מה היא שלישיית הגמר האידיאלית שלך

העונה הזו יש בה הרבה גועל ...

מה זה

ניבולי פה . חוסר כבוד לזולת . גניבות . הרבה שקרים . אם המושג לדרוך על אנשים באמת קיים
הוא התחזק בתוכנית הזו ..

וואי .. מה קורה לנו ..

המתמודדים האלה הם באים לתוכנית והשאירו מאחור אנשים קרובים ומעריצים שרואים אותם
בשפל ההתנהגות של בני אדם ..
עכשיו יבואו ויגידו - זה רק משחק
.. זו לא סיבה להתנהג כך ..
המושג הישרדות יצא מכל שליטה במשחק הזה .. וכולנו יודעים שזה רחוק מאוד מלהיות באמת .. הישרדות

האכזבה וההפתעה הכי גדולה שם זה ענת הראל*

היא הגזימה בדיבור המלוכלך ובתככים שהיא הייתה קשורה אליהם .. היא נתנה לי סטירה מצלצלת על כמה רחוקה האמת לעומת הדמות המחייכת בתוכניות הבוקר ובפרסומות שהיא משתתפת בהן .. בוקי גנב וזה לא בסדר .. אבל להתנהג ולדבר בצורה כזו
אליק .. "ערוץ החיים הטובים" .. חחחחח יותר נכון "החיים המגעילים" .. בושה .
ועל תורג'י ואנה .. מין מצא את מינו .. ולא ארחיב בתיאור עליהם .. לא שווים

Im All That

New member
האמת שאני דיי מסכים...

כשאני חושב על עונות קודמות, ההתנהגות שם הייתה הרבה יותר מתונה והיחס לאנשים היה יותר אדיב למרות שהם מחשחקים אחד נגד השני.
לדוגמא בעונה 2 אני חושב שהיו רק שתי פעמים שזה הגיע לפן האישי וזה היה כשאופיר ירד לחייה של מעיין כאילו היא השטן בתחפושת והריב בין נטע לי לאפרת על החבר המכוער של נטע לי וזה כלום לעומת מה שהיה פה. אפילו שפקס פחות התנהג בצורה גועלית...
אני מניח שבגלל שהם vip אז האגו שלהם יותר גדול ובגלל שכולם מכירים את כולם אז זה כנראה התבקש לרדת לרמה כזו...

black scar1

New member
כן זה נראה לי הגיוני

לא ראיתי עונות קודמות, אבל לפי מה שאתה אומר- אז באמת הגיוני שהעונה הזאת ככה כי זה סלבס. גם מכירים אחד את השני ויודעים פרטים- ואז אין לאף אחד בעיה להשתמש בחיים האישיים כגון "השתמטות" (שאני נגד זה באופן מוחלט. לא משנה כמה אני לא אוהבת את תורג'י- כל פעם שאומרים עליו משתמט זה מעצבן אותי), על העבודה של בוקי, זה שהעיפו מהעיתון וכו' וכ'ו.

בנוסף, נראה לי שאנשים שהם כבר ככה מפורסמים הם אנשים עם הרבה יותר אגו, שגם ככה רגילים מאוד להתגונן ולהשמיץ וכו' בחיים עם כל הכתבות והשמועות עליהם וכו', כך שזה מוסיף לכל העניין.

זה מעניין, כי באמת מצד אחד יש להם יותר אגו

לרובם לפחות, הם אנשים מוחצנים שרגילים שהפוקוס יהיה עליהם, מצד שני, כסלבס' יש להם הרבה יותר מה לסכן מאשר אנשים מהשורה.

gili667

Member
האלימות המילולית עברה כל גבול , מין הראוי היה

שההפקה היתה תופסת איתם שיחה

זה לא חלק מהמשחק ולא משנה דבר למשחק

הרבה שקרים, לדרוך על אנשים, תככים וכו' זה מתכון לעונה מוצלחת, והניבולי פה, חוסר כבוד וגניבות זה מבחינתי בונוס

