תוצאות

Moses The Fish

New member
תוצאות

אוקיי, אז טרם צפיתי בפרק התוצאות אבל לא יכולתי עם המתח הזה לגבי הפייבוריטים שלי (ווילי וארין, כן, אני בעד האנדרדוגים!) - וכל מה שיש לי להגיד זה: אעעעע!!!
תוצאות מחרידות!!! מה השופטים חשבו לעצמם?!

ידעתי שבריטני ודמי ישמרו על ארין כי הן דלוקות עליו למרות שהוא נתן, אובייקטיבית, את אחת ההופעות החלשות ביותר ביום רביעי - אבל מה זה?! איך הם הגיעו להדחה של דאימונד?!? איך ג'ייסון נשאר ודיוויד קורי עף?

אוף, תוכנית תוצאות ראשונה והפייבוריט שלי עף.
בצדק, ובכל זאת זה מבאס לאללה.
עכשיו אני הולכת לראות את הפרק.

spiceupmylife1

New member
מהההההה?????

העיפו את דיימונד ??? :-O

*הלם*

ההופעה שלה הייתה חביבה אבל לא גרועה עד כדי כך שהיא תעוף...
חבל :\

מי עוד עף?

Moses The Fish

New member
המממ

אז בעיקרון כתבתי את ההודעה לפני שראיתי את הביצועים מהערב... עכשיו כשראיתי זה טיפה מתבהר למרות שההדחה של דאימונד עדיין איומה.

כל שופט בחר להציל שני אקטים-
דמי הצילה את ג'נל ראשונה ואת פייג' שניה. ווילי שר בלדת קאנטרי וסיסי שרה את "און מיי און" (ניקה קוסטה). סיימון די נכנס בדמי בביקורת על ווילי ואמר שאם היה לו מנטור שמבין מה הוא צריך אז היה לו עתיד בתחרות, ודקה אחרי דמי הדיחה אותו. זה ממש מבאס, אני חושבת שהיה לו המון פוטנציאל מבחינת הקהל. סיסי הרי לא תנצח בשום אופן...

בריטני הצילה את ביאטריס ראשונה! ידעתי שהיא חולה עליה בצורה לא ברורה, אבל זה היה הזוי קצת אחרי שביאטריס פישלה. את קרלי, כמובן, היא הצילה שניה. הביקורת של השופטים עליו היתה קצת מוגזמת - אני חולה על ארין, חולה עליו, אבל כל החצי השני של השיר היה חלש ממש והשופטים עפו מזה. דאימונד היתה בינונית (גם למה היא שרה את זה בכלל?!). זה רק הראה לי שגם כשהמתמודדים בוחרים לעצמם את השירים זה לא מי יודע מה, אולי עדיף שהמנטורים יבחרו להם באמת. בכל מקרה, בריטני שלחה הביתה את דאימונד וזה היה צפוי והיא גם עשתה את זה בכזו אגביות שדאימונד היתה המומה.

אל.איי משום מה בחר להציל את וינו אלן ואת טייט סטיבנס, ג'ייסון נתן הופעה פושרת ודיוויד נתן את אותו טריק שלו (לצרוח בטירוף את כל השיר). סיימון ודמי לא התלהבו, וסיימון אמר שזה לבחור בין שני סוסים שמגיעים אחרונים במירוץ. הייתי בטוחה שאל.איי יציל את דיוויד ובמקום זה הוא שלח אותו הביתה והקהל לא אהב את זה בכלל. לדעתי לדיוויד היה הרבה יותר פוטנציאל להמשך מאשר לג'ייסון שיעוף מהר...

סיימון הציל כמובן את אמבלם3 ואת ליריק145. סיסטר סי - אפילו לא טרחתי לשבת ולצפות בביצוע שלהן, הן נורא משעממות, אבל השופטים אהבו את זה. השינוי הגדול הערב היה בביקורת של בריטני - במקום להגיד לכולם שהם "אמייזינג ואנטרטיינינג" היא אמרה לכו-לם ש"אתמול לא הייתי בטוחה לגביך והיום הפתעת אותי לטובה". יופי
בכל מקרה, 1432 שרו את "סקייסקרייפר". זה היה מאוד דומה לאודישן שלהן בבית של סיימון, אותו טריק, ויש לי וידוי מביך: אני חולה על השיר הזה.
הרבה לפני שידעתי ששרה אותו כוכבת דיסני
. בכל מקרה, דמי אמרה להן שזה היה יותר טוב מהאורגינל - ממש לא. זה שיר שקשה לפשל איתו וציפיתי ליותר - לורן קצת קילקלה את הסוף, אלי לא הצליחה לשיר את התווים הגבוהים בפזמון האחרון ונשארה בנמוכים וגם גנבה לדמי את כל השטיקים של האורגינל.
סיימון נאם נאום כזה של "אנשים יופתעו מהבחירה... אני מחבב אתכן (1432) אבל אני צריך להחליט מהראש" וכו' ובסוף העיף את סיסטר סי, וגם הוסיף ש"אני לא יכול לחיות עם השם הזה, 1432" אז עכשיו יחליפו להן שוב את השם - והקהל מוזמן להציע הצעות באתר התוכנית

