שרשור הכוונה ומודיעין 10/11

מצב
הנושא נעול.

scooby5

Member
הגעה מחיפה לנתניה
שלום, אני צריך להגיע מחיפה לרחוב המחשב 1, אזה"ת פולג נתניה. מה הדרך הכי טובה לעשות זאת?
2 אפשרויות
947 של אגד עד לת.מ. נתניה ומשם בקווים 15/48/א48 של אגד תעבורה. אפשרות נוספת - רכבת לבית יהושע ומשם מונית שירות של חברת "שי לי".

olli3

New member
מנהל
הגעה מחיפה לנתניה
שלום, אני צריך להגיע מחיפה לרחוב המחשב 1, אזה"ת פולג נתניה. מה הדרך הכי טובה לעשות זאת?
910 אגד לאודים ומהצד השני 606 נתיב אקספרס
לנסיעה של תחנה אחת לגשר השלום (הכניסה לאיזור התעשיה בנתניה). מאיפה ש606 מוריד זו הליכה של 5 דקות. הבעייתיות היא התדירות הנמוכה של 606 בשעות הבוקר, מהצהרים זה משתפר ומאחה"צ התדירות טובה יותר. נסיעה עם 947 למרכזית נתניה והחלפה לקווים שצויינו תיקח זמן רב יותר. הצעת הרכבת היא ההצעה הטובה ביותר במידה ו606 לא מתאים לך בזמנים. בשעות הבוקר הזמנים שלו דיי אמינים לפי מה שמופיע בפורטל של משרד התחבורה - www.bus.gov.il

אילרי

New member
קודם כל תודה ואחכ שאלה

ראשית תודה על ההכונה שנתתם לי אמש ביקשתי לדעת איך להגיע מאור יהודה לאזהת חולון היום נסעתי במסלול שכתבתם לי, אפילו עם ילד בעגלה נסעתי. חזרתי. תודה
ושאלה בבקשה: איך מגיעים מאור יהודה לרחוב אבן גבירול בתא, לכיוון סוף הרחוב - ממש בפינת נורדאו? תודה אילרי

alantan

New member
קודם כל תודה ואחכ שאלה

ראשית תודה על ההכונה שנתתם לי אמש ביקשתי לדעת איך להגיע מאור יהודה לאזהת חולון היום נסעתי במסלול שכתבתם לי, אפילו עם ילד בעגלה נסעתי. חזרתי. תודה
ושאלה בבקשה: איך מגיעים מאור יהודה לרחוב אבן גבירול בתא, לכיוון סוף הרחוב - ממש בפינת נורדאו? תודה אילרי
קו 36, יש שתי אופציות:
(מול בית גיל הזהב). משם קווים 9, 39 ו-139 עד קרליבך ומשם קווים 26, 126, 189 ו-289. זאת הדרך המהירה ועם הכי פחות הליכה, קווים מאוד תדירים אבל שתי החלפות. אפשרות שניה היא לרדת בגשר לה גוארדיה (תחנה לפני תמח"ת), ללכת עד המסגר ומשם לקחת קו 26. הנה מפה שמדגישה את הקווים הנ"ל בתל אביב: http://telaviv.busmappa.com/dynamic?routes=026,039,089

dvash211

New member
מנחם בגין 60 ת"א
אני מגיעה מהצפון וצריכה להגיע לפגישה בדרך מנחם בגין 60 ומשהו. באיזו תחנת רכבת בת"א כדאי לרדת? כמה זמן נסיעה במונית יקח מהרכבת למקום? (10 בבוקר) תודה,

אוהד11

New member
מנחם בגין 60 ת"א
אני מגיעה מהצפון וצריכה להגיע לפגישה בדרך מנחם בגין 60 ומשהו. באיזו תחנת רכבת בת"א כדאי לרדת? כמה זמן נסיעה במונית יקח מהרכבת למקום? (10 בבוקר) תודה,
רכבת השלום ומשם ברגל, הליכה של עד 10 דקות,
או עם 40/240/68 עד בית מעריב או תחנה אחרי (2 או 3 תחנות)

noname2008

New member
זקוקה להכוונה מהרצליה ת.מרכזית להרצליה פיתוח
אני צריכה להגיע לגלגלי הפלדה 3 בהרצליה פיתוח. קו 13 אינו פועל בשעות שאני צריכה. השאלה היא איזה קו כדאי לקחת- 29 או 501 והיכן לרדת? ( אשמח לדעת כמה זמן בערך ייקח לי להגיע ברגל מהתחנה). תודה!

guyweiss

New member
זקוקה להכוונה מהרצליה ת.מרכזית להרצליה פיתוח
אני צריכה להגיע לגלגלי הפלדה 3 בהרצליה פיתוח. קו 13 אינו פועל בשעות שאני צריכה. השאלה היא איזה קו כדאי לקחת- 29 או 501 והיכן לרדת? ( אשמח לדעת כמה זמן בערך ייקח לי להגיע ברגל מהתחנה). תודה!
אפשר גם 39. 501+הליכה עדיף מהסיבוב של 29

מצב
הנושא נעול.
למעלה