יש לי חברה חדשה !

אני לא רוצה ממך שום דבר

אבל אני יודע שאם שמת את התמונה של חברה שלך פה אז אתה מצפה לתגובות אבל אין מה לעשות לא כולם חושבים כמוך. ואני לא חושב כמוך וזאת המכוערת הזאת שאומרת שאני מקנא אז אבא שלה מקנא בגלל שאני לא חושב שהיא יפה אז אני מקנא?

OK כנס ../images/Emo27.gif

א' - לא ראיתה אותה ,אז אתה לא יכול לקרוא לה מכוערת , ותאמין לי , היא מה זה לא מכוערת ! ב' - אני לא אמרתי שאתה קנאי , אז אל תשאל אותי את זה וג' - אתה צודק , לא כולםם צריכים להגיב כמוני , ואני מצטער שקיללתי אותך מיקודם , אתה דווקא הגבתה יפה , נגיד החרא הזה למטה , שמקלל , צריך ריסון ,, ממך אני מבקש סליחה ! מקווה שהעניין בננו סגור גבר.....

אחי העניין סגור

ויש משהו חשוב שאני רוצה להגיד לך אחי לא אמרתי שהיא מכוערת... אמרתי שהיא לא יפה (והתכוונתי לתמונה...) לא ראיתי אותה במציאות אז יכול להיות שהיא יפה כמו שאתה אומר

yuviz

New member
אנשים SHOW ME פירגון!

אלי היא כוסית שחבל על הזמן תתעלם ממי שאומר שלא הוא מ-ק-נ-א! לא מרגישה טוב.. אין לי כח לריב עם אף אחד אז תעזבו אותי!

yuviz

New member
איזה מותקקקקקקקקק

יא דורש אחד! המ"י חח איזה מתוק היית

יובי, חזרתתת!

מה קורה? למה לא מרגישה טוב? זה בגלל השתלטניות? חחח, מקווה שלא! תרגישי טובבבבבב

yuviz

New member
היה לי ריב עם חברותיי!

אבל חוץ מזה אני בשפעת.. מקווה שתישאר עד יום ראשון שאני אפסיד גאומטריה!! (יש לנו יום גאומטריה) דונט פורגט! ואני קצת מבואסת.. כי נשארתי לבד.. אבל יעבור

יום גאומטריה?

מהההההההההההההההההההההההההה? איפה, מה, מתי, למה, מי אמר?!?!?!?!?!?!
אין לי מושג... עם מי רבת? עם א.ע.א?

yuviz

New member
יאפפ.. :( איתם!!

פשוט צריך להביא רק גאומטריה כי היא מתחילה איתנו את ההשתקפות משהו כזה בגאומטריה.. חפיפה.. זה מה שהיא נתנה לנו דף עליו!!

אהההה, נכון!

אל תדאגי, אם לא תשלימו (ואתן תשלימו) תהיי איתי! במילא ל.ט יהיו ביחד אז... בואו נהיה א.י... חחח

למעלה