לכבוד החג שקרב ומתקרב

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifלכבוד החג שקרב ומתקרב

בואו ספרו לנו 5 דברים שאתם חושבים שלא יודעים עליכם בפורום
. אני אתחיל
[יש כאן דברים שחלק יודעים]: 1.אני בכלל במקור רמתגנית
,נולדתי שם וגרתי שנתיים עד שעברנו לעיר המקוללת בשם פתח תקווה
. 2.כשהייתי בת 5,טבעתי בנחשונית[
],הסיפור המלא: הלכתי עם אבי היקר למגלשות [כיוון שהייתי קטנה],ישבנו במגלשה,התגלשנו,ואז נעצרנו,ואני המשכתי להתגלש לבדי,עד למים העמוקים. למה זה קרה?,כי אבא שלי החליט באותו יום ללבוש מכנסי ג'ינס קצרים,והוא נתקע במגלשה|:. קיצר טבעתי לכמה שניות,ואז אישה זרה הצילה אותי [תודה לך איפה שלא תהיי]. וכתוצאה מהטראומה הזאת עד היום יש לי פחד שמשפריצים עליי מים
. 3.יש לי אח חורג מאבא,הוא בן 20 ומשהו ומתל אביב [הוא גר ברמת אביב],הפעם האחרונה [וכנראה היחידה] שפגשתי אותו הייתה באזכרה של סבא שלי. 4.לפני שנתיים בערך,עברתי ניתוח לתיקון עקמת בגב [ניתוח די קשה|:]..ואמ עברתי אותו בהצלחה:$
,בכלל היו לי מחשבות על שאני הולכת למות בניתוח,כן אמ/:. 5.התחילה לי אובססיה לדיסקים השנה..בשלושה חודשים קניתי 7 דיסקים
.
אחרי שחשפתי את עצמי,תורכם
ועכשיו באמת הלכתי,שיהיה לכולם חג שמח

נמממ../images/Emo9.gif

1. הופעתי בטלוויזיה 4 פעמים, בכיתה ו', הייתי קפטנית בששטוס
2. בגן שרפתי לעצמי את השיער, לא הרבה אבל בכל זאת טראומה
(אל תתנו לילדים בני 3 נרות חנוכה בכוסות, פשוט אל.
) 3. הייתי ב-5 מדינות בחו"ל, צרפת, הולנד, בלגיה, קפריסין וטורקיה
4. נולדתי בלידת עכוז
5. הסיפור מאחורי השם שלי מאוד מוזר, לפני שנולדתי אמא שמעה תוכנית ברדיו עם השדרן גידי אורשר, והיא כמובן שמעה "אושר" וחשבה לעצמה "אוי זה שם נחמד
", וככה יצא שקוראים לי אושר

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifחח את מוכשרת../images/Emo3.gif.

חברה שלי בלעה יוד שהיא הייתה תינוקת, טוב זה לא מצחיק
.

../images/Emo2.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

Damn, גם אנחנו רצינו ללכת לששטוס. בכיתה ו'. אבל עד שנזכרנו כבר נגמר כיתה ו' ואי אפשר היה :X

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifditto ^_^

וואי. איזה קטע. אני רואה כחול, והייתי בטוחה שאת הילע, ואז אני כזה "ממ...." ואז ראיתי את החתימה ואני כזה "ממ!!?..." ואז אני כזה "ממ אוה." XDDD לומשנה.

