שרשור היכרות והתפקדות!

ליזי133

New member
אני כאן! (באיחור משהו, אבל כאן!)

שם:
גיל: 14 מיקום בארץ: חיפה סטטוס (תלמיד\חייל\סטודנט\רופא בכיר): תלמידה... מידת נעליים:
נזרום איתכם....37-8 צבע אהוב: כחול-ירוק-טורקייז בעל חיים: כולם!1 אני אוהבת את כולם!! (חוץ מעכבישים
) עוד פרט מיותר שבא לכם לציין: מיאוווו!!! מתוך השלושה, קראתי את משחקי הרעב\+התלקחות\כולם: משחקי הרעב+התלקחות+כמה עמודים ממוקינג'יי והאהוב עליי מתוכם הוא: שניהם! הדמות האהובה עליי היא: גייל... וחוץ ממנה, גם... קטניס, פיטה, היימיטץ'!, פיניק, רו.... כו' כשסיימתי לקרוא את הספר הראשון, הכי רציתי ש... יהיה לי את הספר השני!! איך הגעתי לסדרה: חברה המליצה.... אני מחכה בקוצר רוח לצאת הסרט\אין לי כל כוונה לצפות בסרט בכלל: יש לי כוונה לצפות בסרט שהם יעשו, אבל אני מנסה להיות אטופטימית אז אני לא פוסלת על הסף.... עוד ספרים אהובים עליי: אם הרשימה תתחיל, אתם לא תראו את הסוף... אבלמ אם כבר אז הסודות של ניקולס פלמל בן האלמוות... וסדרות: הרשימה הזאת ארוכה מאוד.......מאוד..... וסרטים: זאת יותר ארוכה משתי הרשימות האחרות יחד.... (אני מנהלת רשימת סרטים אהובים ביותר בוורד...) וסתם עוד משהו שאהוב עליי ובא לי לציין זאת:
הגעתי לפורום דרך... סתם מצאתי.... וחוץ ממנו, אני גולש גם ב... צמחונות וטבעונות, חלומות צלולים, גינון, מייפל סטורי, חתולים....וכו'. סתם עוד משהו שבא לי לציין על עצמי:
מסר לאומה: מיאו!
(תפיקו תובנות נעלות מזה לבד!) ותמונה לסיום: אני כותבת בהודעה מהירה ועצלנית מידי להעלות תמונה.. אז... תתגברו!

