אזל - שבוע חדש

LIAH1

New member
מראים לך איך החברות ביניהם

נוצרה לפני 40 שנה
קנאן היה באיסטנבול, רמיז הגיע לשם מעיר אחרת
הכל התחיל במפגש האקראי ביניהם בתחנה, והפלאשבקים מראים לך איך נוצר ביניהם הקשר, ועם הזמן גם יראו לנו איך הכל נהרס...

שיבולית

New member
ממ

רמיז עוד בסדר איכשהו (הדמות מפצה על המראה, והוא גם משחק נפלא)
אבל קנאן הצעיר.... מה זה הדבר הזה?
איך צמח ממנו מבוגר מרשים???

elall

Member
מנהל
כנראה כמו שמילד כאפות

בשם עומר צמח גבר מרשים בשם אזל. אותו גורל, אותה תוצאה

elall

Member
מנהל
חח לא, לדעתי האופי והתנהגות מאוד משפיעים

על הרושם שהבן אדם יוצר וגם הלבוש ואיך הוא מטפח את עצמו. וזה דברים שהשתנו אצל שניהם בעקבות הטראומות של החיים שלהם.

LIAH1

New member
כן, אבל נהיה מהם שני טיפוסים

כ"כ שונים... שמים וארץ.
גורל דומה אבל תוצאה שונה בתכלית...
מה גם, שאזל אולי 'הפסיד' את איישן, אבל היא מעולם לא התאהבה במישהו אחר, בניגוד לסלמה, שבאמת התאהבה ברמיז ולא בקנאן.

שיבולית

New member
מקווה שנהנה בסדרה

מיכולת המשחק שלה,
בינתיים היא על בסיס תפאורה...
לא שיש לי בעיה עם זה

LIAH1

New member
היא אחלה 'תפאורה'

אני מניחה כי היא לא תופיעה עוד הרבה פרקים...
לבטח מתישהו יסתיים כל תיעוד הפלאשבקים הזה...

rafinagar

New member
פרק 72 אני כועס עכשיו!

הרג אותי עלי כשאמר את זה
ונעבור לפרק עצמו, הסצנות כתובות, מבויימות ומשוחקות בצורה פשוט מושלמת.. סקיז מביס את טפו ואת שבנם, סקיז מביס את עלי ואת ג'נגיז, הסצנה עם אזאד, סקיז הורג (לכאורה) את רמיז והסצנה הסופית רמיז המבוגר רואה את רמיז הצעיר. הגאונות לשמה! אבל מה? היה חסר משהו קטנטן וזה נקרא מתח! אנחנו יודעים שכולם יוצאים בשלום מהטרור של סקיז וחבל! אחד המאפיינים הגדולים של הסדרה שמושך אותנו אליה היא ההפתעות האלה שאנחנו לא יודעים ולא מצפים את מה הולך לבוא. ה 'חצי שנה קדימה' זאת הטעות הכי קשה של התסריטאים

סקיז הזה נעול על המטרה שלו, הוא בא לנקום בסבא והוא יעשה את זה ולא משנה את מי יפגוש בדרך! לא הבנתי למה רצה למצוא את אזאד? בסוף שחרר אותה בלי שיעשה לה כלום.. מה סתם שיהיו סצנות לפרק? בכל מקרה את מה שבא בשביל לעשות אותו הוא עשה. מה הלאה?

אזל בוחר ללכת עם רמיז במקום לספר את האמת למשפחה שלו. העדיף להציל את הדוד במקום לשמח את ההורים והאח, והוא עשה את ההחלטה הנכונה
אחר כך הוא ימצא את הזמן המתאים לשבת איתם ולגלות להם ולא עכשיו כשהוא בלחץ גדול ולא מוכן לעשות את זה עדיין. הצטערתי על מליחה שמחכה לו כל כך הרבה. הוא הבטיח והוא יקיים!

עלי ואזאד
אור ביקשת וקיבלת
הולך להיות זוג חמוד לגמרי
. הוא כבר הציל אותה פעמיים משני מפלצות, כל אחד יותר מפחיד ומסוכן מהשני שרוצים להרוג אותה כי חטאה רק בדבר אחד- שהיא הבת של.. איך עלי שמח לראות ואיך נישקה אותו
מגיע לצבת גם להיות מאושר
. והזוג החמוד השני טפו ושבנם!

