שאלון היכרות!

MissNushi

New member
אניי..

שם: נעה גיל: 17 עוד מעט(= עיר מגורים: חיפה מבינה משו באופנה? ממממ..קצת(= אני מאוד אוהבת..(= עונה מועדפת? כולןן..קשה לבחור..אבל אם חייבים נראה לי שאת הראשונה.. מתמודד/ים מועדף מכל העונות? מממ..מהראשונה קארה סון, נורה, אוסטין, אלכסנדרה(= מהשנייה קלואי, דניאל וסוביק, ניק, אנדריי..מעונה 3 מממ..מייקל ואולי וג'פרי(= ואליסון..(= בגד הכי אהוב מכל העונות? http://nymag.com/fashion/fashionshows/2006/fall/main/newyork/womenrunway/chloedao/images/7.jpg http://nymag.com/fashion/fashionshows/2006/fall/main/newyork/womenrunway/danielvosovic/images/8.jpg (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? הלוואי שאולי או ג'פרי(=

MR Lordi

New member
עונה....../images/Emo13.gif

שם: פיליפ גיל: עוד חודש וחצי 14 עיר מגורים: כרמיאל מבינה משו באופנה? לא עונה מועדפת? השלישית והראשונה... מתמודד/ים מועדף מכל העונות? אוסטין מהעונה הראשונה בגד הכי אהוב מכל העונות? אממ לא יודע... (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? לי נראה שאולי (אני מת על פרויקט מסלול
)

HaDaRoSh

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

שם: הדר גיל: 18 עיר מגורים: ת"א מבינה משו באופנה? לא ממש
עונה מועדפת? 2 [דניאל
] ו-3
מתמודד/ים מועדף מכל העונות? דניאל
בגד הכי אהוב מכל העונות? מי זוכר?
(בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? הלוואי אולי או ג'פרי :)

לא מצתרפת... סתם אוהבת ת'סדרה

שם:איילת גיל:17 עיר מגורים:ר"ג מבינה משו באופנה?כן בערך... עונה מועדפת?2 מתמודד/ים מועדף מכל העונות?סנטינו
דניאל V וג'פרי בגד הכי אהוב מכל העונות?נראה לכם שאני זוכרת?? (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה???אני אומרת ג'פרי כי הוא rock 'n' roll... ודרך אגב אני ממש שונאת את אנג'לה ווינסנט

Bleed for Me

New member
חדשה!

שם:דניאל גיל:18 עיר מגורים:ר"ג מבינה משו באופנה?בערך עונה מועדפת?1 מתמודד/ים מועדף מכל העונות?ג'יי ואוסטין (עונה 1),דניאל (עונה 2) וג'פרי (עונה 3) בגד הכי אהוב מכל העונות?את השימלה והג'אקט שדניאל וניק עשו בעונה השנייה בפרוייקט של בננה ריפבליק--> (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה???אני יודעת אז אני לא אגיד.. אגב אתם בדיליי עם הפורום,זאת כבר עונה שלישית חחח..

mika95

New member
עונה!

שם: מיקה גיל: 13 עיר מגורים: חסוי מבינה משו באופנה? בכלל לא... עונה מועדפת? עונה 3 ו-2 מתמודד/ים מועדף מכל העונות? דניאל ווסוביק,אולי,מייקל,קלואי,ג'יי,אלכסנדרה. בגד הכי אהוב מכל העונות? הבגד של קטרין באתגר הכלבים. (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? נהראה לי או אולי,או מייקל

Knotted String

New member
שלום. ../images/Emo13.gif

שם: ענת גיל: 19 עיר מגורים: שוהם מבינה משו באופנה? ממש לא.
עונה מועדפת? 2!!!1אחד
מתמודד/ים מועדף מכל העונות? מהעונה הראשונה- אוסטין
, מהשניה- דניאל ווסוביק, אהבתי הנצחית
מהשלישית- ג'ף.
בגד הכי אהוב מכל העונות? אוי, אני ממש לא יודעת.
(בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? אה, כבר ראיתי אותה ממזמן. זה לא חכמה.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאני!

