שרשור לילה
יום 26 ב

ואז הוא אמר: ״מיקי מה איתך?״ ולינור

הסתכלה במבט עצבני ומאוכזב חח נואשת שזה מעיק כבר

ואז הוא אמר: ״מיקי מה איתך?״ ולינור

הסתכלה במבט עצבני ומאוכזב חח נואשת שזה מעיק כבר

IlanitB10

New member
אליאב אמר שאחי "חייב לבוא מחר"...

הכי מתאים לאלדד, תארו לכם "אל האדמה"

IlanitB10

New member
יש לו, הוא במצב שהוא צריך בוקס שיעשת אותו,

והריכולים האלה שיגברו אחרי בחירה בו כאל, הריכולים רק יעזרו לו. אם הוא מתעצבן, אז בכלל זה מצוין.

Marooner

New member
באיזה הקשר אליאב אמר עכשיו

"אני לא אוהב פה אף אחת חוץ ממך"? לא הבנתי כל כך מה נאמר שם בשקט עם מיקי...

kobeonline

New member
על דורון

הוא אמר שהוא הבין שאם דורון ישב לשיחה עם כל אחד בבית ל10 דקות הוא יגיד את שהוא אוהב אותו או אותה הכי הרבה בבית

גוני333

New member
הוא אמר שמה שלינור שמעה ישפיע עליה

מאד ושהיא כבר לא תצא מהבית כמו שהיא נכנסה.מיקי ענה לו שדורון אמר דברים יותר פוגעים (מה הוא אמר?) ואז אליאב אמר לו, שזה לא אותו דבר שזה מגיע מדנית ושברור שמחר הולך להיות פיצוץ בין שתיהן.
הכול בעירבון מוגבל כי אני חצי חרשת

baggio10

New member
דורון בסך הכל אמר לטל

שהוא לא יכול לראות שם כבר אף אחד, כשהכוונה הספציפית די ברורה לכל מי שנמצא שם איתו בחדר שעות על גבי שעות בזמן שלא קורה כלום, ובצדק, כי הם לא סובלים אותו ולא דואגים להסתיר את זה

אבל איש האהבה והשלום החליט שאסור לדורון להרגיש ככה והוא חייב להכיר תודה ולהוקיר אנשים שכל היום מלכלכים ומגכחים עליו מאחורי הגב

אה ולובה הסתומה בלחץ שמעה אותו מכנה את אלדד בשם מוחמד והחליטה שזה כוון כלפי אליאב אז כמובן שגם עם הסכסוך הזה הם רצו כל הדרך כדי לא לסיים חלילה את היום בצורה לא פרודוקטיבית מהבחינה הזאת

גוני333

New member
הם ממש מגעילים באיך שהם מתנהגים אליו

מהרגע הראשון, הם לא נתנו לו צ'אנס.

baggio10

New member
גם לי קשה לצפות בזה

אני לא אגיד שחלק מזה לא בצדק כי הוא באמת טיפוס מתיש ומאוד מאוד מאוד מאותגר שכלית אבל ברור לי שאם הוא היה מגיע בעטיפה אחרת (נניח צעיר יותר, נניח בובלילי פחות) הוא היה מתקבל וזוכה ליחס אחר מכל הצבועים והצבועות שמאכלסים את הבית הזה

למעלה