יש לי חברה חדשה !

אלייייייייייייי כנססססססססססס

יואוווווווווווווווווו אני יוכלללללללללללללללללל אותך!!!!!!!! איזה מאמייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

איזה מותקקקקקקקק

אתה בטוח שאתה לא כפיל של ידיד שלי? כי אתם אותו בנאדם! אפילו כשהייתם קטניםםםםם...

אולי... ../images/Emo3.gif

אבל לא נראה לי.... לא קוראים לו אלי... אולי אתה מתחזה?! חח, סתאםםם, אני כבר שיננתי: אלי ביטון יש רק אחד... חחח

מי מתחיל עם חברההה שליי??

בוא הנהה... תתחיל להוריד הילוךךךך... הבנתתתתתתתתתת??? עד לחברותת שליי.. למה אתה נראה יותר טובבב??? אתה בטח מקנא.... היית מת שהיא תצא איתך.. אז תתחיל להרגיע את עצמךך!!!! לפני שא ני ירגיעע אותךך!!! אל תתעסק איתיייי..!!

אה נכון, שכחתי שכתבת...

חחח, היום אני מבולבלת... אבל העיקר שמצאתי תחפושת!

חחח

של ה"ראש כחול"... זוכר - שיער כחול, אודם כחול, חולצה לא כחולה (וגם מכנסיים לא כחולים) ולכתוב על החולצה: ראש כחול... חחח אני רצינית!

למה?!

זה שווה, מקורי, לא תינוקי, והראש שלי יהיה כחול! (במובן של הצבע...) חחח ואני מבקשת: לא לקרוא לי שרוטה... סיפור אישי...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

היא שאלה אותי אם אני מעוניין בקשר שלשום , והיום אמרתי לה שכן , בערך ב13:00 שהיא היתה בדרך הביתה מהקניון ואני ההיתי במרפסת , ודיברנו באמצאות הטלפון , עוד משו ?!

חחח לא...

סתם משעמם לי...
חחח, תספר לי סיפור! (אנימרגישה כמו ילדה מפגרת בגן...), אבל סיפור מצחיק ושרוט!!! (המ"י...) אוףףףף, אני עד כדי כך משועממת...

עזוב את הבקשה...

זה היה רגע של אי שפיות זמנית..... ממצב? (או-הו... התחלתיעם הדברים האלה... עזוב...)

למעלה