מה שהיה הכי מוזר, ואולי צפוי ומתבקש, הוא שבסינג אוף כולם שרו בלדות בלי שום פירוטכניקה, כוריאוגרפיה ובלאגנים ולכולם השופטים אמרו שהם השתפרו נורא. אז רגע, מה זה אומר על כל הקונספט האירוויזיוני והגרנדיוזי של האקס פקטור?

ifatkd

New member
בלבלת אותי לחלוטין עם ההודעה שלך

עד כמה שאני יודעת דמי לובאטו שרה אותו במקור, לא?

ifatkd

New member
מההודעה השתמע כאילו מישהי אחרת שרה אותו

ומאחר ואני לא כל כל כך (טוב בכלל לא) מכירה את דמי, אז לא ממש הייתי בטוחה

andre93

New member
אני יכול להבין למה בריטני

העיפה את דיאמונד. יש לה 3 בנות בגיל 13 שדי דומות אחת לשניה. בריטני לא צריכה מעמסה כזו. מצד שני ארין ריי די מיותר בתחרות אז היה עדיף כבר שלפחות הוא יודח.

spiceupmylife1

New member
נכון בטח בגלל שזו

"הזדמנות שניה " של ארין אז נתנו לו את הפריבילגיה להשאר עוד תוכנית
אבל לא נראה לי שהוא יחזיר מעמד עוד הרבה
2 הבנות הרבה יותר טובות ממנו לדעתי

omer719

New member
אותו דבר?

לטעמי הן לא דומות בכלל... לכל אחת יש קול שונה. נגיד לביאטריס אין קול ממש גדול כמו של דייאמונד. ולקרלי יש את הקול הכי יציב שמתאים יותר לסגנון מסויים. קיצר עדיף שלוש בנות כאלה מאשר לקחת מישהו כל כך סתמי כמו ארין.

andre93

New member

זה אף פעם לא מצב אידיאלי כשיש לך 3 בנות בגיל 13. אני מסכים שעדיף מצב כזה מאשר שארין ימשיך וגם אני התאכזבתי מההדחה, אבל אני יכול להבין את ההחלטה של בריטני( אלא אם כן היא מאוהבת בארין וזו כבר סיבה אחרת)

lakilaki12

New member

מרוצה מכל התוצאות חוץ משל סיסטר סי ( למרות שזה היה צפוי , לא היה להם סיכוי, אבל הם היו ממש טובות אתמול)
ודיאמונד שעפה רק בגלל בחירת השירים האיומה.

אני ממש ממש שמח שביאטריס נשארה, במיוחד אחרי ביצוע מאכזב שנבע מבחירת השיר האיומה.

LeAnnDylan

Well-known member

שום בחירה לא הפתיעה אותי. יחד עם זאת, מציתי את התוכנית. אחרי שדמי הצליחה להרוס את ג'נל וסיסי, סיסטר סי היו התקווה היחידה שלי לענין כלשהו בעונה, וגם הוא הסתיים עכשיו.
חבל. היה לעונה פוטנציאל לא רע.

omer719

New member

לא לוותר!
לא אהבת את הביצוע של סיסי?! זה היה ממש מעולה!
ולטעמי ג'נל עדיין בסדר. והינה גם סיימון זרק לה שהיא עשתה לה שינויים כדי להפוך אותה להיות דומה לעצמה, לדעתי בשבוע הבא יהיו הרבה שינויים משמעותיים בביצועים של כולם.

is00

New member

הראשונים לדעת מי ממשיך ומי יצטרך לשיר על המשך דרכם הם הקבוצה של דמי – ג'נל גרסיה, ווילי ג'ונס, סיסי פריי ופייג' תומאס. דמי החליטה להעביר אוטומטית את ג'נל גרסיה(כצפוי) ואת פייג' תומאס. טוב לזה לא ממש הייתי מוכן. הייתי בטוח שהיא תעביר את סיסי. ז"א שווילי וסיסי יצטרכו להילחם ביניהם על המקום בשבוע הבא.

