מי רוצה את "המראות ונחיתות" חתום מתנה?

מי רוצה את "המראות ונחיתות" חתום מתנה?

ברור שאתם!!!! הבטחתי שיהיו הפתעות בקרוב...ו"בקרוב" כבר כאן!
אז לקראת ההופעה של רונה בזאפה ב16.11, אחלק כמה פרסים שווים במיוחד
(פירוט בהמשך..)
כדי להשתתף עליכם לעשות דבר נורא פשוט וכיף
והוא לתאר בקצרה (ואפילו רצוי לא בקצרה!) את מה שאני קוראת לו "הופעת החלומות שלכם". והכוונה היא לדואט\שיתוף פעולה של רונה עם אמן אחר שהייתם מתים לשמוע!! והכללים הם ---> קודם כל לתת לדמיון לרוץ רחוק!
אבל נקבע כמה כללים יותר מפורטים כדי שלא יהיו אי הבנות.. 1. לבחור זמר\להקה\הרכב\נגן שיבצע עם רונה (לא חייב להיות בחיים, או מהתקופה הנוכחית בכלל) 2. לבחור את השיר\יצירה אותה יבצעו ביחד (אין הגבלת שפה, לא חייב להיות שיר של רונה או האמן השני) 3. לבחור את מקום ההופעה (אין הגבלה מסויימת) 4. לפרט את מילותיה של רונה כשהיא עולה לבמה ומציגה את האמן שלצידה. מצידי זה יכול להיות רונה מבצעת עם maroon5 גרסא איטלקית לפרש המהורהר בפאב אפלולי בקוסטה ריקה... אבל אני בטוחה שתחשבו על משהו יותר יצירתי
הרעיונות המקוריים והיצירתיים ביותר יזכו את 3 המקומות הראשונים בפרסים שווים!:
מקום ראשון - דיסק " המראות ונחיתות" חתום
מקום שני - סינגל של "בדרך הביתה" חתום
מקום שלישי- פוסטר של "המראות ונחיתות" חתום אז קדימה! תתחילו לחשוב בגדול
רק שימו
התחרות היא עד ה12.11 בשעה 19:00 והודעות שיגיעו לאחר מכן לא יתקבלו.
כל משתתף רשאי להשתתף רק פעם אחת.
עליכם לכלול את כל הדברים שמפורטים למעלה בהסבר בהצלחה לכולם!!

ROTEM30035

New member
וגם: עדכון רשימת תפוצה!

כל מי שעוד לא מקבל ממני הודעות מטרידות פעם בכמה זמן, הגיע הזמן. כדי להיכנס לרשימת התפוצה של הפורום, יש להגיב להודעה זו או לשלוח לי מסר עם המילים: "אני! אני! אני!" בתודה. אני.

ROTEM30035

New member
הדיסגק במהדורה רגילה

אבל אם רונה חותמת ומקדישה לך אותו זה לא מיוחד מספיק?

michali36

New member
ראשונה! רונה ו...

במשך די הרבה זמן ניסיתי להריץ באינטרנט מאחורי הקלעים את הרעיון המהפכני האישי שלי: הופעה משותפת לרונה קינן ועמיר לב. שניים מהיוצרים האהובים עליי ביותר. בינתיים זה עוד לא קרה וקצת הפסקתי לטפטף את זה. היום בבוקר הספקתי לראות את השאלה לפני שיצאתי לעבודה וכשחיכיתי לאוטובוס בתחנה החמה, הרצתי עוד כמה אופציות, דמיוניות יותר, כי עם עמיר זה עוד יקרה לדעתי... קודם כל עם האלוהים שלי - ג'ון לנון, הופעה בסנטרל פארק, ממש איפה שהסטרוברי פילדס. רונה וערן יושבים על הספסל, עם הגיטרות, שרים את Tips וג'ון מגיע מהבית, בבגדים לבנים, עם הגיטרה שלו, מתיישב על הריצפה לידם ומצטרף בפזמון. ורונה היתה אומרת - טוב, אני קצת מתרגשת, תבינו, זה יהיה נדוש מדי עבורי לומר ש"גדלתי עליו" אבל בינינו, מי לא?! הרשו לי להציג - ג'ון לנון, האיש שהיה צריך להביא את השלום אבל נרצח בדרך. הדמיון השני היה עם אריק איינשטיין, בפארק הירקון באווירה של פיקניק, לא עם מיליון צופים, הכי ספונטני ואינטימי, יום שישי בשעת השקיעה, מול מרכז השיט, על דשא מלא ומטופח, על מחצלות ושמיכות פרחוניות. שרים את 'אני ואתה נשנה את העולם', 'קח לך אישה ובנה לה בית', ואז שלום חנוך מצטרף בספונטניות והם שרים ביחד את 'בדיוק כמוך'. ורונה היתה אומרת - בחלומות הכי פרועים שלי לא הייתי מאמינה שיום אחד אנגן עם אריק איינשטיין! אריק, תעשה לי ילד!

