אתם השופטים - דו קרב 3

kobyz21

New member
לא התרשמתי משניהם

סהר הגדול שר די בנאלי, אין לו שום משחק בקול או ממש ערך מוסף בשירה למרות שיש נוכחות.
סהר הקטן, לא מספיק מחובר לעצמו, מרגיש לי מאולץ מאוד, בעל אובר מתיקות שאפילו מעיקה.
כברירת מחדל הייתי הולך עם סהר הגדול בדו קרב הזה.

xjoiq

New member
אהבתי ועדיין אוהב את סהר שרב סהר עזימי נחמד

כיף להמשיך לשמוע את סהר שרב,הוא שייך לאלו שאיך שהם יפתחו את הפה יצא ערב לאוזן ורק רוצים לשמוע ממנו שירים ארוכים.
סהר עזימי נחמד שיהיה לו בהצלחה.

trilliane

Well-known member
מנהל
היה לי ברור שאביב לא יוותר על מסלסל המחמד שלו

עד שסוף סוף השיג אחד?!
אבל למען האמת, סהר שרב פשוט היה טוב יותר ונהניתי ממנו הרבה יותר. סהר עזימי לא שר משהו בעיניי, וכל סיפור ה-HIV שעמם אותנו עד דמעות (ושיעשה גבות, בחייאת!).

אביב לא ויתר על הסבר מבלבל ושוב הלך בהפוך על הפוך, לא לפני שתרם עוד אנלוגיה פלצנית, הפעם על שוקולד חלב ושוקלד מריר, וכמה זה מתוק מדי ובלה בלה בלה... והנה זה נשמע כאילו הוא יבחר בשוקולד המריר, כמובן, בדיוק כמו המחאה החברתית שהתאדתה, לא? לא. יאללה אביב, כשחוזרים על אותו שטיק תכנית אחרי תכנית זה כבר לא מפתיע, זה סתם מטופש ומיותר.

amy3373

New member
וטוב שכך

לסיוון אין מושג איך להשתמש בקול שלה. היא מבזבזת אותו.

הוא לא מדהים, אבל הוא יותר טוב ממנה.

lakilaki12

New member

שניהם היו מעולים.

בכללי, בביצוע הזה מישה קצת אכזב אותי. מצד שני, סיוון הייתה פה טובה כרגיל. אם זה הייתי אני הייתי הולך על סיוון, אבל אני מבין את הבחירה במישה ואני שמח שהוא המשיך
מקווה מאוד שהוא יפציץ בהופעות החיות כמו באודישן שלו.

andre93

New member
ממש שמח שמישה ממשיך

אבל באסה שזמרת כמו סיוון צריכה לעזוב

לא חושב

זה סתם עניין של טעם.. שרית פחות מתחברת לזה פשוט. אני רוצה להזכיר עוד זמרת ששרה כמו סיון והיא מאיה בוסקילה והיא מצליחה מאוד ואחת הזמרות הכי טובות בארץ. אני באופן אישי מאוד אוהב.

lakilaki12

New member

אני מסכים איתך. אני לא מבין למה שרית כל הזמן אמרה לה לא להשתמש בויברטו.
לטעמי זה רק מוסיף לקול שלה.

shaharEB

New member
אחלה אבל לא בשיר כזה
היא כאילו הוציאה ממנו

את כל המשמעו וסחטה אותו XD

trilliane

Well-known member
מנהל
גם את מאיה בוסקילה אני לא אוהבת מאותה סיבה...

kobyz21

New member
מאיה בוסקילה באמת לא משהו

זמרת חקיינית שמנסה להיות מושלמת אבל חסרת נשמה ואותנתיות, את סיון אני אוהב יותר.

GALxp

Well-known member

סיון התברכה בקול נפלא, אבל למרות 11 שנים של ניסיון, היא לא מצליחה להשתמש בו במינון הנכון.
נבהלתי מהבליינד אודישן של מישה באותו ערב, כנראה הפרצופים שלו הרתיעו אותי, אבל הוא נתן פרשנות מדהימה לשיר שבמקור לא אהוב עליי.

הערב, הם חירבו כל חלקה טובה בשיר הנפלא של ריקי גל.

למעלה