זקנה כאן

שם: אפשר לנחש לפי הניק גיל: 36 מיקום בארץ: מרכז סטטוס (תלמיד\חייל\סטודנט\רופא בכיר): רופאה בכירה... סתם.... אני מנהלת ידע במקצועי, בעיקר ניהול תוכן, עריכה לשונית, כתיבה וכד' מידת נעליים: 38 צבע אהוב: סגול בעל חיים: של השכן. רחוק ממני. בעלי והילדים רוצים חיות מחמד בבית (כלב וכאלה) ואני עדיין לא נשברתי עוד פרט מיותר שבא לכם לציין: אני גם מכורה לדמדומים (לספרים) מתוך השלושה, קראתי את משחקי הרעב\+התלקחות\כולם: את הראשון והשני בעברית. דמדומים היו הספרים היחידים שקראתי באנגלית. הנפילה הקטנה בעיניין בספר השני לסדרה של משחקי הרעב לא גירה אותו לקרוא את השלישי באנגלית. בעלי אגב, קרא את שלושתם באנגלית. זה התחיל שאני קניתי את הראשון בעברית. הוא קרא ולא נרגע. המין מאמזון את כל הטרילוגיה. קרא ומאז נידנד לי לקרוא את הספר ראשון שלא קראתי. עד היום אני קצת מחרטת שקראתי כי אני אוהבת לקרוא את הספרים כשיש לי את כל הכרכים ביד ואני לא צריכה לחכות לספר הבא. באשר אבדנו, אבדנו - בסוף נשברתי וקראתי. אכן ספרים טובים. והאהוב עליי מתוכם הוא: ראשון הדמות האהובה עליי היא: קטניס וחוץ ממנה, גם... גייל ופיטה כמעט באות מידה. אולי גייל קצת יותר, אולי פיטה... לא החלטתי - לכל אחד מהם יש את הקסם שלו כשסיימתי לקרוא את הספר הראשון, הכי רציתי ש... להתחיל את השני איך הגעתי לסדרה: קניתי את הספר. העטיפה מאוד מושכת... אני מחכה בקוצר רוח לצאת הסרט\אין לי כל כוונה לצפות בסרט בכלל - מחכה לסרט. מאוד. מקווה שיהיה מוצלח עוד ספרים אהובים עליי: דמדומים, אישתו של הנוסע בזמן, לא זוכרת עוד כרגע וסדרות: האוס, האנטומיה של גריי, טרה נובה, פלאש פרוורד, וסרטים: את הסרט ראשון של דמדומים מאוד אהבתי, אחריו את האחרים אבל פחות, יש סרט עם נטלי פורמן בשם מפתח הלב שאני מאוד אוהבת, ויש גם סרט בשם Lucky 7 שאני מאוד אוהבת (עם פטריק דמפסי). בעיקרון יש המון סרטים, בעיקר רומנטיים, קומדיות, פנטזיה ומדע בדיוני. וסתם עוד משהו שאהוב עליי ובא לי לציין זאת: המשפחה שלי הגעתי לפורום דרך... קריאה בקומונה (שנסגרה) וחוץ ממנו, אני גולש גם ב... הורים לתינוקות, הורים לפעוטות וכד' סתם עוד משהו שבא לי לציין על עצמי: אין לי פייסבוק. היחידה בעולם, נראה לי מסר לאומה: לכל סיר יש מכסה ובזוגיות, יודעים מה שחיפשת אם אחד ועוד אחד זה יותר מ-2. הרבה יותר מ-2. ותמונה לסיום:

noa1510

New member
ספרי דמדומים!!!
איזה כיף!

נראה שדווקא דיי נגד כאן בפורום לפי מה שהבנתי..
ואהבתי את המסר!

דווקא פישלתי במסר

זה צריך להיות: לכל סיר יש מכסה ובזוגיות, יודעים שמצאת מה שחיפשת אם אחד ועוד אחד זה יותר מ-2. הרבה יותר מ-2. ולמה נגד ספרי דמדומים? אומנם הספרים הם יותר מדברים למין היפה והחזק מאשר למין השני אבל עדיין הם כתובים מצויין כמו שמשחקי הרעב כתובים מצויין. קראתי כל כך הרבה ספרים שהם "כמו דמדומים" (רעד, מלאך משמיים...) ועדיין לא מצאתי ספר שכתוב טוב כמו דמדומים עד שקראתי את משחקי הרעב, שהם לא ממש דומים לדמדומים למעט הזאנר שזה פנטזיה לבני נוער, אבל כתוב מצויין.

noa1510

New member
אני יודעת, ואני מאוד אוהבת את ספרי

דמדומים
אבל לא יודעת, נראה לי שקצת יורדים על דמדומים בקרב מעריצי משחקי הרעב.. זאת הכוונה
כמו שיש טים אדוארד וטים ג'ייקוב\ טים גייל וטים פיטה אני חושבת שהתחיל להיות פחות או יותר טים דמדומים וטים משחקי הרעב
נתקלתי בתופעה הזאת כבר יותר מדי פעמים בשביל להתעלם ממנה..
בכל מקרה, לדעתי זה ממש לא חייב להיות ככה..

