שרשור הכוונה ומודיעין 8/12

מצב
הנושא נעול.
אם את צריכה עכשיו יש לך ברחוב צמח דוד

מוניות שירות בת"א
באזור רח' סלמה 157
אם את צריכה עכשיו יש לך ברחוב צמח דוד
מוניות קו 4, יכול גם להיות שאחת לכמה מוניות תצא מונית אחת של קו 5 (אבל תלוי ברצון הנהגים, זה ממש לא בטוח). ובחצי שעה הקרובה אני מאמין שגם יש 51.

נמל תעופה בן גוריון

נמל תעופה בן גוריון
שלום, אני חייבת כמה שיותר מידע לגבי תח"צ שיוצאת ונכנסת לנמל תעופה בן גוריון, איזו שעות, איזו קווים, רכבות, אוטובוסים, מוניות, שירותי הסעות וכו'. תחבורה לילית יש דבר כזה? כל דרכי ההגעה: מרמלה לנבת"ג מלוד לנתב"ג ממודיעין לנתב"ג מיהוד לנתב"ג משוהם לנתב"ג מפתח תקווה לנתב"ג מראשון לציון לנתב"ג אודה לכם על כל עזרה או הכוונה בנושא.

olli3

New member
מנהל
כל דרכי ההגעה, כאן:

נמל תעופה בן גוריון
שלום, אני חייבת כמה שיותר מידע לגבי תח"צ שיוצאת ונכנסת לנמל תעופה בן גוריון, איזו שעות, איזו קווים, רכבות, אוטובוסים, מוניות, שירותי הסעות וכו'. תחבורה לילית יש דבר כזה? כל דרכי ההגעה: מרמלה לנבת"ג מלוד לנתב"ג ממודיעין לנתב"ג מיהוד לנתב"ג משוהם לנתב"ג מפתח תקווה לנתב"ג מראשון לציון לנתב"ג אודה לכם על כל עזרה או הכוונה בנושא.
כל דרכי ההגעה, כאן:
מרמלה וגם מלוד לנתב"ג קו 239 של ויאולה. אם השעות לא מתאימות יש לקחת 144/249 אגד (גם מרמלה וגם מלוד) לצומת אל על ומש ממשיכים עם קו 5 אגד. נסיעת ההמשך לא עולה כסף, יש לבקש כרטיס המשך מנהג 144/249. מלוד גם קו 475 של ויאולה לצומת אל על (אין כרטיס המשך לקו 5) או קו 476 ויאולה (לילה בלבד) לתוך נתב"ג וטרמינל 3. ממודיעין ברכבת עד לטרמינל 3. אופציה נוספת: קו 200 ויאולה לצמת אל על ומשם קו 5 אגד או 239/330 ויאולה. מיהוד לנתב"ג, קו 475 ויאולה לצומת אל העל וההמשך כפי שרשמתי לעיל. בשעות הלילה קו 476 ויאולה מיהוד לתוך טרמינל 3. משוהם לנתב"ג (עד לטרמינל 3), קו 13 סופרבוס. ניתן גם לקחת קו 500/21 סופרבוס לצומת אל על ומשם להמשיך כפי שציינתי לעיל. מפתח תקווה לנתב"ג קווים 249/423 אגד לצומת אל על ומשם בקו 5 בחינם (לוקחים כרטיס מעבר מהנהג של 249). מראשון לציון לנתב"ג קו 330 ויאולה ממרכז ראשל"צ (רחוב הרצל), אופציות נוספות הן ברכבת לתחנת ת"א ההגנה (רכבת ממערב ראשון או מתחנת הראשונים) ושם החלפה לרכבת לנתב"ג. יש לקנות כרטיס לנתב"ג ולא לרכבת ההגנה! רק ההחלפה מתבצעת בתחנת ההגנה. כל הקווים וכל הזמנים של האוטובוסים והרכבת נמצאים באתר אחד: www.bus.gov.il