כאילו לעזאזל למה באתם לראות הישרדות? חשבתם שזה שירותרום או משהו? אני צופה בזה כי אני רוצה לראות אנשים אוכלים אחד תשני ועושים הכל כדי לזכות במליון דולר\שקל, בצורה הכי מגעילה שיש. זה הישרדות

יש הבדל בין שקרים ותיחמונים

בגידות ותככים שמטרתם אסטרטגית והם חלק אינטגרלי מהמשחק ובין הוצאת אגרסיות, קללות וביריונות. אז ברור שבתנאים קשים קשה להיות אמא תרזה אז אני לא מצפה שכולם יהיו חסודים ומנומסים אבל יש כאלו שמבחינתי עברו את גבול הטעם הטוב.

fistuk38

New member
נכון

למרות שבאח הגדול יש יותר גועל נפש מהסוג הזה
שם היה אפילו מישהו שאיים על מישהי עם בקבוק

זה כבר תלוי בבן אדם

אתה אוהב לראות משחק נקי נטו עם אנשים טובים,
אני אוהב לראות משחק אגרסיבי, תחרותי ולא ככ אנושי.

Bladeblur

New member
שגב, פרסטר ובוקי יהיה אידיאלי

והאמת שיהיה קשה לדעת מי יזכה מבין שלושתם.

survivortvk3

New member
איתי שגב, נטלי דדון ובוקי נאה

בוקי-לא שיחק את המשחק הכי טוב אבל היו לו הברקות פה ושם וכל הכבוד לו שהגיע ממודח ראשון קלאסי לרביעייה האחרונה!מלך, ובנוסף לכך הוא דמות אדירה והוסיף לעונה בטירוף
נטלי דדון-קודם כל אני מת על האישיות שלה, היא לדעתי בחורה מדהימה ומלכה, הוכיחה שהיא לא פראיירית שזיינה את כולם במשימות וגם היא שיחקה משחק אסטרטגי טוב ושלטה ביחד עם שגב, והאמת עצוב לי שהודחה כי הגיע לה יותר

והפייבוריט הגדול שלי:
איתי שגב-בנאדם מצחיק וחיובי ששם את האגו בצד וזה מה שתורם לו להתקדם עוד ועוד במשחק, שחקן חברתי ענק לטעמי וזאת גם הסיבה שהוא ניצל מכלכך הרבה הדחות, הוא הצליח להתחבב על אנה וענת ואפילו על תורג'י שהם הדיחו הרבה אנשים לפניו ואפילו רצו אותו איתם בגמר, בנוסף לכך יש לו ראש אסטרטגי דיי טוב, הוא זה שחשב על להדיח את אושרי, הוא מבין את המשחק בצורה טובה וללא הטוויסטים של השכר והעונש העלובים של ההפקה יכל בקלות לדעתי לקרוע לטיניום את הצורה, כי עובדה שטיניום לא היו מספיק חכמים והדיחו את עזאם ואושרי, שזה טעות מספר אחת במיוחד להדיח את עזאם, קיצר אפילו שההפקה לא הייתה לטובתו ודיי דפקה אותו עם הטוויסטים הוא הצליח להינצל מכולם בצורה מרשימה וחכמה ולהגיע לרביעייה האחרונה במצב מצוין, מלך

עוד פייבוריטים שהיו לי במשחק:
עזאם,ענבל,הראל וגם את מיכל חיבבתי סה"כ....

survivortvk3

New member
ואת ענת גם דיי אהבתי סה"כ

אפילו שבפרקים האחרונים דיי איכזבה אותי...

RacheLambert

New member
שגב, בוקי ותורג׳י. הגמר בשידור חי?

חייבת לציין שאני ממש לא מחבבת את תורג׳י אבל גמר בלעדיו יהיה פחות טוב

למעלה