LIAH1

New member
מסכימה איתך בעניין

הסצינה של סוף 66
אפשר לומר שגם באזל קיים איזשהו פגמון קטן חחחח המעבר זמן היה לא טוב! זה בדיוק זה... המתח שלא קיים, והוא זה שמחזיק את הצופים על 'הולד' כל הזמן. אני מחכה כבר שתעבור החצי שנה הזו, שייפתח דף חדש. והכל יחזור להיות מושלם.

עלייייי
הוא היה הורס הפרק הזה חבל"ז ואהבתי את רעיון הזיווג עם אזאד, יש בזה משהו מתאים, בטח יותר מבהאר חחח מה שכן, מה לא יהיה לנו 'צבת' קטלני יותר?! אני אתגעגע

סקיז, גם אני לא הבנתי מה רדף אחרי אזאד! חשבתי הוא רוצה לחסל אותה בהתחלה, ושעלי יציל אותה מידיו, אבל הוא כניראה רק רצה לפגוש את השריד האחרון הנוסף של שושלת קראסקי.

שיבולית

New member
עזבי לא נראה אותו

צבת...
הוא יהפוך להיות המטפלת של רמיז...

מה שכן גם בתור צבת וגם בתור אדם רך (ורך זה כי לא באמת יכולתי לכתוב רכרוכי...) הוא מאוד משעשע!!!

LIAH1

New member
חחחחחח המטפלת

מהפך השנה...

עלי היה ונישאר משעשע חבל"ז... ואני עדין מקווה שהוא לא יאבד את 'העצבן' הזה שבו, בכל פעם כשמישהו מדליק לו איזה פיוז

LIAH1

New member
נקווה כי בהקדם נגיע לשלב

של הסצינה הזו, ובכך ייפתח דף חדש עם עתיד שאינו ידוע כלל...

שיבולית

New member
73

פרק חמוד

אזל הפכה לקומדיה

בעיקר בזכות ג'נגיז ועלי הקרועים שבכל סצינה בהם הם משתתפים אני כבר מתחילה לצחוק
(הם צצים סביב אזל בכל מקום - אחד מכל צד, יש להם רעיונות... ובכלל הם לא צריכים לפתוח את הפה עצם הנוכחות שלהם משעשעת...
וכשהם כבר פותחים את הפה בכלל...)

ג'אן - הילד בעצמו לא יודע בן כמה הוא...

קנאן - יודע להרוס את כל הנאות החיים ולקחת כל דבר בעל קונוטציה רומנטית ולמלא אותו בדם...
זה התחיל בפרחים ממשיך ביין, לאן עוד נגיע? מה היה החפץ הבא שיסמן עבורו מוות? בושם? או שאולי שוקולד?

הסצינה במסעדה הייתה חזקה והפואנטה בסוף הייתה ממש עוצמתית.

ג'נגיז משתמש בטקטיקות מהעבר כדי לשרוד ומוביל בהם את עלי ואזל...
הפלישה לבית - הייתה משעשעת ביותר...

וזהו...
ההזדהות של סקיז עם ג'אן, הצער של קנאן מול הנקמה, השיחה עם איישן, אזאד וסלמה חזקה או נשברת ועוד הרבה דברים שהיו הפרק פחות עניינו אותי...

LIAH1

New member
קומדיה לשמה

מידי פעם מפנקים אותנו בפרקים מהסוג האחר... כך היה גם היום
יש כמה דמויות שתמיד מספקות לנו צחוקייידא, אבל היום זה היה שואו של כמעט כולם חחחחח

הסצינה של אזל במסעדה
אין ספק שהשחקן הזה פשוט עושה את הסדרה. הוא אדיר. ואהבתי איך שהוא הוכיח את הבעל-בית

מעניין מה שאמרת על קנאן ביי
פרחים... יין... ממש ככה! כל דבר יפה מקבל פן שלילי אצלו, אני מפחדת ממה שיקרה לאיישן
היא לא מבינה כמה היא מכניסה את עצמה ואת הבן שלה לסכנה מיידית

Senior Baron

New member
חחח...

אהבתי מה שרשמת על קנאן
וגם אני כבר צוחק רק מנוחכותם של עלי וג'ינגו
פרק אדיר...

למעלה