אזל - שבוע חדש

elall

Member
מנהל
אני עם לולי, הוא באמת מזכיר את עמוס תמם

לפעמים הוא גם מזכיר לי אחמדיניג'אד

LIAH1

New member

מה אתם אומרים... מתאים

רמיז דאייה של אז והיום

זהו, תמונה אחרונה...

LIAH1

New member
חחח... מניחה שלא רק את... אבל...

אתם סביר מאוד מועטים

LIAH1

New member
יכול להיות שרמיז דאייה

התכווץ עם השנים והזיקנה

LIAH1

New member

בכלל חולצות גולף וצעיפים זה דבר יפה לאללה לגברים...

rafinagar

New member
פרק 73: התחלה - סוף

עצוב, מעצבן, מרגש, מפחיד ומאוד מצחיק.. אחלה פרק!

כמה עצוב איך אזל התפרק ליד רמיז.. הקשר של שני אלה מרגש ברמות שאי אפשר לתאר. בכלל בסדרה ה 'זוגות' הכי מרגשים הם רמיז ואזל, ועלי וטפו! לא זוגות רומנטיים ולא כלום! המאסטר והשולייה, והחברים הגדולים. הסצנה במסעדה
לא היה ולא יהיה תסריט מתוחכם כזה! פעם ראשונה שרואים את אזל ככה מאבד שליטה ודווקא היה נחמד לראות
איזה שחקן איזה שחקן!

איזה חמוד קנאן איך החוויר כשהבין מסקיז שהמשימה הושלמה ותמה. הוא כמו אזל, רעב לנקמה שמרעילה אותו מבפנים אבל אוהב עד כאב את מי שבגד בו. אזל ידע מתי לעצור וקנאן נראה מאוד רחוק מלוותר למרות הסצנות הרגשניות שלו. איך שפרץ בבכי בסוף הפרק נשבר לי הלב אתו. מה עושים לי הרעים בסדרה הזאת?
את היחס לסקיז בכלל לא אהבתי! הילד צריך רק מילה כדי שלא ישים קץ לחייו, שיזרוק איזה מילה או שתיים הוא הבטיח לרמיז שיתן לו ללכת ולחיות, לא ללכת ולהתאבד. ואחר כך 'אתה הנשק שלי' חבל שלא שסקיז לא השתמש בנשק נגדו. אה כן והרג אותי סקיז 'אני שרוט' תודה שגילית לנו.

איי עלי מה הייתי עושה בלעדיו? עם כל הכבדות והרצינות של הסדרה הוא תמיד מוסיף צבע ותמיד מצליח לקרוע אותי מצחוק. הרג אותי שאמר על סלמה 'היא התחרפנה, מסכנה' אבל הכי מצחיק שאמר לנהג 'בקצב הזה ניסע אליך, אחי' ואיך חיקה אותו 'אחי' וכמובן בסוף שהתנפל עליו היה קורע
. לא אהבתי את המנגינה החדשה כשיש קטע קומי, זה מצחיק בלי להדביק שום מוסיקה ברקע

אני שוב חוזר על זה- הקירבה של ג'נגיז אליהם לא מסתדרת לי בראש.. איפה מבטי נטולי החרטה שלו? מה פשר השינוי היותר מדי דרסטי הזה בדמות שלו? אפילו גם עכשיו אני לא רואה שהוא מתחרט ולא עוזר מכל הלב. יש מצב הוא זה שדיווח לקנאן על מצבו של רמיז? תמיד הייתה לי חיבה לג'נגיז וגם עכשיו אבל יש משהו מוזר בסיפור

LIAH1

New member
הסצינה של אזל & רמיז

בבי"ח היתה מדהימה
ההבזק הזה של עומר שפרץ ממנו
הקשר הכ"כ מיוחד שיש ביניהם, שהוא מרגיש קרוב אליו ותלוי בו יותר מכל אחד אחר אי פעם בחייו. אזל באמת לא יכול בלי רמיז, לפחות ככה הוא מאמין. אני מאמינה שהתסריט כבר ישאיר אותו בלית ברירה בלעדיו באיזשהו שלב
אבל טרם

