ראש בראש שלישייה

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif../images/Emo202.gifראש בראש שלישייה../images/Emo202.gif

שבוע שעבר היה לנו את הסיוט שלפני חג המולד נגד חתונת רפאים, הניצחונות: מבחנית ליהוק: כולכם! אבל כולכם! הצבעתם חתונת רפאים. מבחינת מוזיקת רקע לסרט: רובכם הצבעת לסיוט שלפני חג המולד. מבחינת תסריט/עלילה: בחצי קול ניצח חתונת רפאים. מבחינת ניקוד: חתונת רפאים בהפרש של 0.25 נקודות! בצער רב, וביגון קודר, אני נאלץ להודיע שהסיוט שלפני חג המולד לא עבר את המשחק, עכשיו דקת דומייה וכלם להגיד סליחה לג'ואנה,
ועכשיו במעבר פתאומי מהעצב למשחק חדש, תחרות חדשה, והפעם יש לנו שלושה סרטים {כי פשוט אי אפשר לוותר על אף אחד מהם} הראשון הוא רוצח חסר ראש, הרוכב על סוס כמובן שכולכם יודעים מיהו סליפי הולו! השני עובר מסע ארוך ומייגע, פוגש יצורים שונים ומשונים והוא כמובן סיפורי דגים! והשלישי הוא רוצח העובד בתור ספר המאוהב במוכרת בשר, הרוצח הוא כמובן סוויני טוד! אני חייב להוסיף ש: שני הסרטים בעלי הניקוד הגבוהה יותר יעלו למן שלב ביניים לשלושתרבע גמר ורק המנצח מביניהם יעלה לשלושתרבע גמר, ככה שזה שלב מאוד קשה שאלות:
איזה סרט אתם יותר אוהבים?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?
ציון לסליפי הולו 1-10 -
ציון לסיפורי דגים 1-10 -
ציון לסוויני טוד 1-10 -
קטע מכל סרט שאהבתם –
הערה - בהצלחה!
אני מצטער שלקח לי זמן להעלות את הפינות, אבל החיים לא משו עכשיו, יותר מדי בצפר, כל הזמן מתכונות ומבחנים ובקרוב גם בגרויות, בנוסף לזה יש לי גם עבודה שלי {עיצוב גרפי} ועכשיו יש לי 3 דברים לסיים שזה דיי הרבה עבודה, מה שממש מעצבן אותי זה שאני לא גובה כסף, אבל משאני מסיים את שלושת העבודות האלה אני מתחיל לגבות על זה כסף, היום גם הייתי במסיבה ממש מעפנה שהרסה לי עוד קצת, וגם הציונים שלי מדרדרים, מצטער שהפלתי עליכם את זה אבל הייתי חייב להוציא את זה ממני, פשוט סיוט!

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifטעות קטנה שלי

כתבתי לכם הרי את זה: אני חייב להוסיף ש: שני הסרטים בעלי הניקוד הגבוהה יותר יעלו למן שלב ביניים לשלושתרבע גמר ורק המנצח מביניהם יעלה לשלושתרבע גמר, ככה שזה שלב מאוד קשה בסוף זה לא יהיה ככה, שני הסרטים בעלי הניקוד הגבוה יותר יעלו שניהם לשלושתרבע גמר! {אי אפשר לעשות את זה אחרת} זה עדיין קשה, אבל לחשוב טוב טוב לפני שמצביעים! ושוב סליחה שהפלתי עליכם את הדברים שמטרידים אותי...

