לכבוד החג שקרב ומתקרב

Maya Lavigne

New member
../images/Emo3.gif המפ.

זה רעיון די מפגר, שאני אענה על זה, כי הרי אתם בעצם לא יודעים עליי שום דבר , אז כל מה שאני אגיד אתם לא תדעו. אבל.. טוב, הגיע הזמן להשפיל את עצמי. 1. הנה פרט מאוד מסתורי שלא ידעתם עליי..
: קוראים לי מיה!! אני דוסית!! ואני מ... גבעת שמואל ...
כמה מסתורי ואפל.. 2. אני הולכת להצטער על זה שאמרתי את זה, אבל.. אין ברירה. WELL, כשהייתי קטנה, נורא התביישתי מהשם השני שלי, אסתר, ותמיד כששאלו אותי מה השם השני שלי, עניתי משום מה מרגרט .
עד היום אני לא יודעת מאיפה השם הזה בא. 3. שמתי לב שלרוב הפורום פה יש אובססיה עם גזירת שיער, וזוהי ההוכחה שאני באמת שייכת לפה
: גם לי יש אובססיה לזה. טוב, זה הולך להיות מצחיק. כשהייתי קטנה, בערך בת 4, מצאתי מספריים באחד החדרים. למזלי, במקום לעשות.. הממ.. משהו יותר גרוע, לקחתי אותם וגזרתי לאבא שלי את כל השיערות בבטן.
כשהוא התעורר הוא ממש נבהל, וגם עשיתי לו כמה שריטות, כבדרך אגב.
4. אני צמחונית גאה.
VAGI RULEZ!
5. התחלתי להעריץ את אורלנדו בערך בגיל 10. אני זוכרת שבכיתה ה' תליתי פוסטר שלו בלוקר שלי, והמורה צרחה עליי.
.

kittycatbone

New member
המורה צרחה עלייך!??!../images/Emo2.gif

איזה מגעילה
אני בכיתה ט' שמתי תמונה של אורלנדו על הלוקר
אבל שנה שעברה לא היה לי כבר כוח כי בגלל שעברנו לבצפר החדש וכאלה היו לנו לוקרים ממש מאוחר... והשנה פשוט לא יצא לי עדיין ^^
הו
וגם אני צמחונית ^^ וגאה בזה ביותר!
צמחונים לשליטה!!!!!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוג'יס סוווו רול../images/Emo47.gif

נמ, אז קרוא-נקרא לך מגי. ^^ ונמ, את מגבעת שמואל?
את מכירה אולי מעין אחת? ^^

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gifנמנמ... אתן כאלה חמודות.!!

הרעיון מקסים ד"א וממש נחמד לקרוא את הכל.. אבל אני לא כזאת מעניינת ואין לי מושג מה לכתוב פהה..... ואני גם רוצה!! אז אני עושה נסיון: 1. אחת ההערצות הכי גדולות שלי היא בריטני ספירס, אני מעריצה אותה כבר 6 שנים מהרגע שהיא פרצה לעולם הבידור ועד עכשיו, אבל מה שמיוחד בי זה שאף פעם לא הייתה לי נטייה להערצה מוגזמת - יש לי את הדיסקים ואני פשוט אוהבת אותה, לא יותר מזה. 2. בניגוד לכולן (כמעט) פה אין לי עקמת או בעיות מוזרות עם שיער (לא שזכור לי.. רק שצבעתי קצת ממנו לסגול פעם) אבל אני ילדה מאוד מעופפת, אני יכולה ליפול ולהיות מאוד מגושמת לפעמים, חחח בהקשר לזה - נקעתי את הרגל שלי פעמיים בשנה שעברה..חחחחח... 3. אני חולת סרטים ומוזיקה למרות שאני לא מתיימרת להבין בזה דבר, אני לא מבינה מי שחקן טוב או לא מי זמר טוב או לא, אני רק יודעת מה אני אוהבת ואני לא משנה את דעותיי! אבל אני פתוחה להכל, מסרטי אימה יפניים (צחקתי בכל הצלצול), ועד סרטי אהבה קיטשיים (בכיתי בחצי מהסרט סיפור אהבה בלתי נשכח). 4. אחת האהבות הכי גדולות בחיי הן ספרים וסיפורים (קריאה וכתיבה), את רוב שנותיי בחטיבה העברתי בקריאה (בערך 100 ומשהו ספרים בשנתיים האחרונות בחטיבה) וזה לא נגמר שם, בדיוק היום התחלתי מחד את סדרת הארי פוטר! אני חושבת שזאת אחד הדרכים הכי נחמדות להעביר את הזמן בהן. (עם שתייה חמה מתחת לשמיכות). 5. אף פעם לא היה לי חבר ומנגד, כל אדם שאני מכירה ישר מתחיל לדבר איתי על בעיות בזוגיות ובחיים בכלל - ברוב הפעמים אני אפילו מצליחה לעזור לכוון אאנשים בזוגיות או באהבה. אני מאוד מתעניינת בפסיכולוגיה ורוצה ללמוד את זה יותר לעומק בעתיד ואפילו הציעו לי להיות פסיכולוגית לענייני אהבה..חחח... וזה מזכיר לי משפט ידוע - הסנדלר תמיד הולך יחף... חחחח.. אוקיי, אז כמו שתמיד קורה לי ברגע שאני מתחילה אני כותבת מלא!! חחח מצטערת אם שיעממתי אתכן למוות - כנראה שכן היה לי מה לכתוב בכל זאת
נראה לי שיש פה יותר מ-5 עובדות חחחח... אוהבת המון! מעין |4u|