שם: ענת גיל: 13 באוגוסט עיר מגורים: סתם ישוב נידח בעמק יזרעאל מבינה משו באופנה? אני רוצה להאמין שכן עונה מועדפת? 2 מתמודד/ים מועדף מכל העונות? אוסטין, ניק וקיין בגד הכי אהוב מכל העונות? אוו... קשה. אני בכלל לא זוכרת את כולם.. מה שכן, שמלת הקוטור של קיין הייתה מדהימה! (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? אממ.. לדעתי, מייקל, והכי לא פיר ג'פרי. הוא הרי מצליח בכל מקרה כי הוא סיפר שהוא מלביש מפורסמים (אבל אני עדיין אוהבת אותו).

Yu vi

New member
אני../images/Emo9.gif

שם: יובל :] גיל: 14 עיר מגורים: ראשל"צ מבינה משו באופנה? ממ.. נראלי שכן
עונה מועדפת? כ"כ קשה לבחור
מתמודד/ים מועדף מכל העונות? אוסטין, ג'יי, ניק!!, דניאלV, סנטינו, קיין
, ג'פרייייי בגד הכי אהוב מכל העונות? קשה לבחור!! השמלת כלה של קארה סאון
אבל יש עוד כל כך הרבה! (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? איןלי מושג מי ייזכה, אבל אני ממש מקווה שג'פרי!

Shimrita17

New member
שלום שקסים! ../images/Emo23.gif

ממתי יש פורום לפרוג'קט ?? אי דידנט קנואו =) שם: שיר =) גיל: 17 ועשרה חודשים P: עיר מגורים: איזור השרון מבינה משו באופנה? בוודאי! כלומר, סוג של =) עונה מועדפת? ראשונה ושלישית מתמודד/ים מועדף מכל העונות?ג'יי
, סנטינו
אנדריי
ג'פרי
אולי
בגד הכי אהוב מכל העונות? וואי, קשה לי להציע על אחת, אבל אפשר לאמר שהחליפה הורודה של מייקל מהעונה הנוכחית בהחלט עשתה לי את זה =) (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? אני יודעת כבר..חיחי P:

yahel1924

New member
תורי.

שם: יהל גיל: 14 עיר מגורים: מודיעין מבינה משו באופנה? אולי?, אני יודעת מה אני אוהבת ולא ממש אכפת לי מה אנשים אחרים חושבים... עונה מועדפת? שנייה ושלישית. מתמודד/ים מועדף מכל העונות? דניאל ווסוביק, קארה ואוסטין!! בגד הכי אהוב מכל העונות? בעיקר הבגדים של קארה. (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? מייקל, אם לא אני אתקע לעצמי כדור בראש.

shaharrr53

New member
עונה.

שם:שחר גיל:13.6 עיר מגורים:י-ם מבין משו באופנה?כן עונה מועדפת?3 מתמודד/ים מועדף מכל העונות?ג'פרי,מייקל,אולי,לורה בגד הכי אהוב מכל העונות?של לורה,בפרק 10 (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה???אולי

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif טוב D:

שם: הדר גיל: עוד מעט 19 עיר מגורים: חולון מבינה משו באופנה? אני לא יכולה לשפוט את עצמי. :) אבל אני אוהבת לעצב. עונה מועדפת? הכל הולך. מתמודד/ים מועדף מכל העונות? ג'יי, אוסטין סקרלט, דניאל ווסוביק, ג'פרי (ובעונה השלישית היו כמה מתמודדים שאהבתי סתם כי הם היו כאלה מושים: רוברט, קיין ובראדלי. כפרה עליהם.
) בגד הכי אהוב מכל העונות? לא זכור לי.
מי לוקח בגמר העונה??? אני יודעת, אז זה קצת בעייתי להגיד. :) בואו רק נגיד שהפייבוריט שלי הוא ג'פרי.

