בריאות
לרביעי-חמישי

danny242

New member
מזדהה איתך שוב

רק שאני לא יכולה להגיד שיש לי מעט תפרים כי חתכו בערך עד מאחורה
אבל אצלי בתקופה שאת עכשיו אני חושבת שאפילו כאב לי יותר מההתחלה, ממש כאילו, סליחה על הפתיחות, מישהו תופס לי למטה חזק ומנסה להוריד אותי לרצפה! נכון להיום אני כבר מתחילה לאבד את הכאב למרות שנפתחו לי כמה תפרים מהמאמץ שאני עושה עם הילדה יש מעט כאב בשעות מסויימות של היום...

שירן ע2

New member
אאוץ..

לא נעים.. גם לי נראה שנפתח שם איזה תפר.. ניסיתי להסתכל עם מראה אבל לא הצלחתי לפענח למה כואב לי ככה..
נקווה שיעבור יש לי בעיה נוספת, אולי שוב תזדהי איתי ?
אני בקושי מצליחה לשבת זקוף בכוחות עצמי ליותר מכמה שניות, אני חייבת תמיכה, כרית או אם זה בכיסא אז ממש לשבת טוב וצמוד כזה כדי להיות זקופה ו.. כואב לי גם עצם הזנב

babbyborn

New member
היי שירן

קודם כל מזל טוב! אני ילדתי לפני שלושה וחצי חודשים והיו לי מלא תפרים וכאבי תופת!! חייתי על אופטלגין ואקמול. לא הצלחתי לשבת דקה ואפילו לא לשכב! כולן אמרו לי זה יעבור ואני כמובן לא האמנתי. אבל זה עבר! אני יכולה להגיד לך שזה עוד לא חזר לקדמותו עד היום אבל אני מרגישה בסדר גמור. עשיתי המון שטיפות ואחרי שלושה שבועות רק הייתה הקלה...זה כואב ממש אני יודעת אבל זה עובר! לי גם היה קושי לתת שתן כך שכל פעם שהרגשתי שיש לי פיפי הייתי חייבת לעשות תחת מים זורמים שזה גזל לי מלא זמן. אין מה לעשות, תטפלי בעצמך טוב כדי שתוכלי לטפל בילד/ה.

שירן ע2

New member
היי, תודה

אני מקווה שזה באמת יעבור כבר זה בהחלט לא נעים אבל אין מה לעשות שבת שלום

למעלה