זימונים, מיונים ומה שביניהם

shendu

New member
שאלה בקשר לראיון בבאר שבע

שלום .
אשמח אם משהו יוכל לפרט מה כולל התהליך הבירוקרטי שלפני הראיון (מילוי טפסים וכו') , וכמה
זמן זה לוקח .
אני שואל זאת כדי לדעת באיזו שעה עלי להגיע - אני מגיע מהצפון .

תודה רבה לעונים .

עיקרו

New member
אתה יכול להגיע בשעה שקבעו לך...

הם מניחים שרק אז אתה מגיע וממלא את השאלונים (מה שלוקח 10 דקות לכל היותר). בכל מקרה אתה יושב שם ומחכה למראיין שיבוא לאסוף אותך.

אני צריך להגיע ב8 וכתוב להגיע חצי שעה לפני, שנה עברה כשהגעתי לפני לא הייתה נפש חי אחת בכל הבניין.

RBD1

New member
לקח משנה שעברה, הזימונים נעשים בסדר הפוך

לזמן הראיון הראשון,ולכן מבחינת שעות וימים החבר'ה של ההתחלה מקבלים זימון בסוף היום.

הזימונים באופן כללי מתחילים לקראת סוף הסבב של הראיונות הראשונים.
שנה שעברה אם אני זוכר נכון היה משהו כמו שבועיים וחצי של ראיון ראשון (ראיון ראשון היה ב13 ואחרון בסבב היה לקראת תחילתיולי)

זקוק לעצות דחוף!!נא כנסו

אני בן 25.חולה אנורקסיה כבר הרבה שנים.ברוך ה' בחצי שנה האחרונה נמצא בתהליכי הבראה מתקדמים..אוכל טוב ועולה במשקל ומטפל בעצמי ולגמרי ברוך ה' יוצא מזה!

העניין הוא שאני עדיין בתת משקל רציני ולפי מה שכווווולם אומרים ממש רואים עליי שאני רזה בצורה חריגה מאוד ושקשה להסתיר זאת.

השאלה היא האם בראיון כשאתבקש לספר על עצמי אז פשוט להעלות את הנושא בעצמי, ולספר שהייתי חולה כך וכך שנים באנורקסיה וכעת אני כבר מעל חצי שנה מבריא ועולה במשקל ומטפל בעצמי ועד הלימודים בעז"ה כבר הכל יהיה מאחוריי..או שלא להעלות את הנושא כלל?? ורק אם ישאלו לפשר הרזון אז לספר..אבל זה יכול מצד שני להראות כאילו ניסיתי להסתיר את העניין וזה בטח לא ישחק לטובתי..

קיצר, אני ממש לא יודע מה לעשות??לספר? לא לספר?? אני לא רוצה לשים לעצמי רגל ושהדבר הזה יהרוס לי כי אני באמת כבר מאחוריי זה בראש וכל מה שנשאר זה רק להמשיך לעלות במשקל... ואגב, מה שנותן לי כח רב ומוטיבציה רבה להמשיך ולהתמיד באכילה וההבראה זה העניין של הלימודים שאני כ"כ רוצה אותם וחולם על לימודי הרפואה כבר מגיל 15 בערך!!! זה הדבר שאני הכי רוצה בעולם!!!!!!

אשמח לדעות מלומדות מיודעי דבר ולעזרה.

תודה חברה..

kassy132

New member
היה כנה

לדעתי, עדיף שתעלה את הנושא מיוזמתך, אבל בתנאי שתוכל לכוון את השיחה לכיוון הרצוי מבחינתך. קח בחשבון שעלולים לשאול אותך שאלות לא נוחות ותכין את עצמך לזה. לדעתי, זה כן מעניק לך זווית מעניינת, בייחוד בהתחשב בעובדה שאתה מעוניין להיות רופא, ויודע מה זה להיות המטופל, האתגרים שמלווים תהליך קשה של החלמה, הקשיים, וגם דברים חיוביים תוכ"ד.. כיום לצערי אנורקסיה זו מחלה נפוצה, אבל הטאבו החברתי כבר חלף (כך אני מקווה לפחות), והכי חשוב שידעת להכיר בבעיה שלך והיו לך הכוחות והאומץ לצאת מזה. זה מעיד הרבה על בנאדם.
בהצלחה רבה בהמשך :)

RBD1

New member
בכל מקרה אתה מצהיר לפני הראיון

שאתה לא מסתיר אף מחלה ואתה חותם על כתב ויתור סודיות רפואית.

אני חושב שזה הכול עניין של איך מציגים את זה,כמו שנרשם מעלי אם תציג את זה כחוויה שלך כמטופל ואיך שהתגברת על זה וכו' אתה יכול להרשים מאוד את המראיין(ואף להגיד שזה בין היתר מה שדחף אותך למקצוע ,הרצון לעזור לאחרים שהיו במצב כמו שלך)

אל תפחד לדבר ,יש לא מעט חברה שהתקבלו שסובלים ממחלות . זה לא עילה להדחה.(במקרה הספציפי שלך)

חלפין

New member
כל הכבוד לך ובהצלחה

ראשית, עברת את הסכם והגעת לשלב הראיונות - ועל כך ישר כח וזה כבר כברת דרך.
אז אתה סובל מבעיה רפואית? אז מה?? אף אחד לא מושלם ולכולם יש עבר, אצל חלק מהאנשים החסרונות נראים ואצל חלק פחות נראים.
אני מניח שזה לא משהו פשוט המחלה שלך, ועל כן אני מסיק שזה השפיע על החיים שלך, על האופי שלך ועל מי שאתה...
לכן אני חושב שאתה צריך לציין את זה, ובעיקר לציין את ההתמודדות שלך, מה למדת מזה, ואיך החוויה/מחלה שעברת תעזור לך להיות רופא טוב יותר בעתיד, ולהבין בעוד זווית וצורה את הפציינט - כי לפעמים מרוב עיסוקים, שוכחים שהולכים ללמוד רפואה כדי לטפל בסופו של דבר בחולים/פצועים(פציינטים) ולא בשביל כל מיני דברים מסביב..

בהצלחה בכל,
כל הכבוד על הנחישות, הכנות והרצון.

אלי חלפין.

Sysyphus

New member
כלי כתיבה ביום השאלונים

חשבתי על זה והבנתי שאני לא ממש יודעת. אפשר לכתוב בשאלונים בעפרון ולא בעט? מה כדאי להביא איתי?

אפשר לכתוב בעפרון

תכתבי איך שנח לך, אני כתבתי שנה שעברה בעפרון למרות שזה די חריג...

I Love NYC

New member
השאלון הביוגרפי בשנה שעברה

היי,
כמה זמן הוקצב לשאלון הביוגרפי בשנה שעברה (שעתיים או שעתיים וחצי)? כמה זמן בממוצע יש לשאלה?
תודה :)

Zaher8

New member
מישהו מעוניין להתחלף איתי ? אני ב 20.6 ב16:00

הראיון שלי לבן גוריון ב20.6 בשעה 16:00 ,אני מעוניין בכל תאריך אחר חוצ מ20.6.

למעלה