בשבת זה מתחיל- והתזמון?...

Oris Mom

New member
כמה שנים אחרי השואה עשו את רשימת שינדלר?

תעשה את החשבון!!! ברור שאפשר ורצוי לעשות סרטים על נושאים רגישים, אבל לא כשהילד האומלל הזה עדיין בשבי וההורים שלו בחרדה ענקית לגורלו! שיעשו את הסדרה הזאת בעוד כמה שנים, אולי עד אז נוכל לעכל את זה.

idanoosh17

New member
ומה אז?

ואז ישאלו מה עם רון ארד? למה לא מחכים לו עם הסדרה? ואם גלעד יחזור וחס וחלילה יחטפו עוד חייל?

Sharon Benyamin

New member
ומה עם

היו עושים על סדרה בה מסופר על אסטרונאוט ישראלי שטס לחלל, נהרג בנחיתה ובנו שהמשיך בדרכו נהרג גם. חייזרים מהחלל הגיעו לישראל לחקור את הארוע ונוצר סיפור אהבה בין חיזר לאשת האסטרונאוט... נשמע כמו סיפור שימכור לא? אז מה אם הוא רוכב על גב של משפחה ששכלה בן ואב? הסיפור קצת דומה זה הכל... זה לא אומר שאנחנו צריכים להמנע מלכתוב סדרות על אסטרונאוטים ישראלים עם בנים טייסים שנהרגו. יש פה דרמה, מתח, מדע בדיוני... אפשר לגלגל מיליונים שורה תחתונה, חטופים שחטה את הפרה הכי קדושה שהייתה פה והביאה אותנו לעידן שבו התקשורת יכולה לעשות מה שהיא רוצה... ואנחנו נתכופף ונקבל את זה בשתיקה. מזל טוב, עברתם בהצלחה את תהליך המהפך מבני אדם לעדר של כבשים

dorooni1

New member
אי אפשר לעצור את כל העולם

רק כי חייל אחד של מדינה קטנה בשם ישראל נחטף.

HetzVaKeshet

New member
לא היית אומר את זה אם החייל היה אחיך, נכון?..

או שאולי אין לך אחים?... אז אם החייל היה מישהו קרוב אליך אני בטוח שהיית מתחנן שיעצרו את העולם בשביל להחזיר אותו. התבטאת בצורה מזלזלת וחסרת התחשבות/חסרת רגש.

dorooni1

New member
חשבתי על זה לפני שהגבתי

אין מה לעשות. הוא נעדר. לא נעצור שידור תוכניות על חטופים בגלל שהוא נעדר.

לדעתי אני מעדיפה שלא תיהיה תתוכנית הזו

זה ממש לא הזמן לשדר את זה בזמן שיש משפחה שכואבת על בנה אם כל הכבוד,כל עם ישראל אחים והסידרה הזו הלוואי שזה היה קורה כך במציאות לגבי גלעד שליט ,אז למה לעשות יותר רע למשפחת שליט בזמן שהוא נחטף ,בשביל לעשות מזה רייטינג? אם הוא לא היה נחטף ,לא היה עולה בכלל בראש לעשות תסידרה הזו. אני הפסקתי באמצע לראות תסידרה הזו כי קשה לי לראות משהו שיכול כאילו לדבר על משהו שכאילו סתם נעלם מהשטח.

נמש164

New member
זה בדיוק הזמן לשדר את התוכנית!

להפך, זה לא ליצור לעג על משפחת שליט אלא לעזור ולהעלות את המודעות החברתית [ובהחלט יש מודעות!] ומעבר לכך התוכנית תעלה את נושא השבויים לסדר היום הציברי ואולי אף הפוליטי כך שהחטופים אינם ישכחו!

../images/Emo195.gifלא חושב שזה הזמן לסידרה כזאת

לא חושב שזה הזמן לסידרה כזאת המשך שבת שלום ושבוע טוב לכולם מקווה שגלעד יחזור כמה שיותר מהר

Angel45

New member
היי מבקשת את עזרתכם

אני גרה בחו"ל,היכן ניתן לראות את הסידרה דרך המחשב ניסיתי דרך מאקו והאתר שולח אותי לאתר של חטופים שטרם עלה היו לי שני לינקים שראיתי דרכם את האח הגדול בערוץ 2 אך הלינקים לא עובדים שי למישהו רעיון אחר? תודה

הסדרה חובבנית..יש לה עליות וירידות..

הסדרה מתחילה בפיק ויורדת מגבהים לתחתיות !!! יכלו לעשות דברים אחרת !

24 ברבלה

New member
אף אחד לא דיבר או חשב על החוסר רגישות והטקט

מהמשפחות של החטופים שלא יחזרו??? הדבר הראשון שחשבתי עליו שראיתי את הפרומואים זה בכלל החיילים שלא ישובו, לגלעד יש עוד תקווה... ממש חוסר רגישות ממשפחותיהם של גולדווסר, רגב, סוויד, אביטן, אברהם, ערד ועוד...

Tznobar

New member
זה היה רק עניין של זמן

זה פעולה שדורשת המון אומץ, ברור שיש פה בעיה מוסרית, אבל יש בזה משהו שגם עוזר לשמור על הנושא במודעות ביקורת שכתבתי בבלוג - חטופים

למעלה