לכבוד החג שקרב ומתקרב

פרפר17

New member
כן גם אני לומדת 5 יחידות

3 מתוכן אני עושה סרט על יואב יצחק וניסים גרמה שישודר בערוץ הקהילתי

מיטל101

New member
איזה מגניב...

אצלנו זה יחידה אחת השנה(כיתה י') וזה עיוני ושתי יחידות עיוני בכיתה י"ב ושתי יחידות מעשי בכיתה י"ב שזה להכין סרט בקבוצות..

../images/Emo103.gifכפרה על האישה הזרה../images/Emo7.gif

אז ככה: 1.נולדתי בקנדה. [Go Canada] 2.יש לי לפעמים קריזות שמתבטאות בעיקר מ2 סיבות: כשחם לי או כשאני עייפה. לפני כמה שנים 2 הגורמים האלה התערבבו עם עצבים נוספים והתוצאה הייתה שהחלטתי לגזור לעצמי את השיער- וזה לא יצא טוב. עצה שלי- אל תחושו ספריות וכאלה, זה לא עובד ומתחרטים על זה אחכ
3.רוב החיים שלי זה צופים
אני בצופים 7 שנים ואני מדריכה. 4.היה לי פעם על המחשב 97 סרטונים של גאנז. ואז אחי הגדול חטף קריזה, וכיום נשארו רק 37 [אכזריות
] 5.ראיתי מטריקס 12 פעמים. את השני ראיתי בערך 7 פעמים ואת השלישי 4 פעמים.

kittycatbone

New member
אוו../images/Emo24.gif (בקשר ל4)

ואני חושבת שיש לבנות הפורום הזה איזה קטע עם לספר את עצמן

RRonitka

New member
כן אה?../images/Emo6.gif../images/Emo110.gif

בואו נלך כולנו לקורס ספריות.. אולי נלמד משו

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifכפרעלייך מה../images/Emo99.gif

לא ידעתי שנולדת בקנדה,כה מגניב!
ואני ממליצה שתצרבי את 37 הסרטונים שנשארו לך ג'אסט אין קייס
.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifgo flames go! ../images/Emo9.gif

איי לייק קנדה.
ולגבי 2; אני כה מזדהה
חוצ מהקטע של לגזור את השיער. *_* אבל בעיקרון גמ אצלי זה ככה. וכשאני רעבה. אבל בעצם כשאני עייפה אני סתם דבר כזה. ^_^ לומשנה :X ואניוואי, את צכה לשלוח לי פעם סרטונים שכאלו. :X

מיטל101

New member
ננסה...

וגם אני ממש שמחה שהניתוח שלך עבר בשלום... 1.אני חצי מרוקאית חצי גרמניה. יש לי משפחה(סבא וסבתא חורגת ודודים) בגרמניה ואני רואה אותם פעם באיזה 7 שנים...בלי קשר שאת דודה שלי לא ראיתי בחיים... יש לי גם משפחה בוושינגטון..אותם פגשתי לפני חודש וחצי. 2.ההורים של אמא שלי התגרשו כשהיא היתה ילדה והיחסים בינה לבין סבא שלי לא היו טובים וגם אותו אף פעם לא הכרתי-אני אפילו את השם שלו לא יודעת. 3.הנשיקה הראשונה שלי היתה בחופש הגדול עם בחור נוצרי שקסי בטירוף.. אח שלי כמעט רצח אותי כי הוא לא יהודי. ותוספת-לא הולך לי עם בנים ישראלים..רק מחול
4.כשהייתי קטנה..ממש קטנה(ואל תצחקו עליי) מצאתי במקלחת סכין גילוח של אבא שלי וגילחתי לי את הגבות...לא היו לי גבות...היה מצחיק.. 5.אני חולת בגדים ונעליים. הארון שלי מסודר כמו חיילים לפי צבעים ובצורה מיוחדת.יש לי בערך 300 חולצות. ויש לי נעליים כמעט בכל הצבעים. אני אובססיבית! ואני חייבת להוסיף 6.אני מכירה את החברה הכי טובה שלי מגיל חודשיים ואנחנו יחד עד היום. כעיקרון יש עוד מלא דברים שאתם לא יודעות עליי... בבוא הזמן אתן תדעו

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifאת חמודה../images/Emo24.gif

כולכן
גם חברה שלי חצי גרמניה [וחצי עיראקית
].

kittycatbone

New member
מגניב../images/Emo6.gif

לא נראה לי ידעתי כמעט כלום ממה שכתבת... חוץ מאולי 5 ואולי 4..
חח ושוב, יש לבנות בפורום הזה משהו עם השיער שלהם!
(גם גבות זה שיער
)

A Radcliffe

New member
../images/Emo129.gif

5 דברים שאתם לא יודעים עליי
...: 1.מאיזשי סיבה אני לא מוכנה לזרוק את הברביות הישנות שלי... 2.ההורים שלי סיפרו לי שכשהייתי קטנה ועוד גרנו בר"ג (לפני גיל 3 נראה לי...) נעלמתי להם בגינה (גינה כזאת עם מדרגות מגניבות כאלה
) בקומה האחרונה של המדרגות.......
3.פעם הייתי מכורה לפוקימון, וכשהייתי בכיתה א' והאחים שלי היו בגן וסיימו ב-4 לא גיליתי להם שיש תוכנית כזאת כדי שהם לא יאהבו אותה גם (אבל לא היה להם סיכוי לראות את זה...) 4.יש לי חשד שהרגליים שלי לא באותו אורך 5.יותר קשה למצוא את מה שצריך למצוא בחדר שלי מאשר בחו שחור........ אני בלאגניסטית ואני גאה
בזה! וויזלי:|

kittycatbone

New member
XD

בקשר לפוקימון, גמאני הייתי מכורה
אבל הייתי בכיתה ה' כשהיתי מכורה לזה..
איזה הבדל גילאים יש לנו
חח וגם אני לא זרקתי את הברביות שלי
ויש לי טונווווווווווווווות...
אהה ובקשר לרגליים, אם הם באמת לא באותו אורך כדאי לך ללכת לאורתופד כדי לבדוק את זה, כי זה יכול לעשות בעיות בגב וכאלה ..
אני מכיר מישו שאין לו רגליים באותו אורך וממש אפשר לראות את זה כי יש לו בכל הנעליים שלו ככה סולייה אחת *ממש* יותר גבוהה

../images/Emo103.gifאני הייתי מכורה לזה בד'

כשהייתי 3 חודשים בארה"ב, כל היום הייתי עם הפוקימון הזה צ'ריזרד

חחח../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

שווה ניסיון
1. אממ. יש לי עקמת. של 22 מעלות שזה די המון O_ם וגילינו את זה במקרה ממש.. ומזל שגילינו, האמת
ניצלתי מניתוח [כמו של הילה
]. אז עכשיו אני עם חגורת גב ומצבי משתפר!!
2. אני ממש ביקורתית. אבל ממש. אני יכולה לשבת ברחוב ולהעביר ביקורת על כל בנאדם שעובר. וזה נורא
3. אין לי ביטחון עצמי בגרוווווש חח
כן. זהו. 4. יש לי נטייה מוזרה להתאהב באנשים שאין לי סיכוי איתם. מטריד למדי.. 5. ויש לי גם משיכה מוזרה לבלונדינים [אנשים בהירים בכלליות]. גם נורא.

shaya23

New member
אני דווקא מעדיפה

יותר כהים.. תימנים..
אבל גם אפרו-אמריקנים זה סבבה.. חחח.. המדריך שלי במחנה קיץ.. תמונה מזה גרועה.. הוא היה מסה חמוד..

למעלה