אתם השופטים - דו קרב 3

andre93

New member
ממש חבל על הדר

אבל העדפתי כאן את לינה בגלל שהיא בנבחרת שלי

amy3373

New member
הדר יותר מעניינת

אבל ללינה יש יותר סיכוי לקחת את הגמר, כך שמסכימה איתו.

ולדעתי אביב שוב ושוב עושה תרגילים.

S h a r k 1 8

New member
גם לדעתי הדר הייתה טובה יותר

לינה לא מסוגלת להתנתק מהסלסולים (שכנראה זה מה שגרם לשלומי להעביר אותה).
בשיר הזה, הסלסולים לא היו במקום בכלל, ונשמעו (לדעתי לפחות) כמו אי-דיוקים או שירה לא נקייה עם הרבה מניירות.

GK_FF

New member
ממש הופתעתי לגלות ש - הדר!!!!

היא הייתה מדהימה, לקחה את השיר הזה.
יש לי הערכה ענקית כלפי לינה עוד מהאודישן, ולכן הבחירה הסופית לא כל כך מפריעה לי או נראית לי לא הוגנת, אבל בדו קרב הזה לדעתי הדר לקחה והופתעתי בענק.

kobyz21

New member
שתיהן לא היו גדולות

אבל לינה נתנה ביצוע יותר טוב ומעניין פה ועברה בצדק... ואם אפשר בקשה מלינה להמשך, להתמקד בביצוע לא רק בסטיילינג שלו אלא גם בהגשת הטקטסט והמסר.

xjoiq

New member
למרות התוצאה הרצויה הדר באמת הטעימה מכשרנותיה

בחירת השיר של הדר באודישן לא איפשר לחוות ולטעום מכשרונותיה. הפעם כן ונתנה את ההרגשה שחבל ששובצה מול לינה.
בכל מקרה לינה היא אחת משלושת הגדולים(שכולם מאותה נבחרת יחד עם נועם מימון ואנאל) שצריכים בבאנקר להעניק לשלומי את תואר המנטור הזוכה וכל מי שידיח את לינה חוץ משני האחרים יהווה אכזבה עמוקה מהעונה.

trilliane

Well-known member
מנהל
היה ברור לי שלינה תעבור, אכן עברה ולדעתי בצדק

אני מודה שהתשבחות שהדר קיבלה ממש תמוהות בעיניי, לא התלהבתי מההגשה שלה בכלל... לינה הרבה יותר מיוחדת, בעיניי היא הייתה הסיבה היחידה להקשיב לשיר (לא אוהדת של U2). אבל גם בנזוגי טען שהדר הייתה טובה, אז כנראה אחרים שמעו דברים שאני לא שעמתי. אני שמעתי מהדר ביצוע לחוץ שמנסה להתחרות בזמרת הרבה יותר מעניינת ומיוחדת, וגוון הקול שלו לא היה טוב, לפחות לא בשיר הזה.

andre93

New member
ואו סהר שרב ממש הפתיע היום! איזה שילוב יפה

בין הקול שלו לבין השיר של אביב

GALxp

Well-known member
שלל שרב!

נכלל בתחתית הנבחרת שלי וכעת נוספו לו כמה נקודות זכות בדרך לפסגה.
גילוי נאות, אני לא מתחבר למזרחית, למרות שגדלתי על הז'אנר הזה, אבל הוא גורם לי לחכות לביצוע הבא שלו.

למעלה