olli3

New member
מנהל
ולגבי תחבורה לילית>>>

כל דרכי ההגעה, כאן:
מרמלה וגם מלוד לנתב"ג קו 239 של ויאולה. אם השעות לא מתאימות יש לקחת 144/249 אגד (גם מרמלה וגם מלוד) לצומת אל על ומש ממשיכים עם קו 5 אגד. נסיעת ההמשך לא עולה כסף, יש לבקש כרטיס המשך מנהג 144/249. מלוד גם קו 475 של ויאולה לצומת אל על (אין כרטיס המשך לקו 5) או קו 476 ויאולה (לילה בלבד) לתוך נתב"ג וטרמינל 3. ממודיעין ברכבת עד לטרמינל 3. אופציה נוספת: קו 200 ויאולה לצמת אל על ומשם קו 5 אגד או 239/330 ויאולה. מיהוד לנתב"ג, קו 475 ויאולה לצומת אל העל וההמשך כפי שרשמתי לעיל. בשעות הלילה קו 476 ויאולה מיהוד לתוך טרמינל 3. משוהם לנתב"ג (עד לטרמינל 3), קו 13 סופרבוס. ניתן גם לקחת קו 500/21 סופרבוס לצומת אל על ומשם להמשיך כפי שציינתי לעיל. מפתח תקווה לנתב"ג קווים 249/423 אגד לצומת אל על ומשם בקו 5 בחינם (לוקחים כרטיס מעבר מהנהג של 249). מראשון לציון לנתב"ג קו 330 ויאולה ממרכז ראשל"צ (רחוב הרצל), אופציות נוספות הן ברכבת לתחנת ת"א ההגנה (רכבת ממערב ראשון או מתחנת הראשונים) ושם החלפה לרכבת לנתב"ג. יש לקנות כרטיס לנתב"ג ולא לרכבת ההגנה! רק ההחלפה מתבצעת בתחנת ההגנה. כל הקווים וכל הזמנים של האוטובוסים והרכבת נמצאים באתר אחד: www.bus.gov.il
ולגבי תחבורה לילית>>>
רכבות לילה פועלות מ/אל תחנת נתב"ג. רכבות הלילה נוסעות מהצפון אל נתב"ג. הן עוברות אך ורק בתחנת תל אביב מרכז, רק משם ניתן לעלות על הרכבת ורק מהכניסה הראשית לתחנת רכבת מרכז (לא ניתן להיכנס מהצד של רמת גן - הבורסה). קיימות מוניות שירות, אך אינני יודע לתת פרטים עליהן. ממה שידוע לי יש לירושלים ולחיפה, לשאר המקומות לא יודע.

תבורך!! תודה רבה, עזרת לי מאד

ולגבי תחבורה לילית>>>
רכבות לילה פועלות מ/אל תחנת נתב"ג. רכבות הלילה נוסעות מהצפון אל נתב"ג. הן עוברות אך ורק בתחנת תל אביב מרכז, רק משם ניתן לעלות על הרכבת ורק מהכניסה הראשית לתחנת רכבת מרכז (לא ניתן להיכנס מהצד של רמת גן - הבורסה). קיימות מוניות שירות, אך אינני יודע לתת פרטים עליהן. ממה שידוע לי יש לירושלים ולחיפה, לשאר המקומות לא יודע.
אם למישהו יש הצעות ייעול איך להגיע מהערים הנ"ל לנתב"ג - אשמח לשמוע. אני משנעת מהאזורים הללו עובדים לנתב"ג ומחפשת את הדרך הנוחה והמהירה ביותר עבורם להגיע לעבודה.

olli3

New member
מנהל
לנתב"ג עצמו או לקרית שדה התעופה?

אם למישהו יש הצעות ייעול איך להגיע מהערים הנ"ל לנתב"ג - אשמח לשמוע. אני משנעת מהאזורים הללו עובדים לנתב"ג ומחפשת את הדרך הנוחה והמהירה ביותר עבורם להגיע לעבודה.
לנתב"ג עצמו או לקרית שדה התעופה?

olli3

New member
מנהל
אז אין עוד דרכים באוטובוסים או רכבות.