theEscapist

New member
דבר ראשון-../images/Emo24.gif

אינ יודעת מה זה עומס, ובאמת שזה מובן[: כל העבודות, מתכונות, שיעורי ביתת ממורים מגעילים במתמטיקה (
) ושישה מבחנים בשמונה ימים. פיכ. יהיה טוב!
איזה סרט אתם יותר אוהבים? אמממממ.... אני אלך על סיפורי דגים (הוא כזה חמוד!!!) וסוויניD: איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? סוויני טוד?
תכל'ס כל הליהוקים טובים איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? אווו סוויני! (כן, יופי, זה היה מחזמר..
) איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? סיפורי דגים
סוויני טוד אני גם אוהבת, וגם את סליפי הולו. בעצם, יופ,י אמרתי את כולם... ציון לסליפי הולו 1-10 - 8. משום מה אני לא מצליחה לזכור משם כלום
ציון לסיפורי דגים 1-10 - 10
ציון לסוויני טוד 1-10 - 9.5. רק בגלל שג'ואנה ואנתוני מעצבנים אותי ממש
קטע מכל סרט שאהבתם – יהיו כ"כ הרבה! אוף. סיפורי דגים- כמובן הסצננה האד הופך לדג... הסצנות ההו-כה-קיטשיות כשהוא מחזר אחרי סנדרה
הסצנה של אד וסנדרה (מבוגרים) באמבטיה- היא ממש חזקה כזה.. ממש רציתי לבכות:( סוויני טוד- כל סצנה של אלן ריקמןXD סתם. כל השירים?
טוב, אני אהיה יותר ספציפית. הקרדיטים של הפתיחה- הם גאוניים להחריד! no place like london, worst pies, my friends גאוני במיוחד כשג'וני בסוף עומד כזה עם הסכים אל החלון.... pretty women ממש יפה! epiphany כמובן! פשוט מעולה
a little priest כי איך אפשר לא, כשג'וני רוקד עם סכין גדולה והלנה רוקדת עם מערוך
"ג'ואנה"- כשג'וני שר אותו- מוצלח להפליא. ממש ממש מגניב לראות איך הוא כזה שר, אגב ניסור גרונות של אנשים. הוריי. god that's good מגניבP: not whilei'm around מקסים
והסצנה בסוף... כשהלנה מתה, ג'וני מת, והפריים האחרון של הסרט הוא כ"כ כ"כ גאוני!!! וואו, חפרתי
סליפי הולו- את הקטעים של הפרש. כן, זהו זה
אה, ואת הקטעים של המרשעת הזאת, היא הייתה מגניבה (אני לא זוכרת איך קוראים לה אפילו...) הערה - |סחפירה| |את|

blackwish

New member
זה קל../images/Emo3.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? סיפורי דגים
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?סיפורי דגים, יואן אוח. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? לא זוכרת את המוזיקת רקע של סיפורי דגים. אז אצ'פר את סויני פעם ראשונה ואחרונה בנקודה בגלל הלנה וג'וני. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? סיפורי דגים, הפתעה
ציון לסליפי הולו 1-10 - 5.5 ציון לסיפורי דגים 1-10 - 9.5

blackwish

New member
ארר המשך

קטע מכל סרט שאהבתם – מסיפורי דגים, את הכניסה לעיר המוזרה. סויני- הקטע שמיס לאבוט מפנטזת עליה ועל הבוצ'ר
בחוף הים,ענק. ממש אהבתי את הרקע שם.

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifומה עם ניקוד לסוויני?

דירוג מ1 עד 10 ומיד!

blackwish

New member
עם הצבא לא שכנע אותי למלא פקודות../images/Emo98.gif

גם אתה לא תצליח
אבל בגלל שאני רחומה ועבר עליך שבוע קשה, אגיד שכתבתי את בטעות רשמתי סליפי הולו בדירוג
הכוונה היתה שסוויני מקבל 5.5, לסליפי הולו היתי נותנת יותר.

blackwish

New member
בסביבות 8 אני מעריכה

כי הוא לא המחזקים של ברטון ויש בו משהו צפוי, אבל הוא נחמד מאוד לצפייה ואימתי(מלשון אימה) .גם הליהוק לא רע בכלל, צריך יותר סרטים עם כרסטינה ריצ'י.

LadySilkworm

New member
אפשר לענות רק על שניים?

לא ראיתי את סוויני טוד והיי, יהיה בסדר! אנחנו פה בשביל שתפיל עלינו דברים D:

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifחייבים לענות על כולם כי אם

לא עונים על הכל אז אני לא מחשיב את זה בניקוד.... ותודה...

wolfyy

New member
לגבי הניקוד, כן לחשב שניים מתוך שלושה

כי אחרת יהיו כאלו שלא יוכלו להשתתף במשחק, וחבל. כשזה רק אחד מתוך שניים בראש-בראש זוגי,אוקיי אני מבינה אבל שניים מתוך שלושה זה בסדר לדעתי, אז יאללה גמישות

