|
סקר קטנטן..

get well

New member
|../images/Emo105.gifסקר קטנטן..../images/Emo105.gif

מאז שאתם משוחררים ויש לכם הרבה זמן פנוי מה אתם עושים ברובו... (אני מוותרת על אפשרויות תכתבו פשוט מה שאתם עושים..)

Jany

New member
חחחחחח שאלה טובה :)

בימי שני אני חותמת אבטלה, מספר פעמים בשבוע לוקחת שיעורי נהיגה (לא הייתה לי הזדמנות לעשות את זה לפני הצבא). חוצמזה, חצי יממה אני ישנה והחצי השני דבוקה למסך, בין אם זה מסך המחשב או הטלוויזיה :)

יוֹאב

New member
אני

השלמתי את כל הבגרות שלי, הוצאתי רשיון, מצאתי חברה מדהימה, התחלתי לעבוד, ובמבט לאחור, בשנה וחודש שבה אני משוחרר, הספקתי המון.

Reznik

New member
מאז שהשתחררתי

עברו כמעט שנתיים (שנה ועשר יותר נכון) הספקתי לעבוד בעבודה מעודפת (החלפתי 3 עבודות במהלך התקופה של עבודה מעודפת) עכשיו אני עובד בעבודה הרביעית הספקתי ללמוד שנה שלמה במכללת ספיר (עזבתי אותה) ועכשיו אני בתהליכים למעבר למרכז מהדרום

וואי ואיי לפי כל הדברים שאנשים

הספיקו לעשות .. אני בטח אשמע מזה אומללה...
אני 4 חודשים משוחררת, הספקתי להיפרד ממישהו, לצאת למס' פגישות ( שלא יצא מהם כלום)לישון הרבה , לריב הרבה עם ההורים , לא לצאת לחו"ל אחרי תיכנונים מפה ועד להודעה חדשה ( בגלל חברות שדפקו את זה ברגע האחרון) הממ... לעלות איזה 2-3 קילו מנחת . לעבוד חודש וחצי בתור קלדנית בסניף ידיעות אחרונות... לכתוב יותר מידי הנגאוברים מבילויים . וזהו... אני באמת צריכה לעשות משהו מרתק יותר בחיים שלי ! יש המלצות?

Jany

New member
חחחחח חיפאית..

אני מזדהה איתך! :) אני משוחררת חודשיים, וחוץ מלישון ולהידבק למסך לא עשיתי משהו יותר טוב מאז, גם רבה עם ההורים כול יום בגלל שאני "מתבטלת" וגם נראה לי עליתי במשקל... לא נורא, לא רואים :) וגם אני ביטלתי טיסה לחו"ל, הייתי אמורה לטוס לאיזה 5 שנים וזה בוטל לצערי, במקום זה הולכים ללמוד בארץ במקום בחו"ל :)

Jany

New member
כן, אני יודעת לצערי... אני מתה

לעשות כושר אבל אני מתעצלת! :)

עובדת .............................

בוקר וערב ובוקר ןבוקר ובוקר ובוקר וווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו עובדת בלי הפסקה

Jany

New member
נו, לפחות זה :)

העיקר גם משלמים לך טוב(אני מקווה)! :)

בואו נראה...

יצאתי עם מישהי, יצאתי עם עוד מישהי, היתה לי חברה 5 חודשים, אני עכשיו עם מישהי אחרת, ליוויתי טיולים, עבדתי במכירות התבטלתי המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן... וזהו. רוב הזמן מעביר זמן על המחשב.

poogy21

New member
מה עושים? בטח לא מתבאסים...

בתור אחד שהוא עדיין לא חייל משוחרר אלא חודש לפני החפשש אני לא מבין אתכם! אנשים השתחררתם יש לכם את כל החופש שבעולם עכשיו לעשות מה שאתם רוצים ואתם יושנים ויושבים מול המחשב? תאו החוצה לכו לים סעו לחול, אין לכם כסף לזה לכו לעבוד ואז תסעו תהנו מהרגע כי התקופה הפרועה היא קצרה משאתם חושבים יואב ועוד דבר בתור אתר של חיילים משוחררים מדברים פה יותר מדיי על הווי צבאי פאק איט את מי פה באמת מעניין אוכל צבאי

Reznik

New member
אתה עכשיו באופוריה של הצבא

אין לך תשלומים לשלם, אתה במסגרת והכול טוב חכה תצא לאזרחות, תצטרך לשלם על הכל נגמרו ההנחות של חייל במדים... סרט כבר עולה 30 שקל ולא פחות... לא קל למצוא עבודה (אפשרי אני לא אומר שלא... אבל אפשרי) והווי הצבאי שמדובר פה כל כך הרבה?? במדינה שלנו שהצבא זה משהו כל כך נצרך ורובנו עושים צבא עד גיל 45 לא פלא שתשמע עוד הרבה על הצבא.... זה חלק ממך מזל טוב על החפש"ש הקרב

PooKiPsiT

New member
ברשת רב חן

סרטים עולים הקיץ 25 שקל. אבל זה אמור להיות רק עד תאריך מסויים..

למעלה