קנאן
מצד אחד יש בו המון מאפיינים מיוחדים
מצד שני אנחנו בשלב התחלתי יחסית עם הדמות הזו - אז קשה לי להתחבר לאמוציות שלו. זה לא שחווינו את החברות שלו עם רמיז לאורך הסדרה כולה, כך שדמעות התנין שלו אומנם סביר כי היו אמיתיות ואמוציונאליות - אבל הן לא ריגשו אותי כ"כ. מה שכן, מדהימה ההקבלה הזו למקרה של עומר וחבריו. הרצון לנקום לצד העובדה כי האהבה החברית אדירה ולא נגמרת

מהרגע שג'נגו גילה כי אזל זה עומר - הוא עבר שינוי דראסטי מאוד
אני לא יודעת אם זה בגלל שמשהו בפנים זז לו, או אם זה כי הוא פשוט באמת מפחד ממנו, כמו שלא חשב מעולם שיפחד מעומר
שום חרטה גם ככה לא תהיה משכנעת, בעודה באה ממנו (שקרן שכזה
) אבל הוא לפחות עכשיו מספק לאזל את הסחורה - כל עוד הוא צריך אותו ומשתמש בו
בכל מיקרה, יהיה מעניין אם הוא עדין משת"פ של קנאן, ומעביר לו לכאורה מידע.

Senior Baron

New member
קנאן וסקיז

עלי על סלמה

מחשבה מעניינת בקשר לג'ינגו
מה גם המשפט של קנאן בהתחלה ומה שג'ינגו עצמו אמר לסקיז בפרק 72 ''אני עובד עם קנאן''...

Senior Baron

New member
73 - פרק אדיר

נתחיל מזה שבפרק הזה צפיתי עם אחי בקולנוע הפרטי שלנו וזאת הייתה חוויה אדירה אפילו יותר
ממליץ לכולם לגייס בני משפחה

לא יודע מה קורה עם ג'אן אבל אני מתחיל לחבב אותו
רק הבעיה שהילד בעצמו לא יודע בן כמה הוא

אזל משחזר את סצינת באבא מומטז עם הדאייה ומספר לו סיפור
סצינה אדירה ומאוד מרגשת, אח''כ נדחפו עלי וג'ינגיז ולא הבנתי בשביל מה, אבל אז הופיע עומר (איזה כייף שהשחקן בכל זאת ממשיך
) וזה נהיה אפילו מרגש עוד יותר

אזל במסעדה
הייתי בטוח שזה תרגיל כלשהו, אבל סתם בא לו לאכול חינם
להשתכר ולהיפרד מהעולם המזויף הזה
לא הבנתי למה לקחו לעלי את הרכב אבל ללא ספק היו אלה הסצינות של הפרק
הדרמה הפכה לקומדיה סופר מוצלחת, אזל כהרגלו משחק נפלא גם כשיכור (''ג'ינגיז, אני רעב''
), וסצינות איחוד השלישייה אדירות וקורעות (מנורת פו הדוב
)

גם קנאן ביי הוריד היום כמה מסכות בהמלצת המומחית מס'1... צעק כמו נאצי
ובכה
לא כ''כ יודעת איך לאכול אותו...

LIAH1

New member
אתנחתא קומית

ג'אן התחיל לדבר בפרקים יותר מ-2 מילים...
יפה לו שזה כ"כ מהר גרם לך לחבב אותו חחחחחחח

הסצינות של אזל היו ענקיות
איזה שחקן הוא... אין דברים כאלה, באמת מיוחד במינו!! אהבתי נורא את הסצינה במסעדה
לא יכולתי להיפרד ממנה... נפלאות האינטרנט גורמות לי לעשות rewind כאוות נפשי בסדרה הזו שאין דברים כאלה חחחח

כנ"ל בעניין קנאן...
גם לגבי סקיז אני לא יודעת איך לאכול ת'דמות הזו שלו

עוד לא לגמרי התחברתי לתוספות החדשות של הסדרה

למעלה