שרשור לילה
יום 26 ב

פלאטוס

New member
טל ל"חבר" שלה דורון הדביל הצבוע

אתה מפונק תחת. ויש לך בעיה מנטלית קשה.

niva99

New member
מחוץ לבית האח - טל לא הייתה מסתכלת לכיוון שלו

rachela8

New member
טל בלי ברירה סבלה את דורון בגלל אורטל ,מאז

שאורטל הלכה רק צועקת עליו מעליבה אותו או מתעלמת ממנו ,ממש לו יפה שמר לה אמונים כל הזמן אפילו שזה היה לרעתו

ניצנץ63

Well-known member
נראה לי שכשהם יצטרכו לבחור אל נוסף מחר, אליאב

יתעקש לבחור על פי האהדה שלו לדיירים בבית. לא אתפלא אם הוא ינסה לדחוף את צחי או את אחי. אני מקווה שמיקי ולינור ידאגו לבחור את אלדד, כי הוא גם היחיד שיוכל לשמור יחד איתם על הסוד שהם צפו בשיחות של הדיירים. מעבר לכך זה יכול להיות נהדר לראות אותו שומע את דורון או את אנה ודנית מלכלכלים עליו!

הם אמרו לאליאב שהם רצו לבחור בו ובאחי

עוד לפני שהם ידעו שעלהם לבחור אחד ולפני שאחי נפצע

ניצנץ63

Well-known member
למה אחי? איזו צביעות... אחי לא קרוב למיקי או

לינור, ואם יש להם שכל, הוא האחרון שצריך לשתף אותו בזה כי הוא יעשה מזה מטעמים בבית ויספר לכולם שהם הקשיבו לשיחות. לעומת זה, אם יבחרו באלדד, יהיה מגניב לראות אותו שומע את הריכולים ותהיה לו הזדמנות לראות גם את קארין מהצד, איך היא מתנהלת ונדבקת לאחרים.

baggio10

New member
מצחיק לראות אנשים שעוד לא קלטו מי זה מיקי

האחרונים שהוא יבחר הם אלדד או מרטין או לינור למקרה שהייתה בת תמותה, את כל אלה הוא רואה כאנשים שכבר יש לו בכיס

הרבה יותר מתאים ונוח לו ללקק עכשיו לאליאב שהוביל ומוביל את העליהום על טל. הוא כרגע איש המפתח בבית מבחינתו.

matanp88

New member
סיכום היום

לינור מלכה והיא זו שצריכה לזכות.

אלדד מאכזב ונעלם. נבלע.
דנית ואנה זוג גועל נפש.
אליאב אחלה אבל גם מעצבן מדי פעם.
דורון רשע.
טל מראה לקהל כמה אורטל עשתה לה נזק.

ניצנץ63

Well-known member
הוא נבלע כי למשל היום הוא לא ריכל אז לא היה

עניין להראות את השיחות שלו לאלים. הפוקוס היה על הדיירים שיש סיכוי שילכלכו עליהם. שנית, אפשר וצריך להעיף את קארין. גם כי היא לא טובה בשבילו כבן אדם, גם כי היא אסטרטגית ומשתמשת בזוגיות איתו כדי להתקדם במשחק וגם כי ככה לא תהיה לו ברירה אלא לחזור לחבריו ולהיות יותר מעורה במה שקורה בבית.

IlanitB10

New member
חחחחחחחחחחחחחחח דורון כזה מצחיק

אומר לטל שהיא לא פחות מאלדד

פלאטוס

New member
דורון הקנאי מקנא בלינור ומיקי

איך מתאים לי להיות עכשיו אל. פחחחחחחחחח

CyberP

New member
שרות את כל השירים הכי גרועים בעולם

אני לא יכול לסבול כבר את השירה המכוערת שלהן.

למעלה