../images/Emo103.gifה"פ../images/Emo47.gif

אם כבר עובדות על עצמך.... אז יש לי שריטה קשה לסדרה הזאת
מאז מה שקרה עם סיריוס בספר החמישי אני כבר לא אותו בנאדם
[אני לא אהרוס לך מעיין] בכל מקרה, שיהיה בהצלחה לקרוא את הסדרה. אני בטוחה שתבלעי אותה מהר מאוד

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif אני כבר יודעת!! :&#39../images/Emo7.gif

זאת לא פעם ראשונה שאני קוראת את כל הסדרה...חחח... אני מתה על הספרים האלה! אבל בדיוק אתמול קניתי את החמישי כדי שיהיה בבית.

../images/Emo103.gifאה! פספסתי את ה"מחדש"../images/Emo3.gif

גמאני אוהבת לעשות מרתונים של כל הספרים 1000 פעם

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוי ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

זה היה פשוט לא פייר
אני כזה "הדגש|לאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!! לאלאלא! ביצ'
" ועכשיו מה שבספר השישי...
[לא קראתי, ספויילרים.... =[ אבל נמ אני לא אהרוס לכן גם ^^]

../images/Emo103.gifאני אלמנה עכשיו.../images/Emo10.gif

זתומרת, אחרי החמישי. והשישי, כן, זה נורא... אבל עד שלא קוראים לא מבינים, באמת. אז אל תנסי לנחש איך זה ולהבין כי גם אם יודעים [וגם אני ידעתי לפני שקראתי] זה עדיין נוראי ואחר ומפתיע. [אגב, למה את לא קוראת?
] תשתדלי לא לקרוא יותר ספוילרים, זה השטן ><

kittycatbone

New member
יש פה דברים שלא ידעתי עלייך!../images/Emo2.gif

ואני עדיין לא מבינה איך את אוהבת את בריטני ספירס
אבל אני אשוש כמובן..:-# לא מתכוונת להתחיל וויכוח. ממש לא..
תאהבתי את מה שבא לך
ושכחת פרט חשוב- את חמודהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

וגמאני רוצה../images/Emo9.gif

1. שהייתי קטנה, ממש בהתחלה של כלבים דלמטים שהם התגרדו, ניסיתי להתגרד יחד איתם
ודיי הצלחתי
אותו דבר בספר הג'ונגל, שהיה את הקטע שהמלך לואי קופץ כמו חבל בין שתי הידיים שלו ניסיתי גם, אבל ממש לא הצלחתי
2. פעם אחת מרוב חום ישנתי עם אחותי על הרצפה 3. אני שונאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאת ריחות של מרפאות שיניים ואני מסוגלת לחטוף מהם בחילה! 4. אני ילדה מוזרה, שחושבת שיש דמויות מצויירות סקסיות |בורחת| 5. יש לי שן ערפד שלא ברור לי איך אני נפתרת ממנה

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif בקשר ל-4....

מי??!?!? איזה דמיות תגידי מהר!! חחחחחח כי גם אני חושבת ככה

אממ...

סימבה
, טוד (השועל והכלבלב), מיגל (הדרך לאל דוראדו), בגירה, ואני מניחה שיש עוד
מה לעשות, יש דמויות מצויירות שעושות לי את זה

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gifחחחחחח... אבל למה של חיות?!

מה עם ג'ון סמית'? מה עם אריק!!

כי חיות שולטות../images/Emo11.gif

וכי ג'ון סמית מכוער
וכי אריק חביב, מזכיר את אלאדין, אבל אלאדין שולט
חוץ מזה שמיגל הוא לא חיה
וגם סיטקה מאחי הדוב חמוד

למעלה