בריאות
לרביעי-חמישי

perach1or

New member
בכי 24-7

הקטן שלי בוכה כבר כמה ימים באופן קבוע מסביב לשעון. כבר מתפוצץ לי המוח. כולם אומרים שזה שינים. נמאס לי לשמוע שכל פעם שמהו מציק לו ש'זה בטח שיניים'. הוא לא ישן לא ביום ולא בלילה. וכל הזמן בוכה. רופא לא ראה שום דבר בעייתי. אני על סף יציאה מדעתי
כמה אפשר לשמוע את הבכי הזה כבר!?!?@?!@?!?!@?$?!@#%?^@?#%^?

sagilgul

New member
זה לא נשמע נורמלי ביכלל !

לא הגיוני שילד יבכה 24/7 בלי שום סיבה נראית לעין... בדקת אותו בכל הגוף כולל כל החורים ? בן כמה הוא ? אני במקומך במצב כה קיצוני מבקשת הפנייה למיון, שיבדקו מה יש לילד.

kukilida10

New member
בדקת שיערות באצבעות?

אולי הטוסיק אדום ומגורה? אולי באמת השיניים,אצלינו לא ראו אפילו נפיחות בחניכיים והן פשוט יצאו..אולי את לא מצליחה לתפוס את השינה שלו בזמן? והוא נהיה עצבני ואז קשה לו לישון?

mitmit11

New member
בקשי הפניה למיון. אצלנו לפני כמה ימים...

הילד היה מעוך ונודניק. בכיין שבא למות - היינו בטוחים ששיניים ואפילו זיהינו איפה הן יוצאות (ממש חכמים גדולים). יום ראשון בערב מתעורר כל חצי שעה, אין חום, אמרנו שמשהו מציק לו וקיבל אקמול כדי להרגיע. אגב - בראשון בבוקר היינו אצל רופא הילדים שעשה לו ביקורת ומצא ילד תקין. בלילה הילד מתעורר ובוכה צרחות גיהנום שעה וחצי. כלום לא מרגיע אותו: לא אמא לא אבא לא אוכל ולא הדוד חיים... החלטנו שהולכים למיון. קיבלתי הפניה מאחות בטלפון. מספירת דם ראשונית עלה שיש זיהום כלשהו. בדיקת שתן ראשונית הראתה דלקת בדרכי השתן - לבן
בגיל שנה וחצי
בינתיים, שם במיון, החום עלה ל-40 (הצרחות עזרו לזה). נאלצו לקחת תרבית שתן עם קטטר ודם מהוריד + אנטיביוטיקה לוריד. התברר שיש לו חיידק איקולי בשתן ומזל שעלינו על זה בזמן כי בטיפול מאוחר עלול להיגרם נזק לכליות. קיבל עוד יומיים אנטיביוטיקה בזריקה לשריר + 5 ימים בסירופ. תענוג. ברור לי שזה משהו חריג, רופא הילדים כמעט נפל מהכיסא כשסיפרתי לו בשני בבוקר על הלילה שעבר עלינו. הלקח הוא - כשאת מרגישה שמשהו לא בסדר תדאגי שיהיה בירור מעמיק. ספירת דם קטנה יכולה לשלול או להוכיח הרבה דברים.

whynot5

New member

כל הכבוד על העירנות. חשוב מאוד, גם כשרופא ילדים פותר אותך ב-"זה שום דבר", ללכת לבדוק, ותמיד תמיד להקשיב ל-

perach1or

New member
תודה רבה על העיצות הטובות

כמה שעות אחרי שכתבתי את ההודעה הוא התחיל להשתעל מוזר לנשום בכבדות ולהישמע צרוד. זה היה נשמע ממש מפחיד. הלכנו למיון וגילנו שהתפתחה לו בצקת בגרון שהקשתה לו על הנשימה. נתנו לנו סטרואידים ואנחנו צריכים לעשות אנהלציה פעמיים ביום ולקחת 3 כד' של סטרואידים כל יום. חזרנו מהבית חולים ב-2 בלילה, קטנטן קם כמה פעמים בלילה, התעורר ב-5 בבוקר, ורק עכשיו נרדם שוב. מותשת... מסכנון שלי :( מקווה שיעבור לו מהר הוא כזה חלשלושי ולא רוצה לאכול מוצקים בכלל.

Dilumaba4

New member
אולי כדאי לקחת מטפלת לכמה שעות שתנוחי...

אגב באיזה ביה״ח הייתם? היינו עם בני בקפלן - נורא.

perach1or

New member
תל השומר - גם

הרופא נתן לנו 2 כדורי סטרואידים במקום כדי שניתן לו באותו הרגע עם מזרק מים לפה. הקטנטן ירק את כל התרופה, וניגשתי לבקש כדורים נוספים. הרופא סירב בתוקף , בצירוף פרצוף חמוץ ואמר שלא נותן עוד לא משנה מה קרה. אתמול הלכתי לקנות את הכדורים. מסתבר שעשרה עולים 4.70 ש"ח. ממש מרתיח
(יאמר לזכותה של האחות שנתנה לי בסתר וביקשה שלא אגלה)

Lady D 24

New member
החלפתי מקום עבודה.

אני עובדת 3-4 פעמים בשבוע. הקטנציק נשאר עם האבא. מה איתך? מתי את חוזרת לעבוד?

perach1or

New member
התפטרתי

אמורה לחפש משהו חדש, אבל הקטנטן עדיין קם מיליון פעם בלילה, אז מחכה שזה יעבור לו

למעלה