שאלון היכרות!

shiratel

New member
../images/Emo100.gifשאלון היכרות!../images/Emo100.gif

שם:
מבינה משו באופנה?
עונה מועדפת?
מתמודד/ים מועדף מכל העונות?
בגד הכי אהוב מכל העונות?
(בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? יאללה שיהיה על הכיף כיפאק!

shiratel

New member
../images/Emo100.gifשלי!../images/Emo100.gif

שם: שירה
עיר מגורים: זכרון יעקב
מבינה משו באופנה? האמת לא ממש... יש לי דעה משלי, רק שהיא לא הכי אופנתית...
עונה מועדפת? או הקודמת, או זאת. הראשונה פחות.
מתמודד/ים מועדף מכל העונות? נורא אהבתי את אוסטין מעונה 1, ואת ניק
בגד הכי אהוב מכל העונות? הקוטור של קיין בעונה הזאת, הברבי של סנטינו בעונה 2, גראמי של אוסטין בעונה 1
מי לוקח בגמר העונה??? זה בין מייקל, אולי, וג'פרי (לצערי, למרות שהוא מעצב טוב אני שונאת אותו
) הייתי רוצה לחשוב שגם לורה, אבל אני מנסה להיות מציאותית. נעים מאוד כולם

shanchan

New member
well, hello :)

שם: שני. גיל: עודמעט 17. עיר מגורים: קריית טבעון. מבינה משו באופנה? אני מבינה מה זה מכנס, מה זו חצאית ומה זו חולצה (?).
עונה מועדפת? סתיו. מתמודד/ים מועדף מכל העונות? דניאל ווסביק, באט אבקורס D: איזה יצור מושלם. בגד הכי אהוב מכל העונות? המעיל הארוך של ג'יי בתצוגה הסופית שלו. גררר
. (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה? אני ממש מקווה שאולי, למרות שלא נראה לי. אז.. מייקל.

shanchan

New member
לא, אני עובדת עלייך, אני בעצם מג'נין.

או יס איי אם, למה?

just orka

New member
אני../images/Emo9.gif../images/Emo204.gif../images/Emo54.gif

שם:אור גיל: 15.6 עיר מגורים: יבנה עיר האורות מבינה משו באופנה? לא
עונה מועדפת? חורףףף מתמודד/ים מועדף מכל העונות? וואי לא יודעת.. עונה ראשונה ראיתי רק ת'גמר וכמה תוכניות לפני, עונה שנייה רק מהאמצע, רק מהעונה אני עוקבת עוקבת
בגד הכי אהוב מכל העונות? לא יודעת S: (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? וואי קשה.. מייקל...

shiratel

New member
הכוונה לעונה בפרויקט מסלול!!!! ../images/Emo6.gif

חחח איזה סטלניות

just orka

New member
כולם ענו עונה אמיתית ../images/Emo3.gif../images/Emo204.gif../images/Emo54.gif

את יצאת הסטלנית בניסוח!!

shanchan

New member
אוה, אופס ../images/Emo3.gif

אז העונה ה.. נו, אין לי מושג :( אני מתה על ג'יי, אוסטין, ניק, שני הדניאלים, קלואי, אולי, מייקל, אליסון.. ועוד מלא, איך אפשר לבחור? :/

Fashion Slut

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo209.gif

שם: דרינה:)
עיר מגורים: מודיעין.
מבינה משו באופנה? ממ קוראת מגזינים וכו'. אז בערך ><
עונה מועדפת? קיץ.
מתמודד/ים מועדף מכל העונות? דניאל
נו וגם ג'יי ואוסטין.
בגד הכי אהוב מכל העונות?
(בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? האמת בעונה הזאת אני לא כ"כ מעודכת, אבל אני אוהבת את מייקל. [יש לו סקס אפיל
]

Fashion Slut

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo209.gif../images/Emo6.gif

חחח עונה אהובה XD עדיין מתלבטת בין הראשונה לשנייה.

Fashion Slut

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo209.gifאני יודעת ../images/Emo8.gif

חחח סתם כפרעלייך 33>

Conviction

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שם: הדר. גיל: 17 ביום רביעי. עיר מגורים: תל אביב. מבינה משו באופנה? לא ממש
עונה מועדפת? שנייה [למרות שגם השלישית טובה]. מתמודד/ים מועדף מכל העונות? ג'פרי [3], ניק [2], סנטינו [2], דניאל [2], קיין [3].. מהראשונה אני בקושי זוכרת.
בגד הכי אהוב מכל העונות? אני ממש לא זוכרת אם הבגדים מכל העונות, אבל בגד שזכור לי לטובה זה השמלה שקיין הכין עבור "מרילין מונרו המודרנית". מי לוקח בגמר העונה??? אני ממש רוצה להגיד ג'פרי [
], אבל נראה לי שמייקל יקח את הזכייה.

mikeys barking

New member
אלוהה ^^ ../images/Emo72.gif

שם: שחר גיל: 15 וחצי עיר מגורים: מודיעין מבינה משו באופנה? אין לי מושג. אבל אני מתעניינת ^^ עונה מועדפת? שנייה. גם השלישית טובה. מתמודד/ים מועדף מכל העונות? אוו אהבתי מאוד את דניאל, אנריי וסנטינו. בעונה הזאת אני אוהבת/שונאת את ג'פרי [עדיין לא זגורה על זה XD]... בטוחה שיש עוד. בגד הכי אהוב מכל העונות? אוו יש מלא O: (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? אין לי מושג. אני גרועה בכאלו דברים D:

למעלה