6x05

למרות ששודר ביס..

אלזבת׳ ולאנה!!
מצחיק שבנתיים העונה הזאת עוקבת אחרי המיטה של קלינדה (קארי, סופיה, לאנה)

פיטר
הוא מציק, סופסוף אלישה יצאה עליו והורידה אותו מהעץ שהוא טיפס עליו.. אהבתי שהיא עדיין ״בחרה״ בפין..
דיאן
היא אדירה!! והג׳וק
יאללה שתעיף את לוהקרט/גרדנר/קנינג.. בטח דיוויד מתחרט שהזכיר לה.
קלינדה הזאת
עד שהיא מקבלת זמן מסך ו״עלילה״ הורסים אותה..
&nbsp
לא כזה אהבתי את הסוף עם האקר, אבל שיהיה..
אגב, לא אמרו שרינה עזבה את אלזבת׳ ובגלל זה היא רצתה לעבור ללוקהרט/גרדנר או פלורק/אגוס, משהו על זה שהיא ולאלזבת׳ לא ״משדרות על אותו הגל״?!

LeAnnDylan

Well-known member
חיכיתי יפה שיסתיים כדי שזה לא יהיה ספוילר

אז קודם כל - אומייגאד!!!! לאנה!!!@#$@#

מישהו שם מקשיב לי והחליט להחזיר אותה לתוכנית. אנד גט דיס - זה לא הפרק היחיד העונה שהיא תופיע בו!!@!$#@ אהעאהעה |פנגירלינג|
וגם, הייתה לה מלא נוכחות בפרק. לייק, אם הייתי מרכזת את כל ההופעות של יחד מהעונות הקודמות היה מסתכם בפחות זמן מסך ממה שהיא קיבלה היום אז בכלל הייתי מאושרת ולא שמתי לב לשום דבר אחר.
פשוט ישבתי מול המחשב והרעתי בהתלהבות כל פעם שהראו אותה.
כן, אני צריכה טיפול תרופתי.
אניווי, צפיתי עכשיו שוב בפרק בניסיון להיות קצת יותר מרוכזת בכל שאר הסצנות שלא כללו את לאנה כדי להבין אם הייתה עלילה מעבר לאומייגאד לאנה חצי ערומה!!!@#$@#%$#@

אז היה קצת פיטר. והוא היה קצת דוש בהתחלה אבל בסוף הוא יצא מלך וחזר להיות הסקס מהלך שאהבתי במשך כל העונות הקודמות

אגב, רק אחרי שהראו את שתי התמונות זו מול זו, פתאום קלטתי כמה הוא התבגר והשתנה במהלך העונות. היה סקסי בעבר, וגם עכשיו, הסילבר פוקס הזה עדין עושה לי את זה

&nbsp

פין עדין מיותר לי
דיוויד לי |פיהוק|
קרי וקלינדה זה כזה רג'ינה ג'ורג'- "סטופ טריינג טו מייק קרלינדה הפן"

&nbsp
סייד נוט - אני לגמרי עם דיאן בענין הג'וקים.
אם יש משהו שהוא דיל ברייקר עבורי זה ג'וקים

חת'כת חיה דוחה. בעע

יאללה! חזרה ללוקהארט גרדנר!!

LeAnnDylan

Well-known member
אה ואומייגאד כמעט שכחתי

אני עדין מנגבת את הריר מהמקלדת אז שכחתי את אלזבת'!! היא אדירה!
פשוט אדירה!!
צריכה להפוך אותה לדמות קבועה!
&nbsp
ומישהו יכול להסביר לי מה אורסון עושה בסדרה? הוא מופיע בכל כך הרבה תפקידים שוליים בכל מיני סדרות שאני לא מצליחה להבין מי הוא, בכל השייחה שלהם בהתחלה הייתי בטוחה שהוא איזה רוצח סדרתי שהיא ייצגה מתישהו ולא הצלחתי להיזכר מתי הוא הופיע בתוכנית ובאיזה הקשר.
מצד שני. זה כולה אורסון. לא באמת אכפת לי ממנו.

הוא ביצע את החקירה נגד איליי בעונה הרביעית..

ואלזבת ייצגה את איליי ושם הוא התחיל איתה תמיד (התחיל במובן הקריפי כמובן)..

LeAnnDylan

Well-known member
וואי

אפילו לא מצלצל מוכר, ממש שום כלום.
נראה לי שאחרי הפרק האחרון של לאנה שנכנסתי בטעות ל-IMDB וגיליתי שזה אכן הפרק האחרון שלה והיא לא הולכת להופיע יותר, פשוט הפסקתי לשים לב למה שקורה בסדרה והכל היה כמו רעשי רקע

או זה או שאלצהיימר משתלט

&nbsp

אז עכשיו שהיא חזרה את צריכה לראות הכל מהתחלה

בעיקרון, בהתחלה חקרו על פיטר ובגלל שאיליי לא רצה לשתף פעולה נפלו עליו.. איליי ביקש מאלזבת׳ לייצג אותו ואורסון פשוט התחיל איתה בכל הזדמנות..