נתב"ג עצמו.
אז אין עוד דרכים באוטובוסים או רכבות.
דעי לך שבכל הקווים יש כרטיסיות (גם ברכבת) וכי ברכבת יש גם חופשי שבועי או חופשי חודשי (צריך לבדוק באתר הרכבת לפרטים על המחירים). מראשל"צ זו הבעיה הכי גדולה, באוטובסים מלבד קו 330 הדרך כוללת החלפת 3 קווים. בין אם זה 303 אגד מראשל"צ למרכזית ת"א (קו ישיר דרך נתיבי איילון עם תדירות נמוכה שבכלל מגיע מגדרה), וממרכזית ת"א קו 500 הישיר של סופרבוס לצומת אל על ומשם קו 5 או שאר הקווים לתוך נתב"ג... וממרכזית ת"א אפשר גם עם 475/476 אבל אלו נוסעים דרך תל אביב (רחוב לה גראדיה ודרך הטייסים) ולאחר מכן גם נכנסים ליהוד) ואז עם 475 צריך להחליף שוב בצומת אל על (476 רק בלילה נכנס לנתב"ג). אפשר מראשל"צ גם עם 173 המהיר (נוסע על איילון ממחלף ראשל"צ ועד וולפסון), לרדת ממנו בבית הספר שבח (רחוב המסגר פינת לה גארדיה), לחצות לצד השני ולהמשיך עם קו 500, או להמשיך עם 173 לעזריאלי ולקחת משם רכבת לנתב"ג. בכל מקרה, שווה לבדוק איפה יש חופשי חודשי וכרטיסיות. צאי מנקודת הנחה שבכל הקווים יש כרטיסיות (אולי ממש בחלק קטן מהם אין) ושמרב המקומות יש קישור טוב לנתב"ג מלבד ראשל"צ.

lklk2

New member
איפה אני יכול למצוא פרטים על הרכבת הקלה?

איפה אני יכול למצוא פרטים על הרכבת הקלה?
האם היא תגיע גם לבאר יעקוב? איפה היא בדיוק תעבור במשה דיין בראשון לציון? איפה היא תעבור בז'בוטנסקי?

כמה שאלות על תח"צ בי-ם

כמה שאלות על תח"צ בי-ם
1. יש לי רב קו של אגד שעליו הטענתי חופשי חודשי. האם ניתן להשתמש בחופשי חודשי בנסיעה ברכבת הקלה? 2. בצירים מרכזיים בי-ם שמו שלטים שמראים מתי יגיע האוטובוס לתחנה. כבר הרבה זמן שרשום על השלטים הללו שהם בניסוי. מתי השלטים יתחילו לעבוד באופן רציף? האם לאגד יש כוונה לפרוס את השלטים הללו גם בצירים לא מרכזים? תודה רבה למי שעונה!!!!!

raminec

New member
תשובות

כמה שאלות על תח"צ בי-ם
1. יש לי רב קו של אגד שעליו הטענתי חופשי חודשי. האם ניתן להשתמש בחופשי חודשי בנסיעה ברכבת הקלה? 2. בצירים מרכזיים בי-ם שמו שלטים שמראים מתי יגיע האוטובוס לתחנה. כבר הרבה זמן שרשום על השלטים הללו שהם בניסוי. מתי השלטים יתחילו לעבוד באופן רציף? האם לאגד יש כוונה לפרוס את השלטים הללו גם בצירים לא מרכזים? תודה רבה למי שעונה!!!!!
תשובות
1. רב-קו ירושלמי מכסה גם שימוש ברכבת הקלה. עם זאת, מכיוון שהמערכת של התשלום עדיין חדשה ישנם מדי פעם שיבושים בכירטוס. בנסיעה הראשונה שתעשי ברכבת הקלה תוכלי לראות בקורא הכרטיסים שנמצא ליד כל דלת אם הוא מקבל את הכרטיס שלך או לא. 2. השלטים בניסוי מכיוון שזהו נסיון של המערכת לצורך הפקת לקחים לקראת הצבה של שלטים נוספים בכל המדינה (לא בהכרח בכל תחנה במדינה). זה לא אומר שהם לא עובדים. אגב, אני חושב שמי שהציב את השלטים זה משרד התחבורה ולא אגד.

