יום שני-
האח הגדול

sweetgood526

New member
תודה. בין היחידות שמאפרות את בר יפה כל הכבוד

יש לה עבודות מאוד יפות אבל שמתי לב שבהרבה היא לא אוהבת להדגיש את השפתיים גם אם הכלל לכאורה אומר להדגיש את העיניים אז לא שפתיים....כנראה שזה עניין של העדפה אישית....באינדוודואלי לכל מקרה....

היו עבודות מאוד יפות שאהבתי ראיתי גם שהיא איפרה את נינט כנראה בתקופה של יחפה יפה מאוד....
גם בר....אבל כמה שאהבתי את התמונה הראשונה של השער רציתי משהו תוחם הדגשה בשפתיים ואת התמונה השניה של יעל לא אהבתי....אחרי זה היו עבודות מאוד יפות....
אהבתי.....

לגבי מה שעשו ליאנה זה משהו אחר....אני צריכה לראות תמונה מקדימה....כמו שהיה במעריב לא אהבתי את השער אבל התמונות במפנים אהבתי מאוד לא הבנתי את הבחירה לשער נראה לא מקצועי לעומת התמונות בפנים.....

ronsil

New member
בונא היא יפה...

וזה פאקינג נכון! אין פלא שישנם כאלה שלא מסוגלים(ברמת חצי בחילה) לפרגן לקותי...שיתפוצצו!

אני לא אוהבת שמרימים לה את השיער למעלה

הפנים שלה ארוכות וצרות, זה מאריך אותן עוד יותר.

הכי יפה לה תסרוקות עם פוני, כמו שעשו לה באח הגדול במשימת העיתון או אפילו במשימה בה הלבישו אותה כמו בשנות השישים, היא הייתה מהממת שם עם קרה ופוני, זה הסגנון שהולם אותה יותר.

וכן, גם אני אוהבת שמדגישים לה את השפתיים, יש לה שפתיים מצויירות, למה מטשטשים לה אותן כל פעם? מאפרות קנאיות

sweetgood526

New member
יפה לה יותר פן, שנות ה50 כמו שהיה במשימה ביום

ה-2 למשימה השיער האיפור הכל..... כמו שהיא מאפרת את עצמה....וגם מאוד אהבתי כמו שאמרתי בתמונות של חמישית הגמר.... במיוחד התמונה שהיא יושבת על המושב וקותי יושב על הכיסא....הפנים שלה זה פנים איטלקיות מזכיר מאוד את נטלי פוטרמן שם.....
ובכלל היא יותר יפה בטלויזיה בכל מקרה....בחורה שהיא יפה שהיא מתעוררת....שהשפתיים שלה שהיא כמה בבוקר הם שפתיים שאנשים עושים ניתוחים בשביל שפתיים כאלה.....זה אומר הכל......
תמונות זה כבר תלוי בהרבה דברים....תאורה סטלינג...איפור זוויות צילום וכו'.....

יצא לי פעם בשביל איפור ולא סבלתי את זה מצחיק עם התאורה מה הם עושים.....

sweetgood526

New member
המכורה? את/ה מעלה את הימים הראשונים לאתר?

אני רוצה לראות האם השיחה שדיברו עליה שקותי שואל את יאנה אם היא יודעת איך גברים מתחילים עם נשים שודרה בערוץ 20?
וגם לראות האם היה משהו בין קותי וערן לפני אותה לילה שהם נכנסו לאח הגדול יאנה,קותי, שרי, תמיר ערן.....
זה הכל מהימים הראשונים עד האחידמיה.....לאחר מכן הכל כבר היה ברור....

בתודה מראש...

ob122

New member
בלילה הראשון הייתה שיחה בין קותי לערן

שהם דיברו ביניהם השיחה התקיימה במטבח אבל לא היה סכסוך
מיוחד

ronsil

New member
לא היה בינהם רע עד שהתברר לוישונסקי

שיאנה מעוניינת בקותי...וזה התחיל מהשבוע השני

sweetgood526

New member
זה התחיל חחחחח נראה לי מהאחידמיה שסיפרו לו

כמובן ההיא שאהבה לדבר על יאנה וקותי שיאנה במיטה של קותי.....
מהצד שלו די ברור....
אני מדברת מהצד של קותי.....נראה לי זה מהיום שערן לבוש כרומאי.....ובלילה מאוחר הם נכנסו לחדר האחר וקותי שיצא התעצבן על משהו שהוא עשה.....

shlomy85

New member
יאנה יוסף בביקיני

'יאנה יוסף ממשיכה לכבוש כותרות, והפעם היא הצטלמה לשער של המגזין BelleMode, ועוד בביקיני. הרווח כולו שלנו.'

sweetgood526

New member
צבעי ניאון באופנה לקיץ-יאנה עם הבגד ים של שרי

כל כך התאים לה.....בכל מקרה תודה אהבתי את התמונות בפנים יותר מהשער....שוב....לא מבינה את הבחירה....וגם האיפור....אבל בכל זאת יפיפייה אבל אפשר להוציא ממנה כל כך הרבה יותר....

ללא איפור בבית האח בבריכה עם הבגד ים של שרי היא היתה יפיפייה....
וגם במשדר למשרד הספורט עם המטקות פשוט הפרצוף שלה שם טבעי ומדהים גם הגוף....

