עם סיום טוב זה משהו נדיר בימינו... אני אנסה בכל זאת לא לפתח ציפיות

תודה על האינפורמציה המועילה!

deathly hallows

New member
יאיי גם אני מאוהבת! איזה כיף

סיימתי הרגע את הראשון ולדעתי הוא מעולה. ממש ממש לא כמו מקרה יומני הערפד לא הייתי מוותרת. אבל אגב תהיי בשוק כמה שינו בסרט.

למעלה