אתם השופטים - דו קרב 3

shaharEB

New member
אתם השופטים - דו קרב 3

בשרשור הזה אציג את כל הדו-קרבים
שנערכו התכנית

אתם מוזמנים להגיד מי המועדף עליכם מבין המתחרים בכל דו-קרב , וסתם מה חשבתם על הביצוע של השיר והשילוב בין שני המתחרים

andre93

New member
השיר הזה מתאים להם כמו כפפה

בכל זאת מייק אכל את יובל בלי מלח בביצוע הזה, והוא עבר בצדק

shaharEB

New member
מעולה
כל כך מצטערת שלא בנבחרת

פחדתי שאפרת גוש הזו עוד פעםם תשפיע על משינה

kobyz21

New member
מייק עבר בצדק

הוא בנבחרת שלי ורואים התקדמות מהאודישן(יותר מחובר לשיר), יובל בחור נחמד, יש לו קול מעניין והוא נתן קרב צמוד אבל לעומת מייק השירה שלו חסרת דריכות, נשענת רק על הברקות פה ושם, הנוכחות שלו לא יציבה מספיק.

xjoiq

New member
לשניהם יש צבע קול נעים

שמזכיר בצבעו קצת גם את Vino Alan מ- xf usa האחרון.
יובל קצת יותר מלודי בנמוכים עם יתר גמישות במעברים(לדעתי רק ההתרגשות גרמה לו קצת חוסר יציבות) לעומת מייק הפאוארפול/עוצמתי בגבוהים.
לא הייתי מתאבל אם יובל היה עובר(אפשר להעביר עליו ערב בפנאן) אבל,כן,הגיע למייק לעבור ולו רק כבעל מבערים בגרון וריאות חזקות.

בחירת השיר של המשינות היתה מעולה בשבילם,שניהם שיפרו את דעתי עליהם יחסית לשירים שהם בחרו לבצע באודישן ואשמח להיתקל ולטעום שירים שלהם בעתיד.

נראה לי שמייק יוכל כמעט ככלל לבחור לבצע חלק מהשירים בהמשך בסולם יותר גבוה. גם פאואר מטאל של האייטיז יכול לבוא עליו טוב ולא רק ברוס ספרינגסטינים.

andre93

New member
באמת יש דמיון לוינו אלן.

פאואר מטאל יכול בהחלט להתאים למייק!

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר משעמם, דואט משמים, שניהם נשמעו זהה

ברצינות, ברגעים שלא הסתכלתי על המסך לא היה לי מושג מי שר. ממש לא היה אכפת לי מי מהם יעבור כי אף אחד מהם לא עניין אותי במיוחד, אבל היה ברור לי שזה יהיה מייק כי הוא אמריקני וזה גורם מנצח (אגב, בכל אחד מהדואטים בתכנית היה ברור לי מראש, עוד לפני ששמעתי, מי יעבור; בכולם צדקתי).

גם אני וגם בנזוגי (שהוא דווקא כן בקטע של רוק) לא שמענו את השיר מעולם ולא היה לנו מושג במי מדובר. שנינו חשבנו שזה דואט מיותר והוא הציע מראש שנדלג עליו... אבל רציתי להאזין בכל זאת, כדי שאוכל לחוות דעה הוגנת. במילה אחת: מיותר.

andre93

New member
חחח באמת היה קשה להבדיל בניהם

בדו קרב הזה

אני דווקא בתור חובב רוק נהניתי מהביצוע

shaharEB

New member
טעות גדולה בעיניי
היה ברור שהדר לקחה

את השיר הזה ,ועשתה אותו כמו שצריך.
לינה הרסה אותו

lakilaki12