&nbsp
עם ברי זה לא היה קורה

LeAnnDylan

Well-known member
נראה לך?!

אני לא יודעת איך שרדתי את הפעם הראשונה עם כל כך הרבה פרקים בלעדיה. אז עכשיו לעשות את זה שוב?!
הל טו דה נואו!
וכן, עדין לא נשמע לי מוכר. משום מה כל פעם שאני מנסה לדמיין אותו אני מדמיינת אותו עם סכין מדממת ביד.
אתה בטוח שהוא לא היה רוצח סדרתי?
&nbsp

עם כסא גלגלים או שבלי?!

והזכרת לי עכשיו מה האמא המטורפת שלו עשתה לברי

LeAnnDylan

Well-known member
חח נראה לי עשיתי מיקס בין הדמות שלו בדספרט לבין הדמות שלו

ב-Believe.
קיצר תמיד הוא משחק איזה מישהו שלא מאובחן כפסיכופת..

עזבי את פיטר, ראית את אלישה אז והיום?!

מגניייב לא ידעתי שהיא חוזרת לעוד כמה פרקים.. נראה לי בסוף קלינדה, סופיה, לאנה וקארי יחגגו באיזה לילה סוער..

ופין חמוד!!
!!

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שלא

כאילו, הייתי צריכה לחזור עכשיו לפייסבוק כדי לראות את התמונה שלהם יחד שוב כדי לטרוח להסתכל עליה

הייתי עסוקה בלבהות בו. כפרעליו^^
&nbsp
ואני לגמרי מוכנה ללילה סוער של קלינדה, לאנה וסופיה. אבל מה הצורך המיותר הזה לדחוף את קרי לשם?
אני מוכנה להחליף אותו!
&nbsp
ופין צריך תספורת חדשה. אני לא יכולה לקחת אותו ברצינות כשהוא נראה כמו ילד וראיטי בן 12 שמנסה למכור לך עוגיות או סבונים (או עוגיות בטעם סבונים) על מפתן הדלת.

כי מהעונה הקודמת דוחפים אותם להיות ביחד..

ופין באמת צריך תספורת חדשה, או לחזור לקודמת.. בכל אופן רק שישאר

LeAnnDylan

Well-known member
אז מה,

ניסו גם לדחוף את וויל ואלישיה להיות ביחד ו.. וול, כולנו יודעים איך זה נגמר...
האמת שלא אתנגד שקרי יקבל את אותו גזר הדין של וויל.
אם כי עושה רושם שאם כבר מישהו מהם יקבל את גזר הדין של וויל, זו דווקא קלינדה..

אבל בשלב מסוים אמרו שוויל-אלישה הגיע לשיא בעונה השלישית..

דווקא יש מצב, אם כל הזמן מסך שהיא מקבלת פתאום..

LeAnnDylan

Well-known member
לקאסט

כבר יודעים שזו העונה האחרונה של קלינדה אז עושה רושם שלאט לאט מחפפים לנו את הדמות שלה מהמסך.
היית חושב אבל שאם מחפפים אותה, יתנו במקביל יותר זמן מסך לרובין, אבל אולי זה יגיע בהמשך.

דנה1982

New member
לא ידעתי את זה...

למה לא קראתי את הכותרת לפני שנכנסתי להודעה, למה

&nbsp
ואגב, כרגע באמת שאין לי בעיה לחיות בלי קלינדה. בכלל, גם קלינדה וגם רובין כבר חסרות חשיבות בסדרה.

LeAnnDylan

Well-known member

אם אלישיה אכן נכנסת לתפקיד פרקליטת המדינה, והעלילה תחוג יותר סביב הסיפור הזה, באמת שאין הרבה מקום לקלינדה/רובין.
אבל אני מניחה שעדין יראו לנו מה קורה עם קרי/דיאן וכל החבר'ה במשרד שם לכן כן יש מקום לחוקרת, אבל אולי בתדירות הרבה פחות גבוהה משהורגלנו.

דנה1982

New member
אני דווקא מחבבת את התספורת החדשה שלו

נכון שבאופן כללי אני אוהבת שיער קצוץ אצל גברים, אבל עליו זה בכלל סקסי...
&nbsp
אני תומכת בזוגיות פין-אלישה לחלוטין. לא רוצה אותה עם פיטר, ואם כבר הרגו את וויל, אז שיהיה מישהו נאה להסתכל עליו... פיטר לא בא לי בטוב, סורי, הויכוח בפרק הזה הזכיר לי למה הדמות שלו דוחה בעיניי. הוא יותר מידי מזכיר לי את ביג, ושנאתי את ביג (ושנאתי את כריס נות' בגלל ביג).

למעלה