שרשור בוקר
היום ה-14 ב

הצודקת11

Well-known member
בוקר טוב עננות ,שמחה מאוד שחזרת

גם לי היה מאוד קשה לחזור וליצפות באח הגדול
אחרי שאלדד המקסים לא זכה,
לעונה של הוי אי פי סימסתי רק בגמר,(שלי זה דבר
מאוד קשה,אני הייתי ניסחפת ומסמסת בהרבה הרבה כסף)
אחרי שגם נירו לא זכה,לא אסמס גם בגמר,
אני נהינת בעיקר מהפורום,
ולגבי העונה אם שיחי לא היה באמת שלא היה מה ליראות,
מסכימה עם כול מה שכתבת.

תודה רבה יקירתי!

כיף לחזור!

אני חושבת שהעונה אני באמת הולכת להשתדל להנמיך ציפיות. בסופו של דבר ברור לכולנו שהתוצאות ייקבעו בהתאם לדבר ההפקה, אז כרגע אני אסתפק בלקוות שהאנשים שמעניינים אותי יישארו בבית כמה שיותר.
מקווה שיהיו לנו הרבה דברים מעניינים לדבר עליהם כאן העונה!

איזה כיף לחזור!

מודה ומתוודה שממש לא ציפיתי לקבלת פנים כזו.
שימחתן וריגשתן אותי מאוד.
תודה רבה לכולן!

ומשהו בנוגע לשיחה של שיחי עם קסניה

זו הייתה שיחה מעניינת, היא עשתה טוב לשניהם, היא בטוח תופיע במשדר המרכזי.

אבל לדעתי, למרות שזה משתמע מדבריו, שי חי לא רוצה את קסניה כחברה טובה כי הוא בודד ומסכן ונטול חברים והוא מזהה בה את האדם היחיד שהוא יכול להסתדר איתו, כי דווקא יש לו חברים (סוג של, עד כמה שאפשר להיות חברים אחרי שבוע וחצי, אבל כן נוצר לו חיבור טבעי עם אנשים שמחבבים אותו).

אז אני רואה שתי אופציות שיכולות להתקיים גם יחדיו:

א. הוא מעוניין בה מהבחינה הרומנטית. הוא בחור שאוהב חברת נשים והיא הבחורה היפה של הבית, היא נחמדה, היא רהוטה, יש לה ראש על הכתפיים והיא בגיל הנכון - למה שלא תמצא חן בעיניו?

ב. מייקי, סלים וקוקו, שאליהם הוא הכי קרוב, כל הזמן מנסים לשפר אותו, לדבריו. אני מקווה שזו לא הסיבה שהוא מעדיף את קסניה, כי הוא מזהה בה יס-מנית בניגוד אליהם. חבר טוב הוא גם זה שאומר לך לפעמים שהגזמת ומה כדאי לך לתקן, בשבילך, כדי שלך יהיה יותר טוב. אני בהחלט מרגישה את זה בשיחות שלו עם מייקי וסלים (עם קוקו פחות ראיתי את האינטרקציה). זה לא אומר שהחבר בהכרח צודק, כמובן, אני בהחלט מבינה את התחושה של של מי שמרגיש שמנסים לקצץ את כנפיו ולא כל עצה של חבר היא נכונה ומועילה, לפעמים זה יכול להיות בדיוק להפך, אבל אני מאוד מקווה שזו לא הסיבה שהוא יחליט לזוז מהם. אני לא מרגישה שהם שתלטנים לגביו בכלל ושכל העצות שלהם באות באמת מתוקף זה ששניהם אנשים שלא אוהבים לריב (בעיקר מייקי, סלים, אין לו בעיה לריב כשצריך, אבל הוא לא מחפש את זה).