סיסי עלתה ראשונה לשיר. היא קצת זייפה וגם הייתה קצת משעממת. בעיקר בחצי הראשון של השיר.

הביצוע הקולי של ווילי ג'ונס היה בהרבה חלקים של השיר נמוך מדי, לטעמי וגם היו לו כל מיני תווים לא ברורים, שאני לא בטוח אם לקרוא להם זיופים, או שהוא פשוט קצת פספס אותם. בכל מקרה, גם הביצוע שלו היה קצת משעמם, לטעמי.

כרגע, סיסי יותר מעניינת אותי, אז אני מקווה שדמי תשמור אותה, והיא אכן בחרה לשמור אותה.

הבאים בתור לשמוע את גורלם הם הקבוצה של LA – ג'ייסון ברוק, דיוויד קורי וינו אלאן וטייט סטיסנס. LA בחר לשמור את וינו אלאן וטייט סטיבנס. משמע ג'ייסון ודיוויד בסכנת הדחה.

הראשון לשיר הוא דיוויד קורי. ממש, אבל ממש לא אהבתי את העיבוד מחדש שהוא עשה לשיר של קלי קלרקסון. גם הקול שלו היה גבוה מדי, כמעט לכל אורך השיר. אני אצדיע לו על ה...מקוריות, נקרא לזה, אבל לטעמי זה היה די גרוע!
לביקורת של דמי על הביצוע.

ג'ייסון ברוק – טוב הביצוע הזה היה פי 100 יותר טוב מהביצוע שלו, אתמול, רק חבל שהוא הגזים קצת יותר מדי בשירה שלו בחלק מהשיר. הוא לא כוס התה שלי, אבל הוא בהחלט היה טוב יותר מדיוויד קורי, ומגיע לו להישאר,לדעתי. LA בחר בג'ייסון. החלטה נכונה, לדעתי.

הבאים בתור לשמוע את גורלם הם הקבוצה של בריטני – ביאטריס מילר, דיאמונד וויט, ארין ריי וקרלי רוז סנינקלר. בריטני בחרה להציל את ביאטריס ואת קרלי. משמע דיאמונד וארין יצטרכו להוכיח לבריטני למה הם צריכם להישאר...

ארין עולה ראשון ו...הוא נתן ביצוע טוב, אבל בדיוק כמו אתמול הוא הצליח בעיקר לשעמם אותי. הוא טוב, אבל הוא לא כוס התה שלי.

הביצוע של דיאמונד רק הוכיח לי שוב שהיא הרבה יותר מגוונת ומעניינת מארין, אבל אני מקווה שאם היא תישאר היא תלך יותר לכיוון של ההופעה מהלילה הקודם, מאשר לבלדות.
בריטני בחרה להשאיר את ארין, ומה שהיא הצליחה להוכיח לי זה, שהדבר היחיד שמעניין את התכנית הזאת זה הכסף מהמצביעים(סליחה - מצביעות), ולא הכישרון. מעניין כמה שבועות הוא ימשיך לשעמם אותי למוות עד שידיחו אותו מהתכנית. אני נותן לו 3 שבועות, גג.

אחרונים לגלות את גורלן הן הקבוצות של סיימון – 1432, אמבלם 3, האחיות C וליריק 145. סיימון בחר להציל את אמבלם 3 ואת ליריק 145. משמע 2 להקות הבנות יצטרכו ללכת ראש בראש כדי לזכות במקום שלהן בשלב הבא.

האחיות התחילו ו...וואו הן בחרו שיר לא טוב, לדעתי. לא שהביצוע היה רע, אלא שאני חושב שהוא לא ממש הלם אותן ויצא קצת משעמם מדי. אגב לאחות השחרחורת יש קול קאנטרי ממש טוב!

1432 הפעם בחרו את השיר בעצמן, אני מניח ו... בחירת השיר הייתה נכונה, אני חושב, אבל הביצוע לא היה טוב, כי במקום להישמע כמו להקה הן נשמעו כמו 5 סולניות שבמקרה נזרקו לבמה לשיר שיר ביחד. איפה ההרמוניות המשותפות? איפה הליווי הקולי לחברות האחרות בלהקה במהלך הסולואים שלהן? איפה העבודה המשותפת? בקיצור הן שוב אכזבו. בכנות, היחידות שלטעמי עשו עבודה טובה בשיר הן נורמני וקאמילה.