ראיתי בשנקין בחנות שמוכרת ויקטוריה סיקרט (לא זוכרת איך היא נקראת...בצד שמאל של שקנקין.....בגדי ים בצבעי ניאון מדהים הוורד במיוחד....יתאים לה מאוד....

ronsil

New member
מדהימה אבל ''סקיני'' מידי לצילומי ביקיני...

חסר לה קילו או שניים...

sweetgood526

New member
עם גל גדות מצטלמת אז....אבל היא ירדה במשקל

נראה בבית האח....היא צריכה לחזור למשקל של הסירטון של המטקות.... ואולי עוד קצת....
בכל מקרה ברגע שהיא תוכל להשתזף זה יראה אחרת ובגדי ים יותר יפים האהבתי את התחתון האדום אבל לא את השאר....יותר מדי חיוור לטעמי....
היא לא הולכת עדין לים בגלל העומר?

אשתו של פבלו אתמול אצל גיא פינס היתה יותר שחומה משחומה מניחה בגלל שיזוף מלאכותי.....ובתמונות זה יצא בכלל לא שזוף...... בכל מקרה זה גם מפורסם....הכל יהיה יותר קל עכשיו.....
מסכנה מרחמת עליה עם כל כך הרבה עניים בוחנות גם מאוהבים וגם מבקרים....
גם ככה אין לה ביטחון בשמיים אם כל מה שהיא מנסה להציג......

ronsil

New member
גל גדות כנ''ל ממש לא לביקיני

מבנה אגן צר וארוך...מה לעשות שלא כולן בר רפאלי או מייגן פוקס?
בכל מקרה, אני אוהב את הלוק הכללי שלה והיא יפהפיה! רק קצת עבודה על הדפקות הנפשיות והכל סבבה( קותי יעזור לה להשתפר הוא מהמפרגנים)

sweetgood526

New member
חחחחחחחחחחח. אבל מייגן?מייגן? לא לא לא

חחחחחחח ראית זה פרסקטיבה של אישה לעומת גבר........ למייגן גוף גרוע (בבגד ים ולבניםD;) וגם הניתוח שעשתה בחזה לא יצא לה מוצלח.
גם לא יודעת מה היא עשתה בפנים אבל "רובטריקים" 1 היא היתה הרבה יותר יפה מאשר 2 ואחר כך בכלל עשתה משהו לעצמה בפנים....
בר מאוד פוטוגנית בלי איפור במיוחד ובלי בגדים או בקאזואל....והכל עניין של טעם תמיד מצחיק אותי שיש גברים שאני מכירה שאומרים שהיא לא יפה כי יש לה נמשים (לטעמי זה יפה לה) או כאלו שראו אותה במציאות ואומרים שבבגדים יש לה ישבן ללמדי הגוף שלה קצת למטה....

תמיד אפשר למצוא משהו כנראה D;

לגבי היותר חשוב יאנה......האמת נכון על החיצוניות שלה אני לא דואגת זה שם....לא אכפת לי כמה הסטלינג ידפקו את התמונות חחחחחחחח שמישהי יפה בבוקר שהיא מתעוררת זהו מבחינתי חחחחחחח
לבי החסרונות שלה זה גם להציב לה גבולות שהיא תלמד.....רצון היה לה באופן כללי להשתפר....ויש כמה קורסים שיכולים לעזור לה חוץ מקותי חחחחחחחחחחחחח

my17

New member
גם אני חושבת שחסר לה קצת משקל בשביל ביקיני

לא צילמו את כל הגוף אבל יפיפיה בכל מקרה

לא אהבתי את תמונת השער....

לא מבינה מה זו הפוזה הזו ולמה שוב השיער שלה אסוף...חבל.

כשהייתה בבית האח, באחת הפעמים בחדר של האח הגדול, היא בכתה שקותי לא מרגיש כלפיה כלום, לשניה אחת היה עליה פוקוס, העינים שלה היו מצועפות, השיער עשוי למשימת העיתון והיא הזכירה לי קצת את מרלין מונרו בפנים...כך צריכים לצלם אותה ולא פוזות קשוחות.

sweetgood526

New member
מסכימה. גם משימת העיתון שיאנה יושבת על קותי

לפני שהוא הציע לה "לגור ביחד" הצורה שהיא הסתכלה עליו.....

חוץ מהשימה הזו.....אני גם אוהבת למראה שונה לחלוטין....וזה יותר בשביל המשחק כמו שהיא היתה שיעל חזרה הביתה....השיער הפנים הכל...וגם שהיא בכתה בחדר האח באותה לילה.....

גם כמובן שהיא עם פן מראה שוב שונה שמאוד מתאים לה והיא יודעת איך להתאפר....

המראה שהיא וקותי מדברים על הקונקשן שלהם....במשימת מייקל גקסון הצבעים כל כך התאימו לה....בזמן החזרות עם סער עשו עליה פוקס....יפיפיייה.....

ועוד סיטואציה באחד הפעמים שהיא עלתה עם "פיגמה" לשידור (עשי הצחיק אותי עם הערה שלו) היא היתה פלרטטנית באותו היום.....או שזה היה עם החלוקים.....ללא איפור טבעית לחולטין פשוט ATTITUSE שונה וזה מקרין.

ולא לשכוח את התמונה שהיא הדליקה נרות עם הכיסוי ראש הלבן....ובגם בבריכה עם קותי ביום הלפני האחרון שהשיער פזור....אבל רטוב....
בכל מקרה יאנה הכי יפה שהיא בכלל לא מנסה.

למעלה