שרשור לילה 4(!)
היום ה-24 ב

Yam7710

New member
אני לא יודעת עם סלים מוכר חברים

לא ראיתי אותו עם חבר שם......
שי חי לא היה חבר שלו מבחינת סלים...מה גם שי חי יצא עליו וסלים לא לקח זאת בקלות......את הליכלוכים של סלים אני לא מחבבת......אבל מביאה גם את נקודת מבטו:)

bibaso

New member
אבל הוא ידע ששי חי מחזיק ממנו חבר

והוא בעצמו נראה שמח מאוד כששי חי חזר (ועומר הודחה)
ושבוע לפני היה ההיפך
כנראה נקודת מבטו היא שהוא לא שם לב איך הוא עצמו לא רק התנתק משי חי אלא ממש מכר אותו
אני כצופה רואה את זה בברור ומקווה ומאמין שגם אם לא הייתי סובל את שי חי הייתי רואה את זה באותה צורה (ובמקרה זה לא היה אכפת לי כי זה היה משמח אותי, אבל עדיין הייתי חושב שהוא מכר אותו)

Yam7710

New member
אין לי מושג איך להסביר את סלים...:)

אני מאמינה שזה עלה לו ברגע ששי חי יצא עליו....

Yam7710

New member
אני בסך הכל מנסה להסביר את הצד של סלים:)

חוץ מזה שאני כן יכולה להבין את סלים ולמה הוא כועס על שי חי....זה שהוא היה חבר של שי חי....זה פחות הבנתי אותו....:)
..
כשסלים היה חבר של שי חיבבת אותו או לא?

לא...

אוהב את סלים.... ולא את החיבור לשי...
עוד כשנכנס.. לא היה לי איתו חיבור...
נתתי צ'אנס..לא תפס..
הוא רוב הזמן היה המום.. מבט תקוע בעיניים..

.(איזה חברה שלי ..אמרה שיש לו פנים רעות... אמרתי לה ..זה השקיות..
כאלאם פאדי..

Yam7710

New member
אני חושבת שהוא פספוס

סתם נכלא לריב לא לו....ומה שיצא לא היה חיובי ...לא כשהיה עם שי ולא עכשיו..

bibaso

New member
לי ברור שהם לא חברים מהעממי

סלים בודד את עצמו מהקבוצה לא בגלל שי חי - מלא פעמים הוא התבודד במיטה בלי קשר לשי חי, ולא, זה לא קרה בגלל ששי חי ישה לו שטיפת מח נגד הקבוצה. אז נניח שפעם אחת או פעמיים נשאר בחוץ כדי ששי חי לא יהיה לבד - מה עם שאר מלא הפעמים שעשה את זה?
&nbsp
בשלב מסויים סלים החליט שהוא חייב להתנתק משי חי כדי להתחבר לשאר הקבוצה, בין אם זה מסיבה מוסרית או משחקית או להעביר את הזמן בבית ביותר סבבה - זכותו, עד כאן הכל טוב ויפה. ברגע שהתחיל ללכלך על שי חי כדי לחזק את מעמדו בקבוצה - זה הרגע שבו התחיל למכור אותו. אמנם בשבועיים הראשונים סלים היה שם באמת בשביל שי חי, אבל באותה מידה שי חי היה שם בשביל סלים, ואת זה הוא שוכח.
&nbsp

Yam7710

New member
אני לא מסכימה בכלל

דווקא את האירוע של סלים גילי ושי חי ...אני זוכרת...ומשם התפתח כל מה שאנחנו רואים......זה היה במשימה הראשונה....שי חי כיבה את סלים והאנרגיה שלו על ההתחלה....אמר לו שכולם שונאים אותו כי הוא ערבי....במיוחד התמקד שי חי על גילי והאשים אותו בכל מני שטויות שמנסה להכשיל את סלים במשימה.......ואז סלים הפך לעציץ.......שי חי הצטרף אליו כפסל .....ואין שום קשר לדעות של סלים וקבוצה לדעות של שי חי...על מלחמה ונקמה.....פה לא היה ברור ...החברות שלהם.....

bibaso

New member
אני לא זוכר שאי פעם הוא אמר לסלים שכולם שונאים אותו בגלל

שהוא ערבי.
מה שהוא אמר זה שאנשים עירבבו את דודו כדי שלא יעביר את ה"תיק" שלו ופחות או יותר התכוון לגיל ובעיקר לעומרי.
אם סלים הפך לעציץ בגלל זה - האחריות של שי חי היא בערך אותה אחריות לזה שגילי החליט להתבודד בנסט לאחר ההעמדה של מייקי.
&nbsp