במי אני הייתי בוחר? אני לא יודע, כי סיסטר C היו טובות יותר, אבל הפוטנציאל של 1432, לטעמי, גדול יותר, רק צריך לדעת איך להוציא את זה מהן. סיימון בחר להשאיר את 1432. אני ממש מקווה שבשבוע הבא 1432 יתחילו להראות את הפוטנציאל האמיתי שלהן ויתחילו ממש לתפקד כלהקת בנות ולא כ- 5 סולניות שנמצאות רק במקרה על אותה במה. אה ו... אם אפשר שהן יישנו שוב את השם שלהן. תבקשו הצעות מהמעריצים שלכן, אם צריך!

אה רגע... סיימון החליט לשנות להן את השם ולקח את זה לציבור. אני מקווה שהשם שהן ייבחרו יהיה הרבה יותר מוצלח!

omer719

New member
3 שבועות?

פירגנת לו
הוא שיעמם עד כה, לא נראלי שזה יחזיק.
אני ממש מקווה עכשיו שיהיה ווילד קארד! עכשיו שיש מישהי כמו דיימונד שחייבת לחזור!

is00

New member
3 שבועות, גג.

יש לו כרגע מספיק מעריצות להחזיק אותו כמה שבועות בתכנית, נראה לי. כמובן זה בתנאי שכל שבוע תהיה הדחה אחת, כן. אגב, בהתחשב בזמן שנותר עד לסיום העונה(קצת פחות מחודשיים) נראה לי שיש סיכוי גדול שכל שבוע(או כמעט כל שבוע) הולכת להיות הדחה כפולה.

omer719

New member
מה נסגר

בריטני מחרבת את הקבוצה שלה

מה יהיה? גם הבחירות הגרועות כל כך של השירים אתמול, והשיר היחיד שאהבתי - של דיימונד, היא העיפה? והיא הייתה כל כך הרבה יותר טובה מארין גם אתמול וגם היום וגם בכלל. אוף.

דמי כמעט והרסה את הכל כשהיא העבירה את פייג' עוד בהתחלה. מה נראה לך? אבל למזלה היא התעשתה. ודווקא יצא טוב שסיסי קיבלה הזדמנות להפציץ

חוץ מזה הכל צפוי ורגיל, לרגע קט חשבתי שסיימון ישאיר את סיסטר סי, ולא היה אכפת לי באמת, אבל גם הוא לא הפתיע. רק שהוא משנה שוב את השם. אבל תודה לאל.

andre93

New member
לסיכום ערב התוצאות

היה שיפור יחסי מהפרק הקודם, בלי אפקטים מיותרים, כל מתמודד שר בלי הסחות דעת.

דמי העמידה להדחה את סיסי ו-ווילי. הייתי מעדיף לראות את פייג' במקום סיסי אבל זה היה שווה את זה בשביל שסיסי תחזור לעניינים ותראה באמת למה היא מסוגלת. אני מודה שהביצוע של סיסי לא היה טוב בכל חלקיו ובסוף היה די מוזר עם הפגנת קול מיותרת אבל הכיוון הוא נכון בשבילה ובסה"כ היא החזירה לי את האמונה בה. אין לי כוח לווילי, הוא משעמם אותי. טוב שהודח.

אל איי העמיד להדחה את ג'ייסון ודייויד. צימוד מוזר לדעתי. הייתי מעדיף שאל איי יעמיד להדחה את טייט וג'ייסון ואז ידיח את טייט. דייויד נתן את כל כולו, אהבתי את הביצוע. ג'ייסון השתפר פלאים מהביצוע הקודם שלו אבל עדיין לא קיבלתי את ג'ייסון של האודישנים. היו רגעים של זיופים... בסה"כ אני חושב שאל איי הרס לקבוצה שלו כל סיכוי להגיע לשלבים הגבוהים כשהדיח את דייויד שיכל להשיג קולות מהקהל הצעיר.

בריטני העמידה להדחה את ארין ודיאמונד. צימוד הגיוני לחלוטין. לא אהבתי את הביצוע של ארין, הוא משעמם אותי. מהצד השני אהבתי מאוד את הביצוע של דיאמונד. התאכזבתי כשבריטני הדיחה דווקא את דיאמונד. יכול להיות שהשיקול שלה נבע מהעובדה שיש לה 3 בנות בגיל 13 בקבוצה וזה יכול להזיק לה בהמשך מחשש לפיצול קולות.