N o R i K o

New member
אני לא יודעת איך את יכולה לעשות את ההשוואה

סגנונות הכתיבה של סטפני מייר ושל סוזאן קולינס כל כך שונים! את משחקי הרעב קראתי ביומיים, את דמדומים פשוט הכרחתי את עצמי לקרוא. ממש כפיתי על עצמי כל שניה ושניה, כל הזמן חיכיתי לקטע הטוב שעליו כולם דיברו באותה תקופה... והוא פשוט לא הגיע. אני ממש לא אוהבת את סדרת דמדומים, לא בגלל שזה "באופנה" לשנוא את זה עכשיו, אלא בגלל שאני חושבת שסגנון הכתיבה של סטפני מייר פשוט -משעמם- (אני עוברת לגור עם צ'ארלי. זה אבא שלי. אני קוראת לו צ'ארלי כי אני לא אוהבת אותו.
... *נרדמת*) ושבעיניי היא לקחה ז'אנר פנטזיה שהוא קלאסי וטהור ומונח על יסודות מסויימים ופשוט שחטה אותו. כלומר, גם רולינג לקחה את עולם הקוסמים והפכה אותו לשלה, אבל היא דאגה למצוא הסבר לכל שאלה שעלתה (כמו למשל בספר השלישי בו היא מספרת שבעבר באמת היו שורפים מכשפות והן היו פשוט מקררות את הלהבות כדי שזה לא יכאב להן)... קולינס פשוט החליטה שבמקום למות בשמש ערפדים הם מנצנצים... וכמובן שיש את העלילה מאחור שאני מצטערת אבל היא לא ממש עניינה אותי (ושוב, איפה ההשוואה? אצל קולינס מדובר בפוליטיקה, בדמדומים זה נטו סיפור אהבה...) - כך שמבחינתי הסדרה הזו היא קצת בושה לעולם הפנטזיה... כמובן שזה עניין של דעה, שיסלחו לי אוהבות דמדומים. אני פשוט לא חושבת שחוץ מעניין משולשי האהבה יש פה מה להשוות
אלה שתי סדרות שונות לגמרי, וחוץ מקהל היעד הן עוסקות בדברים שונים לחלוטין.

noa1510

New member
סגנונות מאוד שונים. מסכימה איתך בזה,

אבל, אפילו שנייה בדמדומים לא שיעממה אותי. באמת.. בעצם, אני יכולה להודות לסטפני שהחולנות שלי לספרים בזמן האחרון התחילה ממנה. לפני זה קראתי ספרים הרבה יותר קצרים בהרבה יותר זמן פשוט כי הם לא משכו אותי ככה.. אבל את הספר 400 ומעלה עמודים הזה, פשוט לא יכולתי לעזוב יום וחצי עד שסיימתי.. זה לגמרי עניין של דעה בספרים האלה, ואני מכירה המון שחושבים שזה פשוט משעמם ושבלה תלותית ואין פואנטה וכאלה, אבל אני לא חושבת ככה ואני גם מאוד אוהבת את רוב הדמויות בספר.. נראה לי שבגלל שאני כזאת חולת סיפורי אהבה\משולשי אהבה וכאלה, וספרי דמדומים מתרכזים בזה בעיקר, ממש אהבתי אותם, בלי קשר לזה שאותי הם גם לא שיעממו בקטעים שלא היו קשורים לסיפור האהבה בניהם
ובכלל, אנשים שרק ראו את הספרים ולא קראו אותם זה תופעה שבכלל משגעת אותי, אני אפילו לא אכנס לזה
אבל שוב, זה באמת עניין של דעה.. משחקי הרעב זה עניין אחר *לגמרי* ומדהים בדרכו השונה.. ובגלל זה אני לא משווה בין הספרים או בין הסופרות האלה, אני אוהבת את שניהם איך שהם
סורי על החפירה. מלכה מי שהגיעה עד פה. סוף.

