עונה 6, פרק 2

דנה1982

New member
אוקיי, אז אני מרוצה

פרק מצוין. איליי ממשיך לבחוש ואפילו מצליח לשכנע אותי לפעמים שהוא בכלל תמים ולא קשור לאנשים שמופיעים פתאום ומנסים לשכנע את אלישה לרוץ. מהצד השני, המשפט של רובין גרם לי לחשוב - יש מצב שאלישה באמת שוקלת את הרעיון.
&nbsp
אני חייבת לציין שלראות מה נהיה מהמשרדים של וויל ודיאן היה די עצוב. כן ציפיתי שהיא תזכיר ולו במילה את השותף שלה. אני תוהה לעצמי אם ועד כמה תהיה מלחמה בין שני המשרדים, די ברור שלא נשאר שום דבר ב LG, ואם זה המצב, אפשר היה לחסוך עונה שלמה ופשוט לתת לאלישה וקארי שותפות מלאה בפירמה של וויל ודיאן

&nbsp
בכל מקרה אני אפילו מתחילה לסמפט את בישופ, והסיפור של קארי - מצוין, בנוי נכון ומשוחק נהדר. הדמות שלו בהחלט עברה שינוי לאורך הסדרה, ואחרי שבמשך שתיים-שלוש עונות לא סבלתי אותו, הוא הולך ומתחזק כדמות משמעותית וטובה לסדרה.

בקשר לקארי

אהבתי אותו בהתחלה, בעונה השניה הוא עצבן ואז מאמצע העונה השלישית חזרתי לחבב אותו.. ועכשיו הוא

Nadal JR

New member
שומו שמיים! איזה פרק שני

עוד פרק מהוקצע ומהנה של הרעיה הטובה. המפיקים ממשיכים לשמור על קשר למציאות האקטואלית והפוליטית:
הגברת ולרי ג'רט שהופיעה בפרק בתפקיד אורח (כמו דונה ברזיל לפניה) היא אכן יועצת מיוחדת לנשיא ארה"ב ועוד אפשר לקרוא כאן -
http://en.wikipedia.org/wiki/Valerie_Jarrett

למי שמצא עניין בתיאום בין ענקית ההייטק הדמיונית צ'אמהאם לבין ענקית ההייטק הדמיונית סלות'וויי להקפאת משכורות שתמנע מעובדים איכותיים לערוק למתחרים ישמח לגלות (או שמא יתעצב) שמדובר בסיפור אמיתי לחלוטין שקורע חלק קטן ממסכת ה"עמק הסיליקון הוא מקום מגניב שרק מחפש לעשות טוב לאנושות" ומגלה שמדובר בקפיטליזם ישן ומוכר, כזה שבו אויבים מרים הופכים לאוהבים חבוקים - הכל רק לא לשלם לעובדים המסורים כמה דולרים אקסטרה. מעריצי הקדוש ג'ובס לא ישמחו לגלות שהוא שיחק תפקיד מרכזי בקנוניה, יחד עם אריק שמידט מנ"כל גוגל הידוע לשמצה.
http://www.businessweek.com/article...he-silicon-valley-antitrust-hiring-conspiracy

אחחח החיבוק של קארי ואלישה בסוף הפרק.......מחמם את הלב.

קטע שהרגיש קצת מרושל: כשדיאן פוגשת את הדמות של טיי דיגס אחרי שחזר מ"גלות" בניו יורק ומיד מגלה לה את הסוד הכמוס. מה נסגר איתך אשה ? לא הייתם בקשר כמה שנים, עכשיו הוא חוזר וישר את מגלה לו מידע מכריע שיכול לסכל את כל המהלך ? אולי תשבי איתו קודם לבירה, תבררי למי הוא נאמן ולמי לא, עם אילו תובנות הוא חזר, האם הוא השתנה כאדם במשך הזמן שלא הייתם בקשר ? ככה את שופכת הכל במעלית משל חזרת מבילוי לילי סוער שבו ערבבת יותר מדי וודקה עם ויסקי ואין מצב שתספיקי להגיע לאסלה בדירתך לפני שבני מעיך יפתחו במרד גלוי ?
פייר ? התאכזבתי.