סיימון העמיד להדחה את סיסטר סי ו- 1432. גם עם הבחירה הזו הסכמתי. ביצוע טוב של סיסטר סי אבל אני לא מתחבר אליהן... זה מצויין ש- 1432 הועמדו להדחה כי חיכיתי לקאמבק שלהן. הן בהחלט חזרו לעצמן ונתנו ביצוע יפה מאוד. הסגנון הזה יותר טוב להן. הרמוניות לא היו כאן ואני מקווה שהן יעבדו על זה. אבל בסה"כ יופי של קאמבק. שמח שסיסטר סי הודחו ובכלל לא מופתע. איזו עוד אפשרות היתה לסיימון?

בסוף הערב סיימון החליט לתת לקהל לבחור שם חדש ללהקת הבנות. זה צעד שייתן להן דחיפה אדירה והרבה יותר פופולריות בקרב הקהל. הקבוצה של סיימון נראית כרגע נוצצת מתמיד. אמבלם 3 השתפרו פלאים מהאודישנים, ליריק 145 נותנים את מנת הבידור המשובחת היומית וליילאס שהקהל יבחר להן שם חדש וזה יכול להביא אותן בסופו של דבר לגמר.

ifatkd

New member
כל הדחה הייתה מוצדקת

הקבוצה של דמי
היה ברור שהיא תעלה את ג'אנל ופייג'. ואז נותרו סיסי ווילי.
אמנם, אישית, אני לא מסוגלת לסבול את סיסי (אלוהי הצביעות התרכזו בבחורה אחת, אני מעדיפה אותה כ-CTB שהיא הייתה באודישנים) אבל ווילי הוא חלש, ואכן לא הצליח בשום שלב להגיע לרמות של האודישן שלו, שהיה מדהים. עכשיו נותר רק לקוות שסיסי תעוף בשבוע הבא (לא לסקול אותי
)
וקריאה לסדר : דמי יקירתי, אל תקלקלי לנו ככה את ג'אנל, היא הפייבוריט שלי מהאודישנים, בדיוק כמו שהיא הייתה.

הקבוצה של אל איי
אני שמחה שג'ייסון נשאר, אני מתה עליו והוא הפייבוריט השני שלי. רק נותר לתת לו שיר ענק שיתאים ליכולותיו הקוליות שהן מדהימות.
ביי ביי דייויד קורי. בפעם הבאה תשדל לא להשמע כזה מתבכיין בשירים, מדובר בשיר אהבה FCOL, אז למה היללות למה?

הקבוצה של בריטני
אז ככה, לא אכפת לי מה אמרו השופטים, דיימונד הזו פשוט שרה גרוע בערב הראשון, ובערב השני, היא אולי שרה נהדר אבל היא ילדה בת 13 לעזאזל, ושיר כזה פשוט לא מתאים לה. אובר דרמטיות, ואובר "רגשות" לילדה כזו. שתחזור עוד 3-4 שנים, והיא תהיה מעולה.
וכן, מה לעשות, אולי ארין היה ווקאלית פחות טוב ממנה, אבל הוא חביב הבנות, ג'סטין ביבר סטייל. וחביב הבנות זה X פאקטור. זה מוכר תקליטים. זה גורם לילדות קטנות לבכות וזה מוציא מהן (או מההורים שלהן) הרבההה כסף. אז ההחלטה שלה הייתה מעולה. אני מאוד מחבבת אותו. הוא מקסים בעיני.
קריאה לסדר: ביאטריס יקירתי, את חייבת להפסיק לבכות! אלוהים תשתלטי על עצמך GIRL, זה לא פוטוגני. אני כבר יכולה לראות את ההתמוטטות סטייל הילדה מהעונה הקודמת (אני גרועה בשמות) רק פי מאה יותר, ביום שהיא תודח. הרבה כדורים. טונות

הקבוצה של סיימון
ברגע שאמבלם 3 עברו, לא ממש עניין אותי מי יודח. שתי הקבוצות המאולתרות גרועות בעיני באותה המידה (באחת צורחים, בשניה מזייפים) וסיסטרס סי, עם כל הקול הענק שיש להם, לא מצליחות לשדר כלום חוץ משלוש מלכות קרח (
יונית לוי, מאחורייך). טה טה, סיסטרס. you wont be missed.

זהו סיימתי לחפור,
שבת שלום לכולם

למעלה