שמי לב

יש לך רעיונות יפים ומעניינים, אבל כתוב בכללים של התחרות שכל אחד יכול להשתתף רק פעם אחת, ואני לא אתחיל לבחור מבין הדברים שכתבת. אני נותנת לך הזדמנות לבחור רעיון אחד ולהודיע לי על בחירתך

michali36

New member
אם כתוב, אז כתוב, צודקת.לא שמתי לב,

אני בוחרת את התסריט של ג'ון לנון.

נילס15

New member
טוב, הדמיון שלי התחיל לעוף כאלו שאני על רדבול

לפני שאני מציגה בפניכן את מה שבעייני תהיה ההופעה המושלמת אני רק רוצה להקדים ולומר שאני מאוד אוהבת הופעות חיות, אני חושבת שיש משהו מיוחד במינו לראות אומן שהתחברת אליו מופיע בזמן אמת ולראות את החיבור שלו למוזיקה ולמילים שנגעו בך. ולכן כשאמרת לתת לדמיון לעוף רחוק, עפתי... ההופעה המושלמת (מכיווון שמדובר בהופעה דמיונית גם הסיפור הינו דמיוני לחלוטין): לונדון, מזג אויר אפרורי ויורד מבול. אני ואהבת חיי בדיוק ברחנו מהגשם לתוך פאב קטן וחשוך במקצת. פתאם אני רואה על הבמה את רונה מכוונת גיטרה (וכמובן שלרגע אני נורא מבולבלת...). תוך כדי כיוון הגיטרה רונה מדברת אל הקהל ומספרת על המצית " I LOVE LONDON" שקנתה, ומציינת בגיחוך שהרי זאת המצית האחרונה שהיא קונה כי עישון זה באמת הרגל מגונה. לפתע רונה עוצרת, הגשם דופק על חלונות הפאב ואפשר להרגיש באויר שמשהו מיוחד עומד לקרות. ואז רונה אומרת, " את הלהקה הזאת אני באמת לא חושבת שיש צורך להציג, אז מבלי להכביר במילים מעבר לדרוש אני רק רוצה לומר שהשיר הזה מודגש לכל מי שאי פעם הרגיש שהוא זקוק למישהו". דממה אחד אחד עולים לבמה חברי להקת פינק פלויד והם מנגנים ביחד עם רונה את "Wish you were here". ההופעה, הגשם והיד בתוך ידי- אני יודעת שיותר טוב מזה לא יכול להיות. נ.ב את הפרס הראשון כבר יש ככה שאסתפק בשני ומטה

inbals87

New member
אני! אני!