תוך כדי שאני כותבת את זה, אני נזכרת שדווקא קסניה הייתה זו שניגשה אליו ושכנעה אותו להתנצל לפני עומר, אז גם היא בעצם מחבורת המשפרים, מה שמחזק את חשדותי שמדובר באופציה א' הוא פשוט בקטע שלה, ושל קוקו לא, וגם לא של סלים או מייקי. זה לא שהוא לא מכיר בהם כחברים, זה פשוט כי הוא רוצה להכיר אותה יותר

גם כאן אני מסכימה עם כל מילה

בתחושות שלי,
שי חי מעוניין בקסניה בקטע הרומנטי.
למרות רצונו "לתקן" כביכול את עצמו, הוא לא ממש אוהב שמנסים לקצץ לו את הכנפיים ולהטיף לו, בבחינת היית צריך להגיד ככה או לעשות אחרת. בקטע הזה
אני והוא מאוד דומים.
חברות טובות שמטיפות לי מתוך אהבה ודאגה כנה, רק מלחיצות אותי יותר ויותר
וסוגרות אותי בפינה. לא אוהבת את זה. הבן אדם הזה לא הגיע לסמינר מודעות עצמית. הוא בא לעבור איזו חוויה כמו כולם שבמידה והיא גם תצליח לו, יש מצב שיצא לו ממנה גם משהו טוב בדמות נצחון. אבל מצד שני הוא מודע לכך שאין לו סיכוי לנצח אז מראש הוא מכין את עצמו לכך.
לא היה לי ספק אתמול שהוא מעוניין בה מבחינה רומנטית ואילמלא היא הייתה עוצרת אותו, אין ספק שהיינו רואים מצידו מהלך משמעותי בכיוון הזה.

אני חושבת ששי חי אמביוולנטי בקטע הזה של התיקון

כי מצד אחד אני מרגישה שהוא כן מרגיש שנמאס לו שכולם אומרים לו שהוא לא בסדר, בפרט שהוא באמת כן מרגיש בסדר, גם כשהוא לא בסדר
.

מצד שני הוא מעיד על עצמו כמי שלוקה בקושי חברתי ובפירוש הוא ניגש למייקי ולגיל כאל אחיו הקטנים שילמדו אותו כיצד להתנהג בחברה.

ומהצד השלישי... עם מייקי לפחות יש לו יחסים שיוויוניים בקטע הזה, כי הוא גם מייעץ למייקי ומנסה לחנך אותו, שיהיה יותר אסרטיבי ולא יוותר כל כך לאנשים, אז זה הדדי. והוא גם מלמד אותו קראטה.

ואולי פשוט כולם באו עליו בבת אחת, חדורי רצון לתקן את דרכיו הקלוקלות, מי בכוונה טובה, כמו סלים, מייקי וקוקו, ומי כדי לתפוס פוקוס ולהבנות מהסיטואציה, וכאלו לא חסר בבית. יש לו את הקטע הילדותי הזה, של "אתם לא תגידו לי מה לעשות". כולם אמרו לו בדרכים אלו ואחרות שהוא טועה, אף אחד לא אמר לו עד כה שהוא צודק, ולפעמים, גם כשאתה טועה, אתה רוצה לשמוע שאתה צודק.

זה מזכיר לי את המריבה בעונה הקודמת של נירו עם איציק, וכמה היה חשוב לו לשמוע מסתיו שאמר לו שסטלה (וגם הוא) חושבת שהוא צודק. נירו יכול לנהל את מלחמותיו לבד, אבל כשמישהו בא ואומר לך שהיית על הכיפאק וצדקת בכל מילה - אין ערוך לכך.

בידי בידי בידיוק

האמביוולנטיות הזאת שמרתקת כל כך
גורמת לכך שכותבים רק עליו.
אני מודה שאנשים מושלמים לא מרתקים אותי ולא מעניינים אותי
אנשים דביליים או אהבלות או עמות, גם כן לא מעניינים אותי
ככה שאני נשארת תמיד רק עם הדמות שגורמת לי הכי הרבה קונפליקטים עם עצמי וגם עם דמותו.
מבחינתי הוא ליהוק אולטימטיבי. אנטי-גיבור מושלם. נבל מושלם. רומנטיקן מושלם (ע"ע קסניה) ונמסיס מושלם. מה צריך יותר מזה בטלוויזיה?