shaya23

New member
../images/Emo6.gif

טוב.. 1. נולדתי בקיבוץ חצרים (ליד באר שבע) ובגיל שנתיים (טוב נו חודש לפני שנתיים..) עברתיח למושב שלי -ניר בנים..
הבית שלי.. 2. כשהייתי קטנה כנראה הייתה לי נטייה להתחבר לבנים.. בקיבוץ אז תמיד סיפרו לי ויש תמונות שהייתי חברה הכי טובה של ילד אחד -דורון ובטיולים היינו הולכםי יד ביד וזה.. ואז שהגעתי למושב אז גם יש לי תמונות עם שני בנים שם ידידים שלי עד היום.. [מאותה שכבה].. 3. יש לי שתי אחיות גדולות... (22 ו-21..) 4. בכיתה ו' אז בכיתה שלי [ו'2.. הכיתה הכי טובה... באמת היינו הכיתה הכי טובה בכל הדברים.. - בחוכמה , בספורט.. בהכל.. בדוק!] אז היינו 10 בנות ו21 בנים.. כן.. 10 בנות.. ו21 בנים... אבל היה סבבה.. 5. יש לי 3 חברות הכי הכי הכי טובות... אנחנו ארבעתנו לא נפרדות.. אני ,טל,שקד ותמר אני םע תמר מכיתה א' עם שקד מכיתה ב' ועם טל מכיתה ג' והשנה שקד נסעה לארצות הברית (שקי מיס יווו) אבל היא חזורת בעוד שנה... וזהווווו

כמו במחוננים../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

יש איזה אלף בנים ו-2 בנות בכל כיתה
אצלנו למשל יש 22 בנים ו-8 בנות. ו-2 מחזורים מתחתינו יש 5 בנות ופי 4 בנים בערך

shaya23

New member
מחוננים?? אז כנראה בנים יותר חכמים.

חח סתם נראה לכם.. כשהייתי במחוננים.. (זה היה אחורי שעות הילמודםי מין העשרה כזאת.. מזה משעמם) אז דווקא היו הרבה בנות.. אבל גם הרבה בנים... עזבו.. אה ובכיתה ו'4 (יוו נוסלגיה) היו איזה 8 בנות וכל השאר בנים והם היו 30 ומשו ילדים..

לכל שקד בעולם השם חיבה זה שקי?

ומשום מה גם לי הייתה נטייה להתחבר לבנים שהייתי קטנה
בקושי היו לי חברות... היום זה דיי הפוך
וזה דיי באסה

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo13.gif

אוקיי. ^_^ 1. בחיים שלי הייתי ב5 מדינות; אנגליה, צרפת, קובה, כרתים, וארצות הברית [שזה בכלל גם כן 4 מדינות כשלעצמן לול; ניו יורק, קליפורניה, יוטה, ונוואדה. אוה והייתי גם באריזונה אבל רק נסענו דרך שם אז לא נחשב.
] 2. אף אחד בעולם חוץ מהמשפחה הקרובה שלי [וחברים של ההורים שאמא סיפרה להם.
מאכות. ^^] לא יודע על הפוביה הכי גדולה שלי בערך, שגם מפריעה לי מאוד בחיי היומיומ. [ולא אני לא אגיד לכן מה היא. ^^] ובכלל, אני פחדנית כרונית.
3. סבא שלי מצד אמא [לא ההוא מ-5, מי שסבתא שלי התחתנה איתו אחכך] פיקד על המבצע של תפיסת אייכמן [העוזר המקורב של היטלר], ליל פיצוץ הגשרים ועוד רבים. ^_^ 4. אני חייבת תמיד שהכל יהיה מסודר מסודר ומעוצב, ובדרך שלי- אבל לא סובלת לסדר 5. קוראים ע"ש אבא של אמא שלי שנרצח ע"י שני ערבים בנגב קצת לפני שאמא שלי נולדה [סבתא שלי התחתנה מחדש אחכך למזלי, איי לאב מיי סבא], והוא היה כזה פורץ דרכים. הוא פרץ דרך וקרא לה "דרך היעלים", אבל לאחר שהוא נרצח שינו את השם של המקום ל"דרך יאיר". מוכר? =] זהו. =]

shaya23

New member
גמאניייי

שונאת לסדר וזה אבל אם אני רואה משו מבולגן אני לא סובלת שזה מבולגן.. =]

kittycatbone

New member
אני...

שונאת אבל שונאת כשדברים לא מסודרים כמו שאני רוצה. אני שונאת כשזה לא מסודר בכלל. אבל אני נראה לי בין האנשים המבולגנים בעולם
(טוף, לא יותר מדודה שלי את האמת
)

למעלה