ראש בראש שלישייה

blackwish

New member
ממש אבל- אותו קול, מרמור ולוק.

היתה לי תקופת התמכרות לספאנג'בוב ושריצה בפורום פאנפיקים, שם העלתי את התאוריה פעם ראשונה-חלק מהפאנגירל סקלו אותי וחלק הסכימו.

LauraLF

New member
../images/Emo45.gif

למרות שגם ראיתי ציור של יו ג'קמן בתור סיריוס וזה ממש מתאים:)

blackwish

New member
במראה פחות לדעתי

כמו שכתבו לדעתי הוא יותר יו הקמן בצבעים אחרים וכחוש, למרות שיש שחקן גרמני שממש ממש הוא ומשחק בסדרה ברטית בתור שד סקסי, אנסה למצוא תמונה. באופי ג'וני היה יכול לשחק אותו מושלם, ממש.

Oyster Girl

New member
יאללה ../images/Emo54.gif

איזה סרט אתם יותר אוהבים? אני מניחה שאני הכי אוהבת את סליפי הולו..קשה ממש לדרג אותם!!
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? סוויני טוד כי זה גם ג'וני וגם הלנה המאממת
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? סיפורי דגים
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? סיפורי דגים
ציון לסליפי הולו 1-10 - 9
ציון לסיפורי דגים 1-10 - 10
ציון לסוויני טוד 1-10 - 9
קטע מכל סרט שאהבתם – אני אענה לגביי סליפי הולו - אני חולה על הקטע שהוא במיטה וחופר על זה שהוא ראה פרש בלי ראש
ואז
הוא מתעלף כמו כוסית
יואו זה ענק
הערה - לבחור החביב שפותח את הפינה הזאת - אתה כזה נשמה, אתה גם משקיע פה מלא וגם מתנצל על איחור? בחייך... תהיה חזק

Learn To Fly

New member
עונה,

למרות שלא ראיתי סיפורי דגים
איזה סרט אתם יותר אוהבים? סוויני איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? סוויני איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? סוויני איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? סוויני ציון לסליפי הולו 1-10 - 7 ציון לסיפורי דגים 1-10 - לא ראיתי
ציון לסוויני טוד 1-10 - 10 קטע מכל סרט שאהבתם – הקטע הזה שסוויני/בנג'מין הולך ברחוב ואומר "There's a hole in the world like a great black pit and it's filled with people who are filled with shit And the vermin of the world inhabit it"

wolfyy

New member
הסיוט שלפני חג המולד ../images/Emo10.gif

בשבילי אתה עדיין
!
איזה סרט אתם יותר אוהבים? סיפורי דגים, פשוט קסם
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת ליהוק? סיפורי דגים וסוויני טוד בלי ספק.
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת מוזיקת רקע לסרט? סוויני טוד
איזה אתם יותר אוהבים מבחינת עלילה/תסריט? סיפורי דגים
ציון לסליפי הולו 1-10 - 9
ציון לסיפורי דגים 1-10 - 10
ציון לסוויני טוד 1-10 - 9.5
קטע מכל סרט שאהבתם – בסוויני טוד אחד הקטעים האהובים עליי זו ההתחלה, שהוא שר את סיפורו לאנת'וני.. מרגש ומכניס לאווירה האפלה ועצובה של הסרט. בסיפורי דגים יש המון, מה שקפץ לי לראש עכשיו זה חיזורו אחרי סנדרה. בסליפי הולו אחד הטובים זה התגובה של איכבוד לאחר שהוא רואה בפעם הראשונה את הפרש.. ובהתחלה שקטרינה מעניקה לו נשיקה "על חשבון הבית" בלי לראותו.
הערה - סוויני וסיפורי דגים ממש צמודים!

סיפורי דגים!!!

כי עם כל האהבה לג'וני גפ, ויש הרבה ממנה, השילוב בין טים ברטון ליואן מק'גרגור הוא הוא בערך אחד הדברים הכי טובים שקרו לעולם מאז המצאת הטלוויזיה......

למעלה