שרשור לילה
יום 26 ב

לאודר6

New member
אנסה להסביר את כוונתי...

למה אני מתכוונת בעניין התזונה...
תנסו רגע לחשוב על מה שאני אומרת...

אלדד שהיה רגיל לאכול אוכל מסויים, הפסיק בבת אחת ועבר לתזונה אחרת... זה לא עניין פשוט בכלל...
תשווי את זה לדיאטה שרבים מנסים לעשות ונכשלים פעם אחר פעם...
הבן אדם רגיל לאכול בשר, אוכל מן החי, ביצים, חלב וכד', ופתאום מפסיקים את זה בבת אחת, הגוף מגיב ולא יעזור שום דבר, וזה מתבטא גם בהתנהגות...
אם אקח דוגמא מעצמי, אני מאוד מאוד אוהבת עוגות, גם כשאני מקפידה לאכול בריא, על העוגות קשה לי מאוד לוותר, ולכן אני מקפידה לא להשאר בחסר, ואוכלת אמנם מעט, אבל לא מתנזרת, אחרת אשתגע, ככה זה אצלי...

עכשיו, אנו לא יודעים מה קורה אצל אלדד, אבל לפי התאוריה הזאת, יש בהחלט סיכוי סביר שהמעבר החד מתזונה מסוימת לתזונה אחרת בהחלט יכולה לתת בו את אותותיו...

או שכן או שלא, אבל לא מנותק מהמציאות...

אגב, אני לא יודעת עד כמה הוא באמת מאוהב בקארין. אתמול שמעתי אותו בשיחה עם מיקי, שהוא רוצה זוגיות, אבל הוא יותר טוב בלהיות לבד, כך שגם אם הוא בזוגיות, הוא תמיד עם רגל אחת בחוץ... מיקי ניסה לשכנע אותו שיעבוד על הקטע הזה ושלא יישאר לבד...

בהחלט יש מצב

דיאטה קיצונית, או מעבר לתזונה טבעונית, בהחלט יכולה להשפיע על מצב רוח של בן אדם. הגוף מקבל שוק. דרך אגב, זה קורה גם כשמפסיקים לעשן בבת אחת.
הגוף אשר מורגל לקבל תזונה מסויימת ובמקרה של אדם מעשן, כמות מסויימת של ניקוטין, אז ברגע שזה מפסיק להגיע, הגוף מגיב ולפעמים אפילו בקיצוניות.
אני לא יודעת אם זה המצב של אלדד, כי הבנתי שהוא אוהב לאתגר את עצמו, אבל בהחלט יש מצב שהגוף שלו כרגע בטראומה וזה מתבטא גם בהתנהגות אפאטית.

winwin6

New member
יש לי הרגשה קארין השבוע תועמד, והקהל הפעם

לא יצביע בשבילה כמו מרטין

leemor181

New member
פשוט לא מראים אותו...עובדה שאת אנה ואת אחי

מראים המון

ישלי הרגשה שהמשימה מחר היא שהם יהיו

צריכים להתאים את התכונות שהתאימו להם האלים
לפי מה שהם חושבים שהאלים שמו
אין מצב שיעמדו בזה

או שיצטרכו לשרת את האלים

על פי התכונות האלה.
לדוגמא, צחי יצטרך לדאוג לטיפוחם

IlanitB10

New member
הקבוצה של אלדד בפייסבוק, החליטה להעמיד השבוע

את אליאב וקארין, אני לגמרי מסכימה איתם.

mario35

New member
מה אתה מבין מזה? כנס

באולימפוס יזכו האלים, בנוסף לשלל פינוקים, להשתמש גם ב"עין שרואה הכל", ולראות את כל מה שקורה בבית, בלי שבני התמותה ידעו! שלחנו את טהוניה, מי שבעצמה חוותה על בשרה מה קורה כשמשימה יכולה לפצל את הבית, אל חדר המשימות של בית האח הגדול, הפעם בתפקיד האלה.

rachela8

New member
חייבים להעיף את דנה או אנה שוב חיבור לא

טוב לבית כמו שאורטל וטל היו חיבור לא טוב לבית ,הם ביחד כל היום ורק שטויות יוצאות מהפה היפה הזה ,בטח שלא שווה להעמיד את אליאב כי הוא חזק מאוד בחוץ

למעלה