עוד משהו קטן על דיאן : WTF עם שמלת הנמרה ? למה נשים שמודעות לעצמן ובעלות קצה קצהו של חוש אופנה לובשות את הדוגמא הזאת בכלל בקטע שאינו פארודיה על פרחות וערסיות או תחפושת פורים? מה אני מפספס ?

ציטוט הפרק:
"I never sign my canvases" - איליי "אני יורק מרטיני כשמפתיעים אותי" גולד.

Nadal JR

New member
וואו איזו פדיחה, רק עכשיו קלטתי שבלבלתי

בין ג'וליוס להווארד (השותף הזקן שהולך לישון בלי מכנסיים ומתנהג ב"חמימות" למתמחות ומזכירות).
&nbsp
עמך הסליחה

דנה1982

New member
אין, אין על הביקורות שלך

כבר מזמן ידעתי ש"האישה הטובה" מאוד מחוברת למציאות, אבל עדיין יש סיפורים שאני לא יודעת את הקשר שלהם לחיים האמיתיים בלי הפוסטים שלך - תודה!!
&nbsp
לגבי דין (עורך הדין שחזר מהגלות) - הוא כבר הופיע בסדרה? כי אני ממש לא זוכרת אותו (והייתי זוכרת, לאור סלידתי מהשחקן בעקבות הופעתו הגרועה ב"מרפאה פרטית"). בכל מקרה זה לא מאוד הפתיע אותי שהיא פתחה איתו הכל. הוא הבין מעצמו שהיא לא באמת פורשת, הדבר הנכון מבחינת דיאן באותו הרגע היה למשוך אותו איתה לפלורק אגוס, ולא לגרום לו בטעות לפתוח את הפה מול קנינג/דייויד ולחשוף את המהלך הבא של דיאן.
&nbsp
אגב, בהקשר הזה הרגשתי שחסר לי משהו בפרק. בסצינה שבה כל עורכי הדין צועדים יחד לעבר המעלית - ציפיתי לראות את דייויד ו/או קנינג כשהם מבינים שהם איבדו צוות של עורכי דין שעורקים לפלורק-אגוס. דווקא עם שתי דמויות קומיות מוצלחות כאלה זו הייתה יכולה להיות סצנה נהדרת.

Nadal JR

New member

בכיף בכיף !
&nbsp
לשאלתך, זו הפעם הראשונה שדין מופיע בסדרה. אני עדיין לא מבין למה היא התייחסה לחשד שלו באופן שונה מהחשד של קנינג/לי, שגם להם היה מוזר מאד לשמוע שהיא פורשת אפילו שיש נימוקים די הגיוניים לכך (הקדישה את כל חייה לפירמה ועכשיו רוצה לעצור ולהריח את הוורדים עם בן זוגה הטרי / יותר מדי זכרונות רעים מהמוות של וויל ומאבקי הירושה מכוערים שהגיעו אחריו). אולי הקשר ביניהם עמוק יותר וטרם נחשפנו לכך.
&nbsp
אני לגמרי איתך בנוגע לסצנת העזיבה. גם אני חיכיתי שקנינג או לי או שניהם יצוצו מאיזה משרד ויתחילו לעשות פרצופים או משהו בסגנון אבל זה לא קרה. טוב נו, מישהו היה צריך לבצע עריקה מסודרת מהפירמה אז למה לא דיאן....
&nbsp
מה לגבי עניין החברבורות ? יש לך איזה הסבר לנושא ? בתור אשה ואחת שבהחלט יודעת להתלבש (ממה שיצא לי להתרשם) ?