Ronit FL

New member
קסניה נהדרת! כל מילה שלה

מדויקת.
היא אומרת מה שהיא חושבת והיא לא פראיירית.
היא יודעת להציב גבולות מאוד ברורים אבל נשארת חמה וחברית.
אני רק לא מבינה מה הקטע שלה עם דודו. היא האחרונה בבית שעדיין מתייחסת אליו כאל דובון אכפת לי.
&nbsp
אני חושבת שהוא בקטע שלה, אבל זה לא יעזור לו.
גם אם היה מוצא חן בעיניה, זה לא היה עובד לה מכיון שהיא פגועה מבגידה.
&nbsp
בקיצור, אני בעדה.
בנתיים היא מעניינת אותי. יכול להיות שבהמשך היא תשעמם אותי, אבל כרגע אני מאוד בעדה.

היא בחורה זהירה, אני חושבת שהיא לא תתפתה

לרומן מול עיני המצלמות, גם אם לא היה לו עבר בעייתי.
והיא גם פגועה, מה שגורם לה להיות עוד יותר זהירה.
אבל הם יהיו שם 3 חודשים, שזה נצח. נראה

Valkyrie1

New member
יש לו בת זוג בחוץ..שלחה לו מסוק

בשיחה עם קסניה הוא הבהיר שבגידה זה משהו שהוא בחיים לא יעשה יותר.
&nbsp
הם היו סגורים בכלוב ולא שונאים אחד את השניה אז היה פתח לדיבור העברת הזמן וגם להכיר יותר את מי שכן כבר מחבבים שם.
זה טבעי ולגיטימי. לא חושבת שהוא ממש בקטע רומנטי עליה...היא גם לא מראה שום פתח למשיכה כלפיו בקטע כזה.
אבל,ימים יגידו

&nbsp

אבל הוא ביחסים פתוחים עם אותה תני

אז זו לא תהיה בגידה.

יש גברים ונשים שצריכים להיות תמיד בסיטואציה רומנטית, לא בהכרח מינית, אבל יש להם צורך להיות בקשר כזה עם המין השני. באח הגדול זו גם אסטרטגיה ידועה, אבל זה גם אופי. אני עוד לא מכירה את עמרי מהעונה מספיק כדי לתהות על קנקנו ולצאת בקביעות לגביו ולגבי הפלירטוט שלו עם שי מיקה, למרות שגם לי זה נראה אסטרטגי על פניו, אז אני אקח במקומו את אליאב כדוגמא. אליאב לא בחר לנהל רומן עם דנית אך ורק ממניעים אסטרטגים, לפחות לא בהתחלה (הוא בכלל כיוון על אנה בול, לדבריו לפחות), אחר כך שיקולים אסטרטגים נכנסו לסיפור ודווקא סיבכו אותו, עם נופר ושוב עם דנית. ברור שאליאב ידע שרומן באח יקדם אותו, ברור שהוא היה מוכן ומזומן לכך עם כל עלמת חן מצודדת דיה, אבל זה לא היה רק זה. היה לו נעים להיות עם דנית כי היא ליטפה לו את האגו כמו את אצבעות רגליו, הוא נהנה מתשומת הלב הנשית שהיא הרעיפה עליו. זה לא שהוא התאהב בה כמו שהוא התאהב בעצמו עוד יותר כשהיה איתה. וזה צורך, לא אסטרטגיה.

Valkyrie1

New member
טוב זה אני כבר לא יודעת

לא שמעתי אותו מדבר על זה.
ואל תזכירי לי את הדרעק המנחוס שעושה לי רפלקס הקאה כפרעלייך.

מן הסתם אם היא לא מאמינה ביחסים פתוחים

היא לא תזרום עם שום דבר רומנטי ולא תהיה "בגידה" או "אי-בגידה" מלכתחילה.
ותכלס, בהתבסס על מה שראיתי אתמול, נראה לי שקסניה לא מחפשת זוגיות בבית. היא מתגוננת ושומרת על עצמה ומאוד מאוד מודעת למצלמות, אפילו אתמול אחרי חצי בקבוק וודקה. זו לא מישהי שתתן לעצמה להיסחף, אפילו אם היא נמשכת לשי חי.

צודקת, בדיוק כמו לינור בעונה 6

שגם אותה זק ניסה ללא הרף להפיל עם אלכוהול. וגם שתיהן ממוצא רוסי.

למעלה