adi dion

New member
מעולה אז אפשר לענות על שניים? ../images/Emo9.gif

עוד לא ראיתי סיפורי דגים, רק קראתי את הספר
אז סוויני טוד וסליפי הולו: איזה סרט אתם יותר אוהבים? אממ.. שניהם פסיכופתיים והזויים בסגנון שאני אוהבת, אבל סוויני טוד קצת יותר מגניב :) איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? סוויני טוד. כי זה גם ג'וני, גם הלנה וגם אלן!!
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? סוויני טוד. אני פשוט מכורה לשירים...! איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? מה שעניתי בשאלה הראשונה
ציון לסליפי הולו 1-10 - 10 ציון לסיפורי דגים 1-10 - אין ציון לסרט אבל הספר בהחלט מקבל 10 למרות שזה לא קשור
ציון לסוויני טוד 1-10 - 10 קטע מכל סרט שאהבתם – בסליפי הולו ממש אהבתי את הסוף כשהם מגלים את הקבר של הפרש. וכל הקטעים שאיכבוד מתעלף פשוט חמודים
בסוויני- אין על הקטע המרגש והחמוד כשטובי שר למיס לאבט
איזה חמוווווווווד! ובכלל כל הסוף ממש מגניב
הערה - די קיפחתי את סליפי הולו למרות שאני ממש ממש ממש אוהבת את הסרט הזה. אבל עליו חרשתי ואת סוויני ראיתי רק פעם אחת אז מותר...

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifעונה בדיליי.. או לפחות מנסה לענות...

טוב זה ממש קשה.... איזה סרט אתם יותר אוהבים?
אני ממש אוהבת את שלושתם ואני מרגישה כמו אמא ששואלים אותה איזה ילד שלה היא אוהבת יותר.. זה לא בסדר.. אממ אני מניחה שאו סיפורי דגים או סוויני.. אני עוד לא החלטתי.. איזה אחד מהם.. אני צריכה לראות את סוויני שוב כדי להחליט.. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק?
אממ סוויני טוד- כאילו, ג'וני דפ ואלן ריקמן ביחד.. ועוד הם שרים.. זה כמו סרט פורנו לנשים.. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט?
סוויני טוד, מן הסתם כי זה מחזמר, אבל אפילו המוזיקה שהייתה במעברים בין הסצנות הייתה מדהימה.. איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט?
אממ שלושתם שונים.. ואני אוהבת את שלושתם.. סוויני כי תמיד אהבתי את הסיפור הזה... סליפי הולו כי זה גם נחמד.. וסיפורי דגים כי זה מדהים ומרגש ועצוב ויפה ואני אפילו לא יודעת איך לתאר את זה.. ציון לסליפי הולו 1-10 - 9 ציון לסיפורי דגים 1-10 - 10 ציון לסוויני טוד 1-10 - 10 שניהם קיבלו 10 כי עוד לא החלטתי איזה מהם אני יותר אוהבת :] קטע מכל סרט שאהבתם – ארר אני אוהבת מלא קטעים (אסור לי לענות על שאלונים אין לי אף פעם תשובה אחת מוחלטת.) בסליפי הולו אני אוהבת את הקטעים שהוא שם את המשקפיים המוזרים האלה ומנתח את הגופה וכל הדם משפריץ XD.. וגם את הקטע שיש עכביש מתחת למיטה שלו והוא נבהל כמו ילדה קטנה.. איזה חמוד
בסיפורי דגים את הקטע שהוא פוגש את אישתו לעתיד בקרקס והכל נעצר כזה.. או כשהוא חוזר מהצבא אחרי שחשבו שהוא מת... או הסוף של הסרט... בסוויני אני אוהבת את הקטע שמיס לאבט שרה איך היא הייתה רוצה לגור ליד הים ולהתחתן עם סוויני.. ורואים אותם בים והוא בבגד ים המפוספס הזה
חמודי........ וכמובן את הקטעים שהוא שר עם השופט.. הערה - באמת אסור לי לענות על כאלה דברים..אני לא יכולה להחליט

adi dion

New member
חחחחחחח אמה... XD

"זה כמו סרט פורנו לנשים"
אהמ... ואני יכולה להמליץ לך על מישהי שמוכנה לראות איתך שוב סוויני

blackwish

New member
אלן ריקמן

כן הכותרת הקפיצה אותך* אני לא יכולה לראות ולשמוע את הקול שלו בלי לקשר לסנייפ וסקיוקוורד מספאנג'בוב, זה נורא. אגב סליפי, המון מעריצות טענות שג'וני הוא הסיריוס האמיתי- ואני טוענת שג'וני והלנה דומים בתווים, מה שהופך את הקראש של מיס לאבט לממש פאנפיק של גילוי עריות.

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifחחח אז אני לא היחידה שחושבת

שסקווידורד מזכיר את סנייפי? וגם אני טוענת שג'וני הוא סיריוס... אבל זה כבר לא משנה כי גם ככה הסרטים של הארי פוטר נהיו גרועים..

למעלה