דוד311

New member
תשובות

כמה שאלות על תח"צ בי-ם
תשובות
1. כן. 2. ראי כאן.

exbeliver

New member
הגעה וחזרה לירושלים בשישי

היי, אני רוצה לתכנן טיול חצי יום בשישי בירושלים העתיקה. בעיקר ביקור בכותל ובשוק. רציתי לדעת איך אני נוסע/חוזר מצומת חולון ומתי התח"צ מפסיקה לעבוד במסלול הזה. תודה

תשובה

היי, אני רוצה לתכנן טיול חצי יום בשישי בירושלים העתיקה. בעיקר ביקור בכותל ובשוק. רציתי לדעת איך אני נוסע/חוזר מצומת חולון ומתי התח"צ מפסיקה לעבוד במסלול הזה. תודה
תשובה
מצומת חולון, אין קו ישיר לירושלים - עליך לקחת תחילה אוטובוס לתחנה המרכזית החדשה. מהתחנה המרכזית, קח את קו 405 של אגד עד למרכזית ירושלים. צא מהתחנה לרחוב יפו, עבור את הכביש לצד השני, ומשם קח את קו 1 של אגד לכותל המערבי. בחזרה תוכל לקחת את קו 1 מהכותל או את 20 מחניון קרטא. 405 האחרון מירושלים לת"א יוצא ב 16:00. קח בחשבון שיש עומס רב בכניסה לתחנה המרכזית ובעליה לאוטובוסים בשעות שלקראת כניסת שבת, לכן מומלץ להגיע מוקדם יותר. (אם אתה גר בחולון, אז יש את קו 406 מירושלים לחולון שיוצא בשעות 13:00, 14:00).

olli3

New member
מנהל
כמה תוספת>>>

תשובה
מצומת חולון, אין קו ישיר לירושלים - עליך לקחת תחילה אוטובוס לתחנה המרכזית החדשה. מהתחנה המרכזית, קח את קו 405 של אגד עד למרכזית ירושלים. צא מהתחנה לרחוב יפו, עבור את הכביש לצד השני, ומשם קח את קו 1 של אגד לכותל המערבי. בחזרה תוכל לקחת את קו 1 מהכותל או את 20 מחניון קרטא. 405 האחרון מירושלים לת"א יוצא ב 16:00. קח בחשבון שיש עומס רב בכניסה לתחנה המרכזית ובעליה לאוטובוסים בשעות שלקראת כניסת שבת, לכן מומלץ להגיע מוקדם יותר. (אם אתה גר בחולון, אז יש את קו 406 מירושלים לחולון שיוצא בשעות 13:00, 14:00).
כמה תוספת>>>
ניתן להגיע לעיר העתיקה גם עם הרכבת הקלה, מעבר לכך אם התכוונת לשוק מחנה יהודה, אז קו 1 לא מגיע לשם. אפשר לקחת את קו 38 מהרובע היהודי למרכז העיר (רחוב קינג ג'ורג' צמוד למדרחוב מחנה יהודה ובהמשך לשוק מחנה יהודה). בנוסף הרכבת הקלה עצמה מגיע לשוק מחנה יהודה על רחוב יפו. בעליה לאוטובוס, גם בתשלום במזומן מקבלים כרטיס שתקף להחלפות קווים באוטובוסים וברכבת הקלה ל-90 דקות. גם בתחנת הרכבת הקלה ניתן לרכוש כרטיס בודד במזומן וגם הוא יהיה תקף להחלפות קווים למשך 90 דקות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה