שרשור הכוונה ומודיעין 8/12

מצב
הנושא נעול.

דוד311

New member
תשובה

הגעה וחזרה לירושלים בשישי
היי, אני רוצה לתכנן טיול חצי יום בשישי בירושלים העתיקה. בעיקר ביקור בכותל ובשוק. רציתי לדעת איך אני נוסע/חוזר מצומת חולון ומתי התח"צ מפסיקה לעבוד במסלול הזה. תודה
תשובה
אפשר לנסוע בקו 406 מחולון לירושלים וחזור (אחרון בשעה 15:00), אבל אין לו תחנה בצומת חולון. כפי שנאמר, בחזור אפשר לנסוע (בשעה 14:00) בקו 404 הישיר מירושלים לחולון, אבל גם לו אין תחנה בצומת חולון. ייתכנו גם אפשרויות נוספות שעדיפות על פני נסיעה דרך התמח"ת, אם תגיד לאן בדיוק אתה צריך להגיע (אני מניח שהיעד הסופי שלך הוא לא צומת חולון). בירושלים, אני ממליץ לקחת את הרכבת הקלה לשוק, משם להמשיך עם הרכבת לשער יפו (אפשר גם לעצור בתחנה של המדרחוב בדרך), ללכת ברגל לכותל דרך העיר העתיקה (אפשר גם לעבור בקניון ממילא ליד שער יפו), ומהכותל לקחת את קו 1 בחזרה לתחנה המרכזית.

דוד311

New member
ותוספת

תשובה
אפשר לנסוע בקו 406 מחולון לירושלים וחזור (אחרון בשעה 15:00), אבל אין לו תחנה בצומת חולון. כפי שנאמר, בחזור אפשר לנסוע (בשעה 14:00) בקו 404 הישיר מירושלים לחולון, אבל גם לו אין תחנה בצומת חולון. ייתכנו גם אפשרויות נוספות שעדיפות על פני נסיעה דרך התמח"ת, אם תגיד לאן בדיוק אתה צריך להגיע (אני מניח שהיעד הסופי שלך הוא לא צומת חולון). בירושלים, אני ממליץ לקחת את הרכבת הקלה לשוק, משם להמשיך עם הרכבת לשער יפו (אפשר גם לעצור בתחנה של המדרחוב בדרך), ללכת ברגל לכותל דרך העיר העתיקה (אפשר גם לעבור בקניון ממילא ליד שער יפו), ומהכותל לקחת את קו 1 בחזרה לתחנה המרכזית.
ותוספת
עתה עשוי להתעניין גם באירועי חמשושלים שמתקיימים בשבועות אלו. http://www.jerusalem.muni.il/Humshsh/2011/heb/hamshush_heb.asp?weekId=2

orale83

New member
כיצד להגיע ואיפה צריך לרדת

1. מאולמי מודיעין לרחוב הגילגל 22 ר"ג, וחזרה 2. מאולמי מודיעין לרחוב כנפי נשרים 4 3. מרחוב כנפי נשרים 4 לרחוב הגילגל 22 תודה!

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

1. מאולמי מודיעין לרחוב הגילגל 22 ר"ג, וחזרה 2. מאולמי מודיעין לרחוב כנפי נשרים 4 3. מרחוב כנפי נשרים 4 לרחוב הגילגל 22 תודה!
תשובות>>>
1. אפשר גם ברגל, זה 15 דקות הליכה על דרך בן גוריון דרומה. רחוב הגלגל יהיה מצד שמאל, פניה אחת אחרי הפניה לרחוב הרא"ה. אפשר גם לקצר טיפה את הדרך (כי דרך בן גוריון מתעקלת לה...), לפנות מבן גוריון שמאלה להתנאים > ימינה לבית הלל > שמאלה לגלגל. 1. באוטובוס אפשר עם 33 דן יורדים בתחנה השניה ברחוב הרא"ה, תדירות הקו היא כל 15-20 דקות. אפשר גם עם קו 52 דן ולרדת ממנו בבן גוריון פינת הרצל ומשם 5 דקות הליכה. אבל קו 52 נכנס לפקקים של רחוב ביאליק ברמת גן וגם התדירות שלו היא כל 15-20 דקות. 2. קו 52 דן עד לבן גוריון פינת כנפי נשרים. 3. קו 52 עד לבן גוריון פינת חיבת ציון, משם ממשיכים ברגל על בן גוריון ומצד ימין יהיה רחוב הגלגל. מדובר על הליכה של 6 דקות.

orale83

New member
תודה. האם לכנפי נשרים יש אופציה יותר קצרה

תשובות>>>
1. אפשר גם ברגל, זה 15 דקות הליכה על דרך בן גוריון דרומה. רחוב הגלגל יהיה מצד שמאל, פניה אחת אחרי הפניה לרחוב הרא"ה. אפשר גם לקצר טיפה את הדרך (כי דרך בן גוריון מתעקלת לה...), לפנות מבן גוריון שמאלה להתנאים > ימינה לבית הלל > שמאלה לגלגל. 1. באוטובוס אפשר עם 33 דן יורדים בתחנה השניה ברחוב הרא"ה, תדירות הקו היא כל 15-20 דקות. אפשר גם עם קו 52 דן ולרדת ממנו בבן גוריון פינת הרצל ומשם 5 דקות הליכה. אבל קו 52 נכנס לפקקים של רחוב ביאליק ברמת גן וגם התדירות שלו היא כל 15-20 דקות. 2. קו 52 דן עד לבן גוריון פינת כנפי נשרים. 3. קו 52 עד לבן גוריון פינת חיבת ציון, משם ממשיכים ברגל על בן גוריון ומצד ימין יהיה רחוב הגלגל. מדובר על הליכה של 6 דקות.
מאבא הלל? קו 67 או משהו כזה?

olli3

New member
מנהל
אפשר עם 67, לרדת ממנו ברחוב עוזיאל.

מאבא הלל? קו 67 או משהו כזה?
אפשר עם 67, לרדת ממנו ברחוב עוזיאל.
התחנה שלו מול הכללית שם ובית הספר. יש להמשיך על עוזיאל ולפנות ימינה לכנפי נשרים. מדובר בהליכה של 5 דקות. אבל אני לא ממש רואה טעם לקו 67, כי הוא נוסע במסלול דיי זהה לקו 52... שניהם נוסעים יחדיו בביאליק וקרניצי, כאשר 52 ממשיך על בן גוריון ואילו 67 פונה לירושלים.

olli3

New member
מנהל
67 דן או 94 של קווים לתחנה הראשונה בנגבה.

מאיזור הבורסה/צומת עלית
לרחוב החיל בר"ג. ומשם, להגיע לקניון הגדול בפ"ת?
67 דן או 94 של קווים לתחנה הראשונה בנגבה.
אם 94 אפשר להמשיך גם לתחנה השנייה ברחוב הירדן, זה יתר קרוב, אבל יותר מסובך להסביר איך ללכת משם לרחוב החי"ל. מאיפה שיורדים בנגבה ממשיכים עם כיוון הנסיעה של האוטובוס, הפניה ימינה תהיה רחוב החי"ל. אפשר ומומלץ לקצר את הדרך מרחוב שלומציון, האוטובוס עוצר ממש שם בנגבה פינת שלומציון. משם לקניון הגדול יש ללכת לרחוב הרא"ה, לפנות שמאלה בהרא"ה עד לתחנה של 33. עם 33 יורדים בבן גוריון פינת ז'בוטינסקי, עוברים לז'בוטינסקי (מול מכון מור) ועולים משם על כל הקווים לפתח תקווה מלבד קו 38 ו350 (כל השאר מורידים בקניון הגדול - בכריזה של האוטובוס התחנה נקראת, בית חולים בלינסון, קניון אבנת). אפשר גם עם 67 בכיוון הנסיעה ההפוך, לרדת ממנו בציר ז'בוטינסקי ולהחליף לכל קו לפתח תקווה, זה פחות עדיף כי 67 קצת מתברבר לו עד שהוא מגיע לז'בוטינסקי אך מנגד התדירות שלו גבוהה יותר. מאותה התחנה של 67, אם 94 מגיע הוא עדיף יותר, מוריד גם בבן גוריון פינת ז'בוטינסקי.

עזרתכם תכנון מסלול ביום א' הקרוב

שלום, אני מתחיל את המסלול ממחלף בר אילן (או רחוב הכבאים בר"ג מה שנוח לתכנון מבחינת המסלול). צריך להגיע לאחד הסניפים של בנק הבינלאומי - אחרי זה אני צריך להגיע לאבן גיברול 90. אינני מכיר כל כך את תא \ רמת-גן אז לא יודע איזה סניף בנק יותר קרוב (או בהליכה באוטובוס) - לכן אני מצרף למטה רשימה של הסניפים ואשמח אם תוכלו להמליץ על הקרוב ביותר וגם כיצד אני חוזר מאבן גבירול 90 בחזרה למחלף בר אילן או לכבאים בר"ג --- תל-אביב אביבים 127 רח` זריצקי 4 תל-אביב בנקאות פרטית - רוטשילד שד' רוטשילד 42 תל-אביב דיזינגוף 065 ריינס 2, ככר דיזינגוף תל-אביב האופרה 044 רח` אלנבי 1, מגדל האופרה תל-אביב וולפסון 018 וולפסון 54, ת.ד. 2712 תל-אביב טופ דן 094 פנחס רוזן 72 תל-אביב יד-חרוצים 115 יד-חרוצים 12 תל-אביב יצחק שדה 048 יצחק שדה 7 תל-אביב ככר המדינה 093 ויצמן 32, בית ליסין תל-אביב ככר רבין 101 בלוך 2 תל-אביב מגדל שלום 067 אחד העם 9 תל-אביב קרית המלאכה 055 קבוץ גלויות 71 תל-אביב ראשי תל-אביב 046 רוטשילד 42 תל-אביב רמת אביב 082 בית צורי 15 תל-אביב רמת החייל 121 רח` ולנברג 4 תל-אביב תל אביב (פאג"י) 189 מונטיפיורי, 13 רמת-גן אבני חן 126 אבא הלל 3, ת.ד. 3491 רמת-גן בורסת היהלומים 026 תובל 23 ת.ד. 3247 רמת-גן רמת-גן 041 ביאליק 27 תודה רבה !

oschlick

New member
יש לך ברחוב רוטנברג פינת בן אליעזר קו 61

שלום, אני מתחיל את המסלול ממחלף בר אילן (או רחוב הכבאים בר"ג מה שנוח לתכנון מבחינת המסלול). צריך להגיע לאחד הסניפים של בנק הבינלאומי - אחרי זה אני צריך להגיע לאבן גיברול 90. אינני מכיר כל כך את תא \ רמת-גן אז לא יודע איזה סניף בנק יותר קרוב (או בהליכה באוטובוס) - לכן אני מצרף למטה רשימה של הסניפים ואשמח אם תוכלו להמליץ על הקרוב ביותר וגם כיצד אני חוזר מאבן גבירול 90 בחזרה למחלף בר אילן או לכבאים בר"ג --- תל-אביב אביבים 127 רח` זריצקי 4 תל-אביב בנקאות פרטית - רוטשילד שד' רוטשילד 42 תל-אביב דיזינגוף 065 ריינס 2, ככר דיזינגוף תל-אביב האופרה 044 רח` אלנבי 1, מגדל האופרה תל-אביב וולפסון 018 וולפסון 54, ת.ד. 2712 תל-אביב טופ דן 094 פנחס רוזן 72 תל-אביב יד-חרוצים 115 יד-חרוצים 12 תל-אביב יצחק שדה 048 יצחק שדה 7 תל-אביב ככר המדינה 093 ויצמן 32, בית ליסין תל-אביב ככר רבין 101 בלוך 2 תל-אביב מגדל שלום 067 אחד העם 9 תל-אביב קרית המלאכה 055 קבוץ גלויות 71 תל-אביב ראשי תל-אביב 046 רוטשילד 42 תל-אביב רמת אביב 082 בית צורי 15 תל-אביב רמת החייל 121 רח` ולנברג 4 תל-אביב תל אביב (פאג"י) 189 מונטיפיורי, 13 רמת-גן אבני חן 126 אבא הלל 3, ת.ד. 3491 רמת-גן בורסת היהלומים 026 תובל 23 ת.ד. 3247 רמת-גן רמת-גן 041 ביאליק 27 תודה רבה !
יש לך ברחוב רוטנברג פינת בן אליעזר קו 61
מגיע לבורסה ולביאליק. משם לאבן גבירול קו 61 עד ארלוזורוב פינת אבן גבירול, ובחזור, ניחשת נכון, קו 61.

עידן 8888

New member
הגעה לאשקלון מתל אביב

הגעה לאשקלון מתל אביב
האם יש אוטובוס שמגיע לאשקלון מרכבת מרכז או שאצטרך להגיע לתחנה המרכזית של תל אביב ואז לנסוע לאשקלון? (הנקודה שבה אני צריך להגיע לאשקלון נמצאת צמוד לתחנה המרכזית של אשקלון אז לא כדאי לי רכבת)

olli3

New member
מנהל
אין, בעבר היה ובוטל.

הגעה לאשקלון מתל אביב
האם יש אוטובוס שמגיע לאשקלון מרכבת מרכז או שאצטרך להגיע לתחנה המרכזית של תל אביב ואז לנסוע לאשקלון? (הנקודה שבה אני צריך להגיע לאשקלון נמצאת צמוד לתחנה המרכזית של אשקלון אז לא כדאי לי רכבת)
אין, בעבר היה ובוטל.
ממרכזית ת"א קו 300 אגד בלבד. הרכבת לא כדאית לא רק בגלל הריחוק שלה, אלא גם בשל כך שהנסיעה ברכבת ארוכה יותר. שים לב, ניתן לעלות על קו 300 גם מצומת חולון, כך שאם אין לך קו מהמקום בו אתה נמצא אל המרכזית אבל יש לך קו לצומת חולון, זה הרבה יותר עדיף לך.

elitrou

New member
לו"ז של 380 ביום שישי

קו ת"א-באר שבע
שלום לכם:) האם יש שינויים בקו מחר? בחיפוש של אגד מופיע ש380 עובד עד שעה 10 בלבד. הגיוני? תודה
לו"ז של 380 ביום שישי
ראשית, חשוב להבהיר שהקו מופעל במקביל על ידי שתי חברות - אגד תעבורה ומטרופולין. הנסיעה האחרונה יוצאת ממסוף ארלוזורוב ב-16:30 ומבוצעת על ידי מטרופולין דווקא.

olli3

New member
מנהל
הלו"ז הנכון נמצא בכתובת הבאה>>>

קו ת"א-באר שבע
שלום לכם:) האם יש שינויים בקו מחר? בחיפוש של אגד מופיע ש380 עובד עד שעה 10 בלבד. הגיוני? תודה
www.bus.gov.il - כל חברות האוטובוסים, רכבת ישראל, הרכבת הקלה, הכרמלית - כולם באתר אחד. סתם לידע כללי, נסיעות בשבת מתחילות בשעה 16:00 בכל ימות השנה בכיוון הנסיעה מבאר שבע לת"א.

olli3

New member
מנהל
יש לציין שמחר אין ממש לו"ז, רוב הנסיעות

www.bus.gov.il - כל חברות האוטובוסים, רכבת ישראל, הרכבת הקלה, הכרמלית - כולם באתר אחד. סתם לידע כללי, נסיעות בשבת מתחילות בשעה 16:00 בכל ימות השנה בכיוון הנסיעה מבאר שבע לת"א.
יש לציין שמחר אין ממש לו"ז, רוב הנסיעות
יוצאות בשיטת מתמלא ויוצא, זאת עקב השבתת הרכבת. כך שקווים 370/380 מתוגברים משמעותית, בממוצע יוצא אוטובוס כל 10-15 דקות בנוסף להסעות מיוחדות לחיילים.

טלי64646464

New member
אז לא עניתם לי נסיעה מקניון לב המפרץ למלון

380 פועל כרגיל עד 16:30 ומחר גם מתוגבר.
אתמול שאלתי, כיצד ניתן להגיע למלון נוף שנמצא ברח' שד' הנשיא 101 מקניון לב המפרץ חיפה. אשמח לקבל תשובה ממי שיודע.

olli3

New member
מנהל
ענו לך, תסתכלי שוב.

אתמול שאלתי, כיצד ניתן להגיע למלון נוף שנמצא ברח' שד' הנשיא 101 מקניון לב המפרץ חיפה. אשמח לקבל תשובה ממי שיודע.
ענו לך, תסתכלי שוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה