שרשור לילה 4(!)
היום ה-24 ב

Yam7710

New member
אני לא מבינה למה אתם בוכים על שי חי...:)

שי חי ישב עם סלים והאכיל אותו ברעל...על נקמות ומלחמות...על להפחיד אותם שלא יתעסקו איתו......סלים הפנים...ואמר להם "אל תפחדו.. תענו לו".
....
עכשיו ברקת הגיע ..לא בדיוק צדקן...גם בעניין של מלחמות
...וזהו...שי חי מתמודד עם מה שהוא מאמין...מלחמות ונקמות.......ואז הופיע ברקת..:)

טוליפן33

New member
אבל גם למלחמות צריך להיות איזשהוא הגיון/טעם

שי לא רודף אחרי סלים לכל מקום .. סלים לא סחב את שי על הגב שלו ....וברק קשקש בצפרדעית שלו מה שקשקש, לא היה מלחמה - היה קשקוש רעש לבן והמרעישים מחאו כפיים לעצמם כאילו הרגו את הדרקון יורק האש והצילו את הכפר.
תיאטרון אבסורד

Yam7710

New member
אין שום הגיון במלחמה של שי חי על הדיירים.

בקשר לסלים...הוא רואה את המצב מנקודת מבטו.....הוא רצה להתבודד ושי תמיד הצטרף אליו.......שי חשב שסלים חבר שלו......

Yam7710

New member
כשהוא אומר "סחב על הגב"

בשביל סלים זה הרגיש ככה....הוא הגיע בשביל עצמו ...נכלא בריב לא לו....שי חיפש אותו.....עם בדידותו....בירבר לו שטויות של חברות.....מבחינת סלים זה היה עול....כבד מדי...מה גם החשיבה שלו ....של קבוצה....לא נקמה....

טוליפן33

New member
היה לסלים כבד החברות עם שי -והוא הלך לאיבוד ,זה הכל

'סחבתי אותו על הגב' זה הללכת לאיבוד הסופי של סלים מבחינת הבנת מיקומו בבית והבנת הנפשות הפועלות וגובה הלהבות ששי חי מקרין מאישיותו בחוץ(כולם מצביעים בבית נגדו וזקוקים לו רק נגד שי ,לא כשלעצמו ,לא סופרים אותו כשלעצמו)

Yam7710

New member
שי חי בודד את סלים מהקבוצה

רק הגיעו....נכנסו לבית ...ואמר לו כולם שונאים אותך....סלים נכנס לדכאון....ושי חי התבודד איתו.....סלים יצא מהמשחק...והפך לעציץ....עכשיו סלים חזר :)

טוליפן33

New member
לעולם לא נדע איזה כוכב בקבוצה יכול היה סלים להיות בלי שי ..

או שמא היה מודח לפני אילנה.....

Yam7710

New member
לדעתי שי חי הרס לו את המשחק

סלים הגיע עם מוטיבציה ואנרגיה....שי כיבה אותו...כבר בהתחלה....וחבל....

Yam7710

New member
אני בטוחה שסלים היה רוצה להיות מודח...לא משנה

מתי...אבל לפחות בזכות עצמו...ולא צל של שי חי.....

bibaso

New member
זה נכון ללפני שבוע

אני עוד יכול להבין שסלים רצה להתרחק, אבל כשהוא מבסס את מעמדו כחבר במועדון הזבאלות ע"י לכלוכים על שי חי, הוא מקבל את מה שמגיע לו.

Yam7710

New member
את סלים לא חיבבתי בגלל הליכלוכים שלו

זה היה כשהוא היה בצד של שי חי.....וגם עכשיו....
אבל זה עדיין לא קשור....הוא הגיע למטרה אחרת...."הקבוצה" והוא גם בביקורת על שי חי אמר דברים נכונים....."שובר כוס...וגם לא מנקה אחריו..." "לא מוכן לשמוע ביקורת"....וכו

bibaso

New member
אני מניח שלא חסרים דברים נכונים להגיד על שי חי

וכמובן שלו יש גם דברים נכונים להגיד על אחרים.
אבל בגדול - לשי חי יש סיבה טובה לההרגיש נבגד ע"י סלים ובגדול.

Yam7710

New member
ברור...לשי חי יש סיבה להרגיש נבגד...גם מסלים גם

מקסניה וקוקו....הוא פשוט נכשל בלאסוף אותם כחברים...ובצדק מכל כך הרבה סיבות..

למעלה