אכן סדרות שונות אבל עדיין

לדעתי, גם דמדומים של מאייר וגם משחקי הרעב של קולינס כתובים טוב. אותי דמדומים לא שיעמם. ממש לא יכולתי לחכות לדף הבא, לספר הבא... עוד יותר מעיניין מדמדומים זה Midnight Sun (כשערפד אדוארד מספר את הסיפור לא בלה האנושית "הרגילה") בספר זה היא ממש מראה את העולם שהיא המציאה. חוץ מזה אני "מתה" על סיפורי אהבה שהם טוטאלים, סוג של פנטזיה. זו דעתי. אותך זה שיעמם - אותי זה לא. אגב, בעלי היקר, חובב פנטזיה מושבע שלא משאיר ספר אחד של פנטזיה ללא קריאה מאסימוב ודרך רוברט ג'ורדן ועד A Song of Ice and Fire קרא את כל ספרי דמדומים ולא פסל כלל. זה בהחלט לא הספרים הכי טובים שקרא אבל הוא אפילו המליץ עליהם לחבר אחר שגם חובב פנטזיה (גם קנה לו את הספרים מתנה, אם אני לא טועה). כמובן מה שמשך אותו יותר בסיפור זה כל הערפדים ואנשי הזאב מאשר סיפור אהבתם של בלה ואדוארד. בכל זאת, אולי יניח את דעתך, שאת משחקי הרעב הוא ממש ממש אהב. יותר מדמדומים.

Xyphon11

New member
היי

מה המצב? שם: אודי גיל: 19 מיקום בארץ: ירושלים סטטוס (תלמיד\חייל\סטודנט\רופא בכיר): סטודנט (עתודאי) מידת נעליים: 46.5 צבע אהוב: אדום בעל חיים: כלבה מתוך השלושה, קראתי את משחקי הרעב\+התלקחות\כולם: כולם + עורבני-חקיין (באנגלית) והאהוב עליי מתוכם הוא: משחקי הרעב הדמות האהובה עליי היא: היימיטץ'. הוא פשוט מצחיק. וחוץ ממנה, גם... - קטניס. כשסיימתי לקרוא את הספר הראשון, הכי רציתי ש... - יהיה לי כבר את השני (כעבור חודש הגיעו אליי מחו"ל, בו זמנית, התלקחות ועורבני-חקיין באנגלית. אלו היו יום וחצי מאוד, מאוד כיפיים) איך הגעתי לסדרה: במקרה לחלוטין - חברים של המשפחה מחו"ל הביאו אלינו את הספר הראשון באנגלית, קראתי והתאהבתי. אני מחכה בקוצר רוח לצאת הסרט\אין לי כל כוונה לצפות בסרט בכלל - מחכה בקוצר רוח ליציאת הסרט; אני מקווה שלא אנחס את הסרט בכך שאומר זאת, אבל באמת נראה לי שהם השקיעו כך שהסרט תואם לספר, מכל אספקט שהוא. עוד ספרים אהובים עליי: סדרת "המשחק של אנדר" (2 הסדרות), סדרת הארי פוטר, סדרת ארטמיס פאול, אם יש גן עדן, נער החידות מבומביי, סדרת "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה"... כן, יש לא מעט. וסדרות: קומיוניטי - הסדרה הכי טובה שאנשים לא רואים; HIMYM, סימפסונס, פיוצ'רמה ועוד. וסרטים: הסרט האהוב עליי בכל הזמנים הוא מלך האריות - פשוט סרט מושלם מבחינתי (עוזרת לכך העובדה שגדלתי עליו). חוץ מזה - "משפחת סימפסון: הסרט", "זוהי סדום"... אני איש של קומדיות, באופן כללי. וסתם עוד משהו שאהוב עליי ובא לי לציין זאת: שוקולד ועוגות גבינה. סתם, לא. אני אוהב לעזור לאנשים - בלי ציניות! זה באמת עושה לי טוב בלב. (כן, אני רכרוכי קצת..) הגעתי לפורום דרך... - ההודעה שפורסמה בפורומים אחרים, על יצירתו של פורום זה. וחוץ ממנו, אני גולש גם ב... - בעיקר Ynet, Facebook, Youtube ואתרים אקראיים כאלו ואחרים. סתם עוד משהו שבא לי לציין על עצמי: פנוי
מסר לאומה: Live and let live ותמונה לסיום: nope.

למעלה