hila941

New member
חדשה! ../images/Emo9.gif

שם: הילה גיל:13 עיר מגורים: שדי חמד! ( זה מושב אבל לא לשפוט אותי..
) מבינה משו באופנה? אני חושבת שאני מבינה .. אני מאוד אוהבת לצייר עיצובים ולעצב בתוכנה מיוחדת.(אני יכולה לשלו כמה מהעיצובים..רק תבקשו!) עונה מועדפת? עונה שנייה! מתמודד/ים מועדף מכל העונות? קלואי!מעונה שנייה(אני חושבת..) בגד הכי אהוב מכל העונות?את השמלה של מייקל מהעונה השלישית בפרק של השחור והלבן.. איזו קלאסה!

s hahar

New member
אניי לא שמישהו יקרא כי אני בסוף ../images/Emo177.gif

שם:שחרוניי
עיר מגורים:פ"ת
מבינה משו באופנה?לא
עונה מועדפת?2 בגלל דניאל ו
מתמודד/ים מועדף מכל העונות?דניאלללל ו
בגד הכי אהוב מכל העונות?כל הקולקציה של גיי'
(בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה???אני יודעת מייי חבל שזה א דניאל ו

stavoonia

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo124.gif אני אנוכי ועצמי ../images/Emo124.gif../images/Emo176.gif

שם: סתיו
עיר מגורים: הכינו את עצמכם...
בני עטרות
מבינה משו באופנה? לא ממש. יש לי טעם לא רע [בעייני
] ואני חולה על הסדרה הזאת ><
עונה מועדפת? חורףחורףחורף
מתמודד/ים מועדף מכל העונות?דניאל, ג'יי, אוסטין וקארה סאון
בגד הכי אהוב מכל העונות? הבגד ים של אוסטין והשמלת פרחים של דניאל.
מי לוקח בגמר העונה??? אני יודעת מי, לא רוצה להרוס

גם אני :)

שם: מוריה גיל: 18 עיר מגורים: בית שמש מבינה משו באופנה? לא ממש חחחחח עונה מועדפת? 1 מתמודד/ים מועדף מכל העונות? ג'יי, סנטינו וג'פרי (ג'יי לוקח מבין שלושתם) בגד הכי אהוב מכל העונות? קשה לי... מי לוקח בגמר העונה??? אמממ בתקווה שג'פרי, אבל נראה לי שאולי...

מותק1212

New member
עונה |גבינהצ|

שם: גל. גיל: 14 עיר מגורים: יבנה. ביחס. מבינה משו באופנה? שום דבר
עונה מועדפת? ראשונה עם ג'יי ואוסטין
מתמודד/ים מועדף מכל העונות? ג'יי{1},אוסטין{1},סנטינו{2},ג'פרי{3}, מייקל {3} ומלאן{3} איזה צחוק
(מקום שני בצחוקים האהובים עליי מקום ראשון ג'רארד וואי!
) אפשר גם שונאים כי אני ממש סבלתי ובא לי להוציא את זה...וונדי! קארה! דניאל ו! אנג'לה! בגד הכי אהוב מכל העונות? אני לא זוכרת אבל התצוגה של ג'יי הייתה מדהימה! אולי הכי מדהימה שראיתי! (בבקשה, רק מי שלא גילה את הספוילר, אלא אם כן גיבש דעה לפני שהוא ידע) מי לוקח בגמר העונה??? אני מאוד מקווה שאחד הבנים כי הבנות סתם...חדגוניות.

pumpkin soup

New member
../images/Emo15.gif../images/Emo210.gif

שם: שחר גיל: 13 וחצי עיר מגורים: הוד השרון
מבינה משו באופנה? נראלי שכן.. אני גם התחלתי לתפור קצת לפני כמה חודשים.. עונה מועדפת? מתלבטת בין הראשונה לשניה.. נראה לי שהשניה. מתמודד/ים מועדף מכל העונות? אוסטין, דניאל, קארה סאון, ג'יי. בגד הכי אהוב מכל העונות? עונה ראשונה, פרק ראשון, של אוסטין, עם התירס [לפני שזה התכווץ]..הוא פשוט גאון..
מי לוקח בגמר העונה? אמ..נראלי ג'פרי..

למעלה