א'-ב' התקווה 6 להחייאת הפורום

bjben

New member
לאאאאאאאא

לא רציתי להיות הראשון שכותב אז חיכיתי ועכשיו כל מה שרציתי לכתוב כבר כתוב

חברי פורום יקרים,

אני מציע שתרחיבו על הדברים שאתם כותבים. אין תכלית במושגים חסרי תוכן :) מחר כנראה(כשיהיה לי כוח) אני ארחיב פה על חלק מהדברים

xXx Shiraz xXx

New member
למה להרחיב?!

זה נחמד ומאגניב וזה כמו SPR לפורום (שכרגע ממש בערש דווי אם לא שמת לב) אחר כך צולי ישים את זה בטאגליינס וזה מאגניב =] אז בלי טו מאץ' ספאם חבר'ה

זה לא קשור לספאם

זה פשוט עוזר להרחיב תידיעות לפי דעתי.. גם יותר מעניין לקרוא את זה, אשר לקרוא "פאטווה". אני אקח סיכון P: ואגיד שרוב הקהל של התקווה 6 בארץ לא שומע לרוב גם רגאיי, ולא מבין בו. אני אישית אשמח שהקהל שבא להופעה של התקווה 6 גם יבין במה מדובר.. לא יצעק סתם puullllllupppp או פאיה פון באבילון וכו'. לפי דעתי זה סתם מגוחך ומיותר לכתוב המון מילים בלי שיהיה בהם איזשהו תוכן

bjben

New member
../images/Emo45.gif

אני אישית אשמח אם תרחיב על נושאים (בעיקר על רגאיי) כי אני לאישית לא כל כך מבין בזה וחלק השני בהודעה שלך, יש הבדל בין רגאיי בוב מארלי (ככה אני קורא לזה) לבין רגאיי התקווה אני אישית לא אוהב את המוזיקה של בוב ודומיו (למרות שהוא נשמע לי בן אדם מאוד נחמד) אבל אני ממש אוהב את התקווה ודוציה (מתיסיהו וכאלה)

שמח

שאתה רוצה לדעת עוד. יש המון הבדל בין המוזיקה של בוב מארלי ובין רגאיי של התקווה.. בעצם ברגאיי ובדאנסהול העולמי אני מתקשה למצוא משהו שדומה לתקווה 6. כי היא פשוט להקה ארץ-ישראלית. בכלל, תתקשה למצוא משהו דומה לבוב מארלי.. המוזיקה של בוב מארלי הייתה בנויה יותר מערבית מאשר הרוטס המסורתי של ג'מייקה.. באלבום השלישי של בוב מארלי הוא התפתח מבחינה מוזיקלית אוניברסלית, וזאת הסיבה המרכזית להצלחה המסחררת שלו לפי דעתי.

למעלה