שרשור בוקר
היום ה-14 ב

always me1

New member
אני לא חושבת שיש מקום להשוואה בין ההתנהלות

השתלטנית של פלורי במטבח כדי לבשל לכולם מבחירה כשאחרים מבקשים לקחת חלק גם הם וגם זה מבחירה ומתוך רצון לעשות זאת, לבין לקיחת חלק מגעיל ולא נעים במיוחד במשימה כדי למנוע פסילה שאף אחד לא באמת היה רוצה לקחת על עצמו. (ואם כבר מדברים אז הבעיה של פלורי היא לא שתלטנות כי היא לא מונעת מאף אחד לקחת חלק במטבח אלא העובדה שהיא משחקת על זה.)
אם מדובר במניפולציה אז סביר להניח שאם שי לא היה מציע את עצמו ומישהו אחר היה בכל זאת מתנדב אז האח הגדול כנראה היה מסרב, -יכול להיות אבל גם יכול להיות שהאח היה מאפשר למייקי לעשות זאת (שזכה בטעם הנעים ביותר).
אי אפשר באמת לדעת אבל גם אי אפשר לומר שכל צעד ששי עושה זה חלק ממניפולציה של האח הגדול. בסופו של דבר הוא כמעט הקיא כשהוא אכל את הקאפקייק של סלים (שהוא הבן אדם הכי קרוב אליו בבית, אז אפשר גם לחשוב שהוא עשה את זה בשבילו אחרי שלוש הקאות) בנוסף לקאפקייק המגעיל שלו ומנע פסילה. ככה שהוא נתן את מעצמו בדיוק כמו כולם במשימה והחלק הזה במשימה היה שלו.
לא הבנתי אם ההימור הוא לגבי ההעמדה או המשימה? בכל מקרה לא נראה לי ששי מיקה ממש מפריעה לו ועד היום הוא לא פגע בה בשום צורה וגם לא באמת התעלל באף אחד (לעומת מה שאנשים הרגישו בעקבות מניפולציות המשחק של חלק מהדיירים) ואני ממש לא חושבת שהוא יקריב אדם שהוא מחשיב לחבר אם הוא דובק בזה שהמטרה שלו היא להיות אמיתי ולא חנפן את זה הוא הוכיח בכך שאין לו כל כוונה להתחבב על אף אחד.

hericane

New member
לטעמי יש מקום להשוואה. ההימור היה לגבי את מי הוא יעמיד להדחה

וזה ששי מיקה לא מפריעה לו בשום צורה לא ימנע ממנו לפגוע בה בכל צורה

always me1

New member
אז אני לא חושבת שהוא יעמיד אותה דווקא כי יש אנשים אחרים שיות

אכפת לו להעמיד .. איך הוא יעשה את זה? וואלה אין לי מושג

always me1

New member
זה בדיוק מה שקשה לי לסבול בעומרי

שי חי אמר לדיירים בפרצוף שהוא מתכוון לבחור למשתה שלו את מי שהכי ישעשע אותו לראות משתתף בו .. אהבתם או לא, הוא אמר להם בפרצוף את מה שהוא מתכוון לעשות ועומרי שזה לא כ"כ מצא חן בעיניו לא הגיב לדברים שלו ולא אמר לו שלדעתו זה לא מתאים אלא חיכה שהוא יצא כדי להעביר את זה לאנשים אחרים. ובגלל ההתנהלות הזאת הוא כ"כ חשש אתמול מהמשימה של גילי וגיל כי הוא פשוט אמר כ"כ הרבה מסביב שהיה לו ברור איפה האח יכול למצוא הכי הרבה חומר.

הצודקת11

Well-known member
ושוב קסניה מתחמקת משיחי,הוא הזמין אותה שתעשן איתו

היא אמרה שלא רוצה לעשן,אז ביקש שתבוא
לשבת לידו ,היא הסכימה ואמרה שהיא מיד מצטרפת,
שיחי יצא לחצר וקסניה נישארה עם האחרים.

הצודקת11

Well-known member
והנה ,כמו שכתבתי הבוקר,שי חי הפך להיות מחוזר

ע"י דיירי הבית,עכשים עומר מתחנפת אליו.

אני לא הולך לכתוב פה הרבה העונה בגלל ש..

