א'-ב' התקווה 6 להחייאת הפורום

otzzto

New member
למה?! מה הבעיה?

אני אישית מסכים איתו... בואו נשמור על הכל הפי טיימז ונכתוב מלא מילים שאנחנו מכירים כמו מאגיניבים ואז הכל יהיה סבבה. רוב המילים שכתבתם שם (למעט "החתיך" וכו' XD) אומרות משהו, וזה סתם דבילי לכתוב אותם. אני אומר שנעשה שרשור א'-ב'. אבל שיהיה שרשור ג'יבריש. אבלוגי בנטוחלה גמבלונקה דמפלו המפלידאמפ וואקה צ'וקו .....................

bjben

New member
צולי הכל בסדר?

דבר עם אילן הוא יכול להמליץ לך על אחלה מקום

ilanflip

New member
ביג'יי יסוס תאילנדי!!!!!!11

איזה מסיבה הייתה אתמול במשמרות יעאלההההה! אבל תאפס לא ראיתי אותך שהיה קצת התקווה ומתיסיהו! רקדתי על הבמה המררכזית עםכמה מסטולים היה ענק! אגב..מישו היה בחווה של אליק אתמול?!!? רציתי ללכת סעמק!

bjben

New member
כשאתה היית עסוק בלרקוד

אני הייתי עסוק בלהקיא ולמצוא דרך לרדת מהסולם שטיפסתי עליו אחחחח היה פיצוץ ואני לבד בבית אז אמרתי על הזין אני משתכר היום כמו שלא השתכרתי בחיים (אולי קצת יותר מידי
) ד"א מישמוצא קרוקס לבנות קצת מלוכלכות שייצור קשר

xXx Shiraz xXx

New member
שקד לדעתי אתה מערבב פה בין דברים! ~צולי כנס!~

תסלח לי על קטנות האמונה אבל אני יכולה להגיד בלב שלם שמרבית האנשים שמכירים את התקוה 6 לא בהכרח מכירים יותר מ "אפגוש את אלוהים", כעת שזה ברדיו לפחות 3 פעמים בשעה. אז כן, הקהל של התקווה 6 בהכרח שומע לרוב רגאיי. השרשור הנ"ל נועד לפאנן, לא יותר מדי להרחיב בידע, זה משחק הא' ב' פור גאד סייק!! צולי, אם בא לך ויש לך כוח לזה תעשה טובה ותמחוק את המיני-שרשור שעשינו פה (החל מה"לאאאאאאאא של ביג'יי ועד למטה" קיצר שישארו רק האותיות והמילים (משם אל תמחוק !!), ואז שים בטאגליינס מותעק =] יום טובבב

למעלה