טוב...אז אני קוראת כאן הרבה, אבל לא פתחתי חשבון בתפוז והייתי בין הסמויים כאן.. אבל היי, הנה אחלה הזדמנות להתחיל :) אז ככה..הופעת החלומות שלי היא... דמיינו ברזיל, מזג אוויר טרופי שכזה, ערב קייצי..רוח חמימה נושבת והשעה שם בסביבות שבע..אולי שמונה. השמש שקעה לפני דקה אבל השמיים עדיין מוארים בצבע כתום-אדום יפייפה. המקום- בר קטן קרוב לים..יש בו מרפסת מעץ ואפשר לראות את השמיים והים מרחוק...כל האור הכתום-אדום המחשיך הזה הוא מה שמאיר את פנים הבר..זה ומספר קטן של מנורות שולחן ישנות מאוד.. מקום אמנם צפוף..אבל נעים ומגניב להיות שם ממש באותו רגע. היושבים שם, מחזיקים כמעט כולם בבירות צוננות.. ואז...רונה נכנסת וכל היופי בסיפור הוא שאף אחד לא מזהה אותה!..אין התלחששויות וחיוכים..היא סתם עוד מישהיא (יפה במיוחד) שנכנסת לבר עם גיטרה. רק אני קולטת אותה ולא מבינה..אבל אני כלכך מאושרת שאני מחליטה לזרום כאילו זה מובן מאליו שאתקל בה דווקא שם. אז היא יושבת ומתחילה לכוון את הגיטרה..כשפתאום היא מזהה מישיהו מרחוק בכניסת הבר ומנופפת לו לשלום. לאט לאט הדמות מתקרב ואני מגלה שזאת בכלל אשה- זמרת ברזילאית מדהימה בעיניי, מריה גאדו. השתיים מתחבקות ואז רונה אומרת בחצי חיוך לקהל ששם: " כמה טוב להיפגש ככה לא?, כאן, גיטרות ואווירה טובה".. ואז אחרי שמריה מכוונת את הגיטרה שלה.. הן מנגנות ושרות ביחד את killing me softly. אז זהו..מקווה שנהניתם מההזיה הפרטית שלי :) ואשתדל להתחיל להגיב פה יותר!

2BeerOrNot2Beer

New member
אני! אני! אני!

את לונדון אהובתי כבר בחרו, אז אני אזוז קצת שמאלה על המפה ואבחר באירלנד. מדינה עם מבטא לא פחות סקסי. הפאב אפלולי ועל הקירות דגלי אירלנד ולפריקונים, בחוץ גשם קל וגבעות ירוקות, בפנים האווירה חמימה והבירות צוננות. אני אזמין פיינט של לונדון-פרייד ואחריו אסמן לבחורה בשולחן ליד "יאללה רונה, נראה לי שהגיע הזמן". אנחנו עולות יחד על הבמה. הקהל דומם אפילו שאיש לא מכיר ומנגנות את ICE, אם הקהל לא היה כה אנגלו-סקסי הייתי בוחרת את "במערכת הדם" אבל הם לא יבינו. משם נמשיך לקאבר לשיר של להקת Guns&Roses בשם paitience ואולי גם את Take this bottle של FNM, כמה שירים של איימי ווינהאוס, כמה שירים ג'ניס ג'ופלין, כמה שירים מכל זמרת רוק אפלולית אהובה ששכחתי ובינהם גם כל היסטוריית השירים באנגלית של רונה. ההופעה אקוסטית, שתי גיטרות ושתי זמרות. אצלי בראש זו רונה שלא ראינו מעולם אבל תמיד רצינו לראות. רוקרית אמיתית. באמצע ההופעה אנחנו מסמנות לקהל שהערב רק התחיל, יש לנו אורחת מיוחדת. מאד מיוחדת. היא עולה בשמלה שחורה ומתיישבת על הפסנתר מאחור. "תודו שזה לא ציפיתם" אומרת רונה ומוסיפה "קהל נכבד, פיונה אפל!" בשלב זה אני ארד מהבמה, כי את זה אני רוצה לראות. הן יבצעו להיטים מתוך "When the pawn" ואת "The madman`s wife" של רונה. ולסיום, כי איך אפשר בלי... Earthquake. כן כן, רונה קינן ופיונה אפל מבצעות את מבול, באנגלית. סיום מופלא. *אמוטיקון מאוהב*

למעלה