אין לי כבר חשק או רצון להטיף לחבורת מסיונרים עיוורים שמעריצים סוציופט נרקסיסט. עזבו את זה שחוש השיפוט של האנשים פה מתחיל להפחיד אותי, זה שהרבה כאן לא יודעים לקרוא בן אדם ונופלים קורבן למניפולציות עלובות נו מילא, אבל הזיכרון הקצר ....מה אני אגיד לכם? לא פלא שהשילטון במדינה הזאת איבד כל ערך, אין אפילו מנהיג אחד כי מספיק כמה מניפולציות זולות וכולם כבר בכיס שלו ושוכחים לגמרי מי הוא באמת.
קיצר, אתמול האח הגדול היה חייב להכניס כמויות וודקה בקסניה ושי בשביל שייצא משם משהו ראוי לשידור.
בלי שכרות הרי זה היה יוצא ערב שעמום מוות. צופים היו מתאבדים על הספה מרוב חוסר עניין, אבל זק יעשה הכל כדי לעורר קצת חיים בקהל השבוי שלו אז אלכוהול זה שיטה טובה.
אז אחרי שקסניה ושיחי שיכורים , קסניה הופכת מתוקה עוד יותר וכנה ונעימה וחמודה שיחי חוזר על כל הסיפורים שכבר סיפר ומספק שעמון טוטאלי, מניירות שכבר השתמש בהן ואותו תוכן בדיוק כמו קודם. ואז הוא מנסה להתחיל משהו עם קסניה, כמו סוציופאט מושלם לא מודע לכך שכל רגע שפת גוף שלה משדרת "ממש ממש לא"! נרתעת ממנו, מנסה לשלוט במצב אבל בסוף היא חייבת ממש פיזית לזוז ולהגיד לו שזה לא מתאים .

שיחי ממשיך בהצגות הגבר השרמנטי שמזכירות כל מיני מניירות של שחקני עבר ואשי הפורום נמוגים על הספה ומנסים שלולית של שרמנטיות.

אפצ'י.

אני דווקא לא מתפלאת, עובדה שביבי ראש ממשלה כבר 3 קדנציות

עוד שמאז הזכייה של אלירז באח הגדול 2 לא היה מתמודד אחד שהגיע לו לזכות. ויש לזה המון קשר לזה שהם ביטלו את 4 המצלמות והבחירה של הצופים במה לצפות בשידור. כי גם בשידור החי יש הרבה דברים שאנחנו כצופים לא רואים לא שומעים ולא מודעים אליהם שמתרחשים במקומות אחרים בבית שהמצלמה לא עוקבת אחריהם.

נטעלי38

New member
אור ממש לא יפה (בלשון המעטה)

לפעמים המצלמה מתמקדת עליה וקשה לי להסתכל עליה.

Valkyrie1

New member
אז בוא תבין משהו איגרוש

אתה לא אמור להטיף לאף אחד.
אתה גם לא אמור לכנות את הגולשים פה בשמות,
למעשה זה מנוגד לחוקי תפוז והפורום אז אל תחזור על זה בבקשה.
&nbsp
דעתך היא דעתך וזכותך לא להסכים עם אחרים..
יש פה עוד בדעתך...זה לא פורום שי חי מאמי.
זה חדש לך שהפורום הזה מכיל מגוון דעות וויכוחים?
זה כל הכיף פה!
זה פורום האח הגדול וכל דעה מתקבלת ולגיטימית כאן.
&nbsp
מה רצית? היה לך יותר כיף אם כל הפורום היה שונא אותו כמוך? זה משעמם וזה לא יקרה.
&nbsp
אז קח אוויר,בסופו של יום זו עדיין תוכנית טלוויזיה

&nbsp

אז בואי תביני ואלקירוש..

תביאי לי בבקשה שם אחד של גולש שכיניתי אותו בשמות.
כן, לדעתי אנשים שמעריצים סוציופצת נרקסיסט בצורה כל כך גורפת זה מחזה עצוב מאין כמוהו ומצביע על דברים מקולקלים בעמינו. זכותי לומר את זה, זכותי להביע את דעתי הכוללת ואם בא לך בואי ניגש להנהלת תפוז ונוודא שאין כאן העלבות אישיות.
אגב, מלככם שיחי אומר דברים הרבה יותר גרועים כמעט על כל פלח אוכלוסיה אזרחי שהמראה שלו לא מוצא חן בעיניו, ואתם מתים על זה. אז חלאס צביעות.

לא אמרתי שכל דעה לא לגיטימית רק אמרתי שזה מבעאס אותי ולא נעימ וכו'.
לי משעמם שכולם כאן אוהבים אותו, לך ישעמם שכולם כאן ישנאו אותו. מה ההבדל?

אז רגוע ושלווה וניקח אויר ביחד ברשותך, זה עדיין רק תוכנית טלויזיה כמו שאמרת

Valkyrie1

New member
אבל לא כולם כאן אוהבים אותו!

עובדה שיש מי שהסכים איתך כמה פעמים העונה....
וזה לא רק בנאדם אחד.
זה מצחיק שאתה ממליך אותו חחחח..אף אחד אחר לא עשה את זה כאן.
מי שכבר כן מחבב אותו.
לא אמרתי שכינית גולש ספציפי בשמות,
אמרתי גולשים.
וכן כינית בשמות את חברי הפורום שאינם בדעתך.
מה ששי חי עושה ועולב בטלוויזיה,לא רלוונטי לפורום ולהתנהלות פה..אז אין שום קשר לצביעות.
&nbsp
אני לא צריכה לברר בהנהלת תפוז.
אני גם לא צריכה לקחת אוויר,לא אני אמרתי שלא אכתוב פה הרבה.
&nbsp
אישית אני חושבת שחבל אם לא תכתוב...יש לך דברים מעניינים להגיד.
&nbsp
ועוד דבר:האיגרוש היה אמיתי ולא סרקסטי כמו שאני חשה בואלקירוש שלך.אבל בקטנה.

למעלה