דנה1982

New member
קודם כל - תודה על המחמאה

ואין לי הסבר לזה, כי אני אישית סולדת מכל בגד מנומר, ומכל סגנון מנומר שהוא.
&nbsp
עכשיו, מאחר ויש לי גם אימא וגם אחות שאוהבות מנומר, אני מרשה לעצמי להגיד שגם בעיניי זה סגנון פרחי. נדיר מאוד שאישה יכולה לעבור ב"שקט" בגד מנומר, ונדירים מאוד הבגדים שבהם אני מסוגלת להתמודד עם זה. רוב הזמן - מנומר זה ערסי בעיניי.

M a b e l

New member
היי,

רציתי להגיד לך שהביקורות שלך מוסיפות המון, תודה!
&nbsp
גם לי זה נראה מוזר כשדיאן סיפרה כל כך בקלילות לאן היא עוזבת (וממש מבאס שהשחקן הזה מצטרף, הוא זכור לי כגרוע כל כך ממרפאה פרטית).
ואני איתך לגבי המנומר של דיאן... אני תמיד שמה לב לתלבושות שלה והפעם אני זוכרת שחשבתי "דיאן, איזו אכזבה!"

Nadal JR

New member
בשמחה, כיף לשמוע

טוב מעולם לא צפיתי במרפאה פרטית היות ואני לא מתלהב מסדרות רפואיות כאלה ואחרות אבל השחקן (טיי דיגס) עצמו שחקן טוב למיטב ידיעתי.
&nbsp
כן, המנומר אכן מאכזב בכל הנוגע לדיאן. הייתי מצפה לראות את אלזבת' או רובין במנומר (או אמא של אלישיה) אבל עם דיאן זה באמת מוזר.

זה רק אני או שאלישה badass העונה?!
אני שמח שלא משכו את העזיבה של דיאן, עשו את הסוף של בלוקהרט/גרדנר/קנינג ממש טוב.. ככה פלורק/אגוס היו צריכים לעזוב
רק שלא יראו עכשיו את לוקהרט/גרדנר/קנינג או איך שלא יקראו להם עכשיו כל העונה. שלא יעשו כמו עונה קודמת..
אני מקווה שאלישה תרוץ כי היא תרצה ולא כי איליי ישכנע אותה.. אני מניח שהיא תרוץ בגלל קסטרו. מצחיק שכולם (איליי) מנסים לשכנע אותה

רובין והצ׳ק

הסוף עם קארי ואלישה היה מרגש.. בכלל נחמד מה שנהיה מהם.
&nbsp
&nbsp
יפה שלא מזכירים את וויל, ולכל מי שחשב שהסדרה לא יכולה להמשיך בלעדיו, טעה!
&nbsp
&nbsp

דנה1982

New member
לא לגמרי מסכימה

העזיבה של קארי ואלישה לא הייתה יכולה להתנהל באותה הצורה בחיים, בעיקר בגלל הקשר בין וויל ואלישה.
אם וויל היה חי (בהנחה שדיאן בכלל הייתה עוזבת) גם העזיבה הזו לא הייתה מתנהלת על מי מנוחות.
לא ברור לי איך קנינג ולי לא עלו על העזיבה של דיאן קודם, לא מרגיש לי מאוד מתאים לדמויות, אבל אני מניחה שבאמת לא רצו לשחזר את סיפור העזיבה של קארי ואלישה מהעונה הקודמת ונתנו לעזיבה הזו להתרחש בלי דרמות מיותרות.

Serf SaN

New member
הם כן עלו על זה!

אבל החליטו לוותר כי האף שלהם בשמים מדיי

אניו יודע שלא באותה צורה,

אבל לא רק בגלל וויל.. פלורק/ארגוס התחילו מאפס, לדיאן ושאר חבריה יש לאן לעבור..
ואגב, עכשיו שאמרת את זה, זה הזכיר את זה שבעונה השניה דיאן כמעט עזבה את לוהקרט/גרדנר בגלל בונד..
&nbsp
והם חשדו שהיא עוזבת למשרד אחר, אבל לא ידעו שלפלורק/אגוס..

רגע רגע רגע

מה עם אלישה ופין?
מה הולך להיות בינהם?
מתי ,איך כמה ולמה...

ברור שהולך להיות משהו בינהם...
היא תהיה הבוס שלו?

למעלה