Yam7710

New member
אמר...אני זוכרת

ואח"כ בעיקר התמקד על גילי בסכסוך...למחרת יצא סלים על גילי...מאז הם לא מדברים...
אני גם לא הבנתי למה היה קל כל כך לערבב את סלים ....כן זה בהחלט אשמתו של סלים גם...
מצחיק שעכשיו....שי חי וגילי חברים.....וסלים וגילי עדיין לא מדברים.....
והפעם.. גילי חימם את שי חי על סלים.....

hericane

New member
מאד ברור. בשיחה של מיקי וסלים אחרי ששי חי עשה למייקי רק טוב

והעמיד אותו להדחה
שניהם אמרו שמי שחיפש אותם היה שי חי, לא הם.

וזה לא מפתיע. ביריון קטן מקיף את עצמו במי שהוא מאמין שחלש ממנו - במקרה הזה זה היה בטרנס (כשהוא עצמו טרנסופוב לא קטן - הביע את זה מאד בפומבי בהתחלה ומאז מטפטף למייקי רעל בכל שיחה ושיחה "יפה" בינם), בסלים (אותו דאג לכנות בריב בן דודי סלים ובכל שיחה איתו על תקן "חבר" דאג להשחיל מילה בערבית - כלומר להזכיר ולתת גושפנקה לצופים שונאי הערבים להצביע נגדו), בקוקו (כשהוא מתעב ומפחד מנשים מחד, לא מבין או מתעניין באמנות מאידך (בשיחת סלים קוקו ושיחי זה יצא), וסולד מכל מי שאינו בתת משקל), בקסניה (נו, הרוסיה השיכורה ה"זנותית" - ממש קל להוציא את שנאת הזרים מקהל המסמסים על גבה). גילי? גם אותו הוא לא סופר. הוא השוביניסט הגזען המתלהם שעושה רעש בשירי מזרחית וכיוצא בזה.

על אור הוא מדבר המון - מאחורי הגב. ממנה הוא פוחד. משום מה הוא גם פוחד מעומרי, וגם מתמר - לכן לא רוצה שישבו איתו. כל ה"חברים" לרגע בהם הקיף את עצמו היו כולה במה ללכלוכיו מאחורי גבם של מי שאין לו אומץ להתאמת איתם.

בקיצור - מכולם "חבריו", היחידה שהיה לה שכל לברוח בזמן היא קסניה.

Yam7710

New member
אולי:)...התחושה שלי שהוא מגייס "חברים"

שם.. בשל בדידותו...תחילה מקטין אותם...ואח"כ שהוא היחיד שמצא בהם את האור ....ויגן עליהם....לכל אחד מהם עשה שיחה של "את/ה היחיד"

hericane

New member
"בדידותו"?

לקסניה עשה את שיחת את חייבת להיות החברה היחידה שלי כשמייקי, סלים וקוקו ישבו איתו יום יום, רב היום. כולם שם בודדים, הוא לא שונה בזה מהם.

מייקי, למשל? בודד הרבה יותר ממנו.

Yam7710

New member
כן...מסכימה עם מה שכתבת כאן

על המשחק שלו באנשים. בנושא בדידותו...הכוונה שלי שככה הגיע מהבית+שנאה:)...
ברור לי שכולם בודדים שם......ורק שי חי דואג לבכות על זה שהוא הבודד היחיד.....הבן אדם רואה אך ורק את עצמו....שאר "החברים" שלו....זה חיילים לצרכיו...של נקמות....

קסניה ...גונבת חיוכון כשהיא מעלה את עומרי....על..בדל..

סיליקון שפתיה....."וזה מאוד נעיים לי"..

kobeonline

New member
מה קסניה רוצהההה

אז דפקו לך את העניין עם עומרי ושי חי גנב לך את ההצגה
לכי לישון

CyberP

New member
מרגישה את החרב על הצוואר

רצתה לעשות הערב הצגה ענקית.
שתתה כמו מלח. נכנסה עם עומרי לג'קוזי.
הכל היה מוכן.
&nbsp
דודה פלורי הרסה לה, ועכשיו אין לה הצבעות.
עכשיו צריכה להצטדק בפני כולם, כדי להשקיט את רחשי ליבה וחוסר הבטחון הטמון בה.

dindan84

New member
קסניה ממי היה לך את שי חי שרצה להכיר ולשמוע

מכרת אותו בשנקל אחרי דקה לכל